Знаете ли кого видях?! - тема 33

  • 144 650
  • 748
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 3 883
Точно така. Майката на детето му е Ани Топалова, която преди участваше в някакъв музикален риалити формат. Но той отдавна не е с нея.

# 121
  • Мнения: 7 848
Да, тъкмо това прочетох, че от три години е с някаква танцьорка и живее с нея, след като е признал на съпругата за нея.

# 122
  • Мнения: 920
И дъщеричка имат - Лора.
И детето май беше с тях. Ами жената е една с черна къдрава коса, средна дължина, доста по-ниска от него, слабичка,мургава. Не съм я виждала.

# 123
  • Мнения: 5 597
 Преди няколко дни видях Антон Стефанов да си прави селфита пред НДК. 😂😂😂 Малко по-късно същия ден на Витошка видях сестра Ненева от сериала Откраднат живот. Доста хипи стайл има. Wink
 Онзи ден срещнах Ники Кънчев - по размъкнати дънчици и тениска, голям сладур. Simple Smile
Владо Карамазов веднъж си взе някаква пратка от Еконт до нас. 😁
И Александър Алексиев срещнах на Попа веднъж с дъщеричката му Ая и още ме е яд, че не се снимах с него, много го харесвам. 😀
За разлика от баща му Стоян Алексиев, той ми е адски противен. Видях го миналата зима пред Натфиз с някаква девойка на около 20, да се натискат като тийнейджъри. Гнусна картина - като дядо и внуче. Интересното е, че чак месеци след като аз го видях, вестниците гръмнаха, че изневерява на жена си /бяха го снимали как бърка в гащите на същата/ и той отрече всичко най-безочливо. 😕
Черната Златка видях миналото лято да яде тортичка в Неделя с приятелка.
Това е, което се сещам на прима виста. Wink

# 124
  • София
  • Мнения: 23 069
Е, ама той Стоян Алексиев по някакъв проект снима. Bowtie

# 125
  • Мнения: 5 597
Е, ама той Стоян Алексиев по някакъв проект снима. Bowtie
Всеки, който има сексуален партньор, снима по същия проект. 😂😂😂

# 126
  • Мнения: 7 848
Само лека поправка, в началото бе проект, сега вече по негови думи е любов, за която съпругата му е осветена. И приема, приветства тази свещена любов с голяяямо разбиране. Щото той като творец се вдъхновявал от Ивана ( така се казва девойчето).
Да  са живи и здрави!

# 127
  • Мнения: 24 553
Пропуснала съм благословията на съпругата, но скоро някой сподели, че ги е засякал пред Майчин дом

# 128
  • Мнения: 5 597
Да не разводнявам темата, но на мен ми беше ужасно гнусно, като ги видях да се натискат миналата зима на парапетчето пред НАТФИЗ. Голяма гадория - 65-годишен /и то изглеждащ на 80/ с 20-годишна. Простете, че в този случай някак не мога да повярвам в свещената любов. Девойчето си гони интереса и си е продала Д-то, за да използва връзките му и да се изстреля в кариерата по лесния начин, а той е стар глупак, който си плю на семейството заради нагон за малко агнешко. Wink
П.С. Малко хейтърски се получи, съжалявам за което, не съм такъв човек принципно, ама този ми е нечовешки антипатичен! 😂
Обаче синът му Александър го обожавам! 😍

# 129
  • Мнения: 3 665
Те такива старчета и те такива млади навлеци ми иде да ги плювна  право в очите!
Ще ми играят на любов, майка ви ...!

# 130
  • Мнения: 5 597
Сега се сещам, че веднъж видях Дани от "София ден и нощ" да си купува кюфтета и лютеница, беше на касата на Фантастико точно пред мен! 😀 А веднъж го видях да излиза пак оттам с Михаела. Не знам какво са си купили, сигурно марули в нейно присъствие! 😁 И трети път се разминахме на улицата пак в нашия квартал, изобщо не е висок.

# 131
  • Мнения: 6 417
И аз съм виждала Стоян Алексиев и Ивана в интимни пози около Народния театър доста преди да гръмне скандала, но друго си е да видиш черно на бяло снимки. Макар че той след тези снимки каза, че не е баш това, което всички си мислим. Ми като е такава голяма любов, разведи се, пък дишай свободно, ама той и този сценарий вече го игра. За трети път няма да се ожени.

# 132
  • Мнения: 5 597
И аз съм виждала Стоян Алексиев и Ивана в интимни пози около Народния театър доста преди да гръмне скандала, но друго си е да видиш черно на бяло снимки. Макар че той след тези снимки каза, че не е баш това, което всички си мислим. Ми като е такава голяма любов, разведи се, пък дишай свободно, ама той и този сценарий вече го игра. За трети път няма да се ожени.
Най-малкото е ужасно безочливо да не искаш да си признаеш и да лъжеш като циганин, че сте в проект, докато ръката ти е в гащите на внучка ти по улиците на София и никъде не виждаме камери и снимачна площадка. Така нагло да се развяват и да отричат, просто нямам думи. Да не говорим пък колко е неуважително и унизително за съпругата му! Ми да си наемат стая, не е нужно всички да им гледаме извращенията из центъра на София.

# 133
  • Мнения: 6 417
Звучи като виц, но актриси от Народния театър са молили директора Мариус Донкин да не го пенсионира, защото...имал много разходи, издържал млада любовница. Момичето си работи в един магазин, изглежда доста скромно, та не знам как точно Бай Стоян я издържа. Може би й плаща квартирата.

# 134
  • Мнения: 920
Звучи като виц, но актриси от Народния театър са молили директора Мариус Донкин да не го пенсионира, защото...имал много разходи, издържал млада любовница. Момичето си работи в един магазин, изглежда доста скромно, та не знам как точно Бай Стоян я издържа. Може би й плаща квартирата.
Хубави хора, казваш!
Нали му била студентка

Общи условия

Активация на акаунт