Знаете ли кого видях?! - тема 33

  • 143 012
  • 748
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 546
На това последното - Фънки във фризьорски салон направо прихнах. 😂😂😂 И аз съм срещала Юлиан Вергов по канала към НДК да бута количката с дъщеря си по къси гащи и джапанки. Било е приблизително преди 12-13 години, ако не и повече. 😂😂😂

# 196
  • Мнения: 594
И синът ми това попита - какво ще прави Фънки там? Стори ми се нахално да влезем след него, за да проверим:)

# 197
  • София
  • Мнения: 22 948
Сигурно са го бръснали. Grinning

# 198
  • софия
  • Мнения: 25 464
Предполагам има право да е неглиже на пазара в Солун жената.
Абе, нямах предвид неглиже, ама кой, както го е разбрал. Синът й е хубав.

# 199
  • София
  • Мнения: 4 397
Георги Кадурин  в Баухаус вчера , беше с една актриса от Скъпи наследници , ама сега не мога да се сетя името и  Embarassed

# 200
  • София
  • Мнения: 22 948
Георги Кадурин  в Баухаус вчера , беше с една актриса от Скъпи наследници , ама сега не мога да се сетя името и  Embarassed
Да не е жена му и тя играе там, но и аз не се сещам да името.

# 201
  • София
  • Мнения: 4 397
Георги Кадурин  в Баухаус вчера , беше с една актриса от Скъпи наследници , ама сега не мога да се сетя името и  Embarassed
Да не е жена му и тя играе там, но и аз не се сещам да името.

Да с жена си е бил, сега погледах коя е жена му, че до преди това търси актрисата ама не успях да и мерна името  Peace

# 202
  • Мнения: 442
Лора Крумова в Сердика - или е бременна, или е доста напълняла.

Цецо Елвиса в метрото към летището - говореше на слушалки и се беше разширил, тъй като около него нямаше хора Grinning Обаче не си беше закопчал най-долните копчета на ризата и понеже не е много слабичък, коремчето му изскачаше от процепа.

# 203
  • София
  • Мнения: 1 424
Юлиан Вергов живее някъде на ул. Раковски към Канала. Често го виждам на малките пет кьошета или по бул. Патриарх Евтимий. Пеш, с колело. Фънки също го виждам често в този район-в едно заведение на бул. Патриарх Евтимий, на НДК скоро.Там си щъкат🤪

# 204
  • Мнения: 5 546
Вчера видях Милко Калайджиев по тв и се сетих, че миналото лято го видях в центъра на Хасково и беше голям фурор, всички се обръщаха след него. 😱

# 205
  • Мнения: 6 417
Мариана Миланова е жената на Кадурин.

# 206
  • Мнения: 3 789
Николета Лозанова в Парадайс, почти на 100% съм сигурна, че беше тя, но все пак има безброй "двойнички", а и беше с тъмни очила.
Певицата Милена с дете, куче и по-младо гадже. Държаха се за ръце, тя беше шармантна както винаги, много свежи, но гаджето ми се видя леко раздърпан. Излизаха от Южния парк.

# 207
  • Мнения: 24 346
Графа как шофира край Икеа

# 208
  • София
  • Мнения: 1 500
Беновска в едно заведение в центъра през седмицата, а днес Димитър Станчев в Парадаис.

# 209
  • София
  • Мнения: 1 126
Ивелин Попов на Спортна София със синът си .

Общи условия

Активация на акаунт