Знаете ли кого видях?! - тема 33

  • 144 700
  • 748
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Като имаш проблем с колата, спокойно можеш да пратиш локацията на мъжа си и да дойде да помогне.  Всички имаме съпрузи и деца и някак си оцеляваме без подобна дивотия.

Определено си е дъно да контролираш постоянно къде е половинката ти. Унизително за единия и психопатско за другия. Бррр...

# 106
  • Мнения: 9 261
Като имаш проблем с колата, спокойно можеш да пратиш локацията на мъжа си и да дойде да помогне.  Всички имаме съпрузи и деца и някак си оцеляваме без подобна дивотия.

Определено си е дъно да контролираш постоянно къде е половинката ти. Унизително за единия и психопатско за другия. Бррр...


Да де ама бай Петко гони 50 така!!! А Яна гони 30така ...такаааа млада е сиреч, а той дърт... Mr. Green
а на нея от години и се носи славата че е ...похотлива...

# 107
  • Мнения: X
Аз го разбирам човека, все пак тя беше с друг, когато се хвана с него. Ама да го е мислил навремето...

Ако някой реши да изневерява и 5 приложения няма да го спрат.

# 108
  • Мнения: 251
Има такова приложение и за Samsung телефоните.

Може ли да споделите как се казва приложението за Самсунг  Hug

По-точно е сайт: https://findmymobile.samsung.com/
Всеки път, когато телефонът е потърсен, го изписва на екрана.

Скрит текст:
Когато интернетът е изключен, не може да локализира телефона. Laughing

По темата, сравнително често засичам Денди по центъра, с кученце и без, на пейка, говорейки си с клошар или пък без компания.

# 109
  • софия
  • Мнения: 25 960
Денди живее на Гурко и прекарва част от деня си в градинката на Кристал и разходка по улиците наоколо  Mr. Green Както и Донков и благоверната му.

# 110
  • Мнения: 24 777
Донков не живее ли около 5те кюшетата?

# 111
  • София
  • Мнения: 8 178
Мисля, че около малките петте кьошета живеят.

# 112
  • софия
  • Мнения: 25 960
Имах предвид, че Донков, благоверна и сие може да бъдат засечени често в района на Кристал и околни улички до Графа. Не ги знам къде живеят.

# 113
  • Мнения: 1 013
Никол Станкулова и майка й, беше с чехли с пухчета 😂 на строителна площадка 🤣

# 114
  • София
  • Мнения: 1 762
Луна, в краен столичен комплекс на детска площадка. С официален розов анцунг. И официална оранжева коса. Мислех, че е по- висока. А тя абсолютно ню-ню. Реших, че е някоя квартална кифла, но мъжът ми я разпозна и дори каза, че се снимали с нея. Как се ядосах само, трябваше и аз да ида да се снимам. Ама кучето ме дърпаше. Хи хи хи.

# 115
  • Мнения: 920
Димо Алексиев в Sofia Outlet Center. Чуден е! Всички казват, че е много висок, ама не е много, а нормално висок и много слаб. С жена си беше.

# 116
  • софия
  • Мнения: 25 960
Димо Алексиев в Sofia Outlet Center. Чуден е! Всички казват, че е много висок, ама не е много, а нормално висок и много слаб. С жена си беше.
Висок си е, половинът е 186 см., а той е по-висок.

# 117
  • Мнения: 7 849
Не знаех, че е женен... Сега ще потърся в Гугъл да видя коя е жена му.

# 118
  • софия
  • Мнения: 25 960
И дъщеричка имат - Лора.

# 119
  • София
  • Мнения: 3 958
Той не е ли разделен с майката на детето? Сега е с друга жена май.

Общи условия

Активация на акаунт