Знаете ли кого видях?! - тема 33

  • 144 718
  • 748
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 24 826
Любен Дилов на Панаира на книгата

# 271
  • Мнения: 5 976
Любен Дилов на Панаира на книгата
Брей, сигурно търси за манекенките Махалото на Фуко и избрани произведения на Коелю. Те нали само това четат, друго не признават.

# 272
  • Мнения: 9 865
А може и да представя някоя своя книга от фейсбук статуси.
А на Гала точно последните 6 месеца или година вече отчетливо ѝ личат много неща. Изглежда повече от отлично за годините си, но вече не е на 30+ и цвлото това лигавене и дърдорене на тъпотии определено не ѝ стои добре, като някаква празноглавка изглежда.

За да не съм съвсем офтопик - Петя Бу в Южния с мъжа ѝ (те май са винаги пакет), цялата в розово.

# 273
  • Мнения: 5 976
Да, Дилов може да представя книгата си Баш Синята брада.

# 274
  • Мнения: 24 826
Не беше със синя брада и ми се стори заслабнал Sunglasses

# 275
  • Мнения: 5 610
Ми не знам, по моите критерии си изглежда супер Гала, бих й дала 35, но не и 50. Естествено, далеч съм от мисълта, че зад чудесния й вид не стои някой добър пластичен хирург, както и зад този на Флорин. И Катя от Ритон се е опъвала, няма как. А и не са водили кой знае колко тежък живот вероятно, като се замислим. Wink
П.С. Стефан на Гала никак не ми е симпатичен. Wink

# 276
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
И Гала, и Кремена, бяха седнали, не можах да ги огледам, ама измити чинии ми се видяха  да са, и двете  Mr. Green. Гала определено изглежда по-добре от Халвата  Peace

# 277
  • софия
  • Мнения: 2 463
Халвата изглежда като сърдита лелка. Засичала съм я 2 пъти 2016 година. И двата пъти улучих да е с асистентка /поне така изглеждаше от разговора / и не беше на кеф.

# 278
  • Мнения: 5 976
Така наречената Халва не остарява много красиво, жената на сина й също. Галя е къде-къде пред тях. Може да е подмазвачка, но е много симпатична и атрактивна.
Но мъжете Халваджиян изглеждат повече от добре. Начело с малкия.

# 279
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Кремена Х. си остарява точно като дългогодишна страстна пушачка- слаба, съсухрена, набръчкана, кожата й ми изглежда точно като на веяна скумрия. В комбинация с провисналата й, никога несресана коса става чудна. Шантавите дрехи, които доскоро я правеха атрактивна, вече й стоят нелепо. Ужасно неподдържана жена! Ама то толкова много работи, нали все това повтарят, та няма време да се приведе в ред.

# 280
  • Мнения: 8 575
Кремена Х. си остарява точно като дългогодишна страстна пушачка- слаба, съсухрена, набръчкана, кожата й ми изглежда точно като на веяна скумрия. В комбинация с провисналата й, никога несресана коса става чудна. Шантавите дрехи, които доскоро я правеха атрактивна, вече й стоят нелепо. Ужасно неподдържана жена! Ама то толкова много работи, нали все това повтарят, та няма време да се приведе в ред.
На мен ми прилича на любителка на алкохола

# 281
  • Мнения: 5 976
Изглежда като човек, който си позволява най-много чаша вино. Не, не е алкохолът. Просто тя играе роля на разглезена богаташка и й липсва човещина и оттам и топлота. Една жена без топлина е ни-що.

# 282
  • Мнения: 5 610
И на мен Кремена не ми е любимка. Неприятна, претенциозна и разглезена женица. И да, кожата й е ужасна. За възможностите, които има, изглежда наистина недобре. Да не говорим как го играят големи моралисти и борци за правда и законие от нейната фамилия, а тя определено не се вписва в картинката. В заведението й се пуши, даже открито се обяви против забраната за тютюнопушене на обществени места. Пускаше пиянски статуси в социалните мрежи по нощите, в които се бунтуваше и възмущаваше как трябвало зимата на студа да пуши навън и да изглежда като магистралка. 😂😂😂 Еми, няма как да я харесам. Wink Жената на Бебо също изглежда студена и несимпатична.

# 283
  • Мнения: 10 365
.... провисналата й, никога несресана коса става чудна....

Тя тая коса май е запазена марка на семейството. Малкия и него по техните стъпки го влачат.

# 284
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 481
Гала и Ириниту пушачки ли са,че ми е любопитно като стана въпрос за страстни тютюнджийки като Кременчето Х.Bowtie  Знам за Гена Трайкова и Аделина Радева,че издумкват по почти 2 кутии на ден Mask

Общи условия

Активация на акаунт