Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 750
Тази тема все едно аз съм я пуснала. Напоследък страхът и при мен се е засилил.  Sad Много добре съзнавам, че полза от него няма. Но истината е, че полагам огромни усилия, за да не се отдавам на паниката и ужасните мисли. Единственото, което ме спасява от депресия е като се моля всичко да мине нормално и се опитвам да се зареждам с хубави мисли - представям си какво щастие ще ме обвземе при първата среща с малкото ми бебче.
Желая ти успех и повече положителни мисли   bouquet

# 16
  • Мнения: 6 618
Аз имам още време не ме е страх от болката , а от това дали всичко ще е наред бебчето!То без паника не може желая ти леко и безпроблемно раждане newsm10

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Избий си всякакви лоши мисли от главата.
Не се притеснявай, всичко ще мине ок и ще се похвалиш с едно прекрасно бебче.
Колкото повече се "спичаш", толкова по-лошо.
Мисли си за това, как ще гушкаш най-милото нещо на света.
Леко раждане  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 653
Нормално е да те е страх сега, всички сме били така! Просто като дойде момента се мобилизирай и мисли позитивно. И най-вече слушай какво ти казват акушерките...
Помага! През цялото време на контракциите си мислех за момента на излизането на бебчо, че дори не разбрах кога е дошъл...
Докато се усетя и да искам упойка и взех че родих.

# 19
  • Мнения: 270
по време на бременността толкова много ме беше страх от всичко възможно, което ми родеше главата, че накрая като тръгнах да раждам не ми бяха останали сили да се страхувам:) бях ултраспокойна и за мое най-голямо учудване изобщо не ме беше страх, така че давай смело-страхувай си се сега, пък като тръгнеш да раждаш-да си най-смелата бъдеща мама:)
много успех и леко и безпроблемно раждане ти пожелавам:)

# 20
  • Мнения: 280
А аз чакам с нетърпение този ден
Първо от това не се умираи второ предстои ти изключилелна среща Grinning
а ако пък спреш да се страхуваш моге да родиш и с лекота, което ти пожелавам

# 21
  • Мнения: 3 200
Спокойно, минава и заминава.

# 22
  • Мнения: 4 392
През цялата бременност въобще не ми дойде на ума,че аджеба това бебе трябва и да се ражда,не само да го храня Joy,но и мен накрая ме беше подгонила паниката,докато не прочетох в една книга ,че страхът поражда болката и се запътих с бодра стъпка и много спокойна към болницата.
Важно е да си спокойна и не забравяй,че всичко ще бъде наред! Peace

# 23
  • Мнения: 7 091
Погледни тези теми, може да ти помогнат:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=98119.0;all

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=99214.0;all

Страхът е лош съветник, не му се доверявай!  bouquet

# 24
  • Мнения: 4 621
Нормално е да те е страх, при всички ни е било така Hug Когато обаче си гушнеш бебока ще забравиш за всичко Hug Успех!

# 25
  • Мнения: 1 427
И мен ме беше страх-дали щеше да е всичко наред.......ноща преди да родя не спах-раждането ми беше предизвикано.Мина много леко-докато чаках да ме заболи страшно много,(така си ги представях нещата)родих!И си помислих-това ли било?!Е,ами че аз мога да родя пак и то веднага! Grinning

# 26
  • Мнения: 11 547
Нормално е да изпитваш страх,но не е полезно.Обаче как да си наложи човек да не се страхува като му идва отвътре.Страхувах се преди двете раждания.Опитвай се да се разсейваш повече с любими занимания.Леко и безпроблемно раждане.  bouquet

# 27
  • Мнения: 463
Мисли позитивно,казвай си ,че ще родиш леко,а и най-важното,че ще си гушнеш рожбата,а от това по-хубаво няма HugА също и не мисли мнго за раждането,и не слушай разни истории,защото аз така се бях наплашила,а всяко раждане е различно.
Аз съм голяма паника и страхливка,но като започнах да раждам,за мое учудване бях супер спокойна и мобилизирана,а това помага много!
Успешно и леко раждане  bouquet

# 28
  • pomorie
  • Мнения: 848
mersi na vsi4ki 3a yspokoenieto,pone ve4e 3nam 4e ne sama v straxovete si,4e i drygi gi e bilo strax,maja mi vse me yspokoiava i ka3va 4e vsi4ko 6te e nared,no a3 si mislia kakvo po diavolite ra3bira toi nali niama s nego da se sly4va,no kato se po3amislia ra3biram 4e i 3a nego ne e po-lesno.blagodaria vi.nadiavam se 4e 6te se darja majki. Sick Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 463
Ще се държиш мъжки сигурна съм, Hugайде пак успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт