Сватба 2018 - VIII-ма част

  • 48 290
  • 747
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 538
аз вчера реших да пиша на декораторките, като им изпратих снимки на това което искаме, тъй като през цялото време на първоначалния разговор ми се струваше, че ме навиват и ми предлагат такава украса която вече имат налична. Ние обаче имаме малко по-различна представа и исках да го изясня, тъй като не знам кога самите те започват да се приготвят за съответното събитие. Те обаче решиха напълно да ме игнорират и сега се чудя да звъня ли, да отида направо на място ли...

# 661
  • Варна
  • Мнения: 1 885
dchalova, със сигурност си правят каквото искат и ползват наличния инвентар.  Ако желаеш нещо по-различно, може да си купиш някои неща. Аз моите ги избрах, след като гледах снимки и знам, че се справят добре, но си ползва 4вида  панделки. За щастие, 2 от тях са моите Simple Smile

# 662
  • Мнения: 538
то и ние мислихме част от украсата да я правим сами, специално за вази и разни други такива... Аз обаче реших, че не искам нито аз, нито майка ми да се занимава с това в деня на сватбата и за това ангажирахме агенцията. За 1000 лева обаче, които ще получат от мен, няма да допусна такова отношение...

# 663
  • София, България
  • Мнения: 3 592
Моят съвет е да почакаш 3-4 дена. Може да са заети Wink
Другото е, че те ако искат да ти набутат техните неща, винаги могат да ти ги набутат, дори и в последния момент, когато си видиш украсата в деня на сватбата и вече е късно Simple Smile Мисълта ми е, че ако не си сигурна в тях... потърси друга агенция... или наистина се заеми сама да ги направиш и наеми човек от агенция само за деня за поставянето на нещата по масите.

# 664
  • Мнения: 993
И преди съм казвала, но аз съм много доволна от агенция "Бижу" и от "Цветно бижу", които се погрижиха за цветята. Беше наистина прекрасно всичко, точно както го бяхме говорили, гостите ни бяха изключително впечатлени, а цветя от 20 лв на маса надали има на друго място във Варна. Simple Smile Какви са тия другите агенции, дето ще искат една торба пари, а накрая ще си правят каквото искат...

Скрит текст:








# 665
  • София
  • Мнения: 233
wastedsunset страхотна украса! Момичета имам проблем с ритуала, първоначално мислихме за стандартното подписване в общината, но в последствие се оказа, че ще има доста хора без коли, както и възрастни и се замислихме за изнесен ритуал. Все още не сме плащали и носили документите, само запазих дата и час. Според вас дали ще е възможно да се направи промяната, още повече като сватбата ще е вечерна 18:00?

# 666
  • Мнения: 6 299
wastedsunset страхотна украса! Момичета имам проблем с ритуала, първоначално мислихме за стандартното подписване в общината, но в последствие се оказа, че ще има доста хора без коли, както и възрастни и се замислихме за изнесен ритуал. Все още не сме плащали и носили документите, само запазих дата и час. Според вас дали ще е възможно да се направи промяната, още повече като сватбата ще е вечерна 18:00?
Не знам дали съм схванала правилно питането ти, но ще се опитам да отговаря. Можеш да се откажеш от запазения час и да проведеш изнесен ритуал стига ресторантът, който си избрала да предлага такава услуга. Обаче ако става въпрос за сватба в София, то имай предвид, че истински изнесен ритуал с обредно лице извън ритуалните зали не се разрешава. Т.е. трябва пак да подпишете в ритуална зала, а на изнесеният ритуал да наемеш някой, който да проведе бутафорна церемония.

# 667
  • София
  • Мнения: 233
Става въпрос за град Кърджали и в сайта на самия обреден дом има вариант за ритуала- в залата или изнесен. За това искам вместо в залата да дойде човека в ресторанта ако изобщо е възможно.

# 668
  • Мнения: 519
Обаждаш се в обредния дом и питаш, те ще знаят по-добре от форума.

# 669
  • Мнения: 485
И преди съм казвала, но аз съм много доволна от агенция "Бижу" и от "Цветно бижу", които се погрижиха за цветята. Беше наистина прекрасно всичко, точно както го бяхме говорили, гостите ни бяха изключително впечатлени, а цветя от 20 лв на маса надали има на друго място във Варна. Simple Smile Какви са тия другите агенции, дето ще искат една торба пари, а накрая ще си правят каквото искат...

Скрит текст:








Наистина украсата ти е страхотна.Много добре се е справила агенцията Heart Eyes

# 670
  • Мнения: 519
Идвам да се оплача, че никак не съм доволна от халките на Сара трейд. Носили сме ги по-малко от три седмици и вече са леко издраскани. Вярно, носим ги на десните ръце и не ги сваляме, но не очаквах толкова бързо да започне да им се отразява. Нормално ли е? Никога не съм носила други пръстени и не мога да преценя.

# 671
  • Мнения: 993
Идвам да се оплача, че никак не съм доволна от халките на Сара трейд. Носили сме ги по-малко от три седмици и вече са леко издраскани. Вярно, носим ги на десните ръце и не ги сваляме, но не очаквах толкова бързо да започне да им се отразява. Нормално ли е? Никога не съм носила други пръстени и не мога да преценя.
Аз бях писала за тях, че не им харесвам халките. Много остри и драскащи, затова и избрахме да не купуваме от тях. Нашите халки ги носим повече от месец, редовно чистя и мия чинии, без да свалям моята, няма ѝ нищо. Направихме си ги при бижутер, и то на много добра цена.

# 672
  • София, България
  • Мнения: 3 592
wasted, много красива украса!

Роузи, 3 седмици са доста кратко време, не би трябвало толкова бързо да започнат да се драскат.Моят годежен пръстен също го нося на дясната ръка вече 6-7 месеца, но не се вижда да е надраскан (или аз не го виждам). Ако и на двамата са ви се надраскали, значи просто са некачествени.

# 673
  • Мнения: 519
Правилно съм недоволна значи, препоръчвайте къде да сменяме. Simple Smile

Уейстед, ти в София ли ги прави?

# 674
  • Мнения: 993
Благодаря, момичета! И аз много си харесах украсата и успях да си изсуша малка част от нея, както и булчинския букет. Simple Smile

Скрит текст:

Правилно съм недоволна значи, препоръчвайте къде да сменяме. Simple Smile
Уейстед, ти в София ли ги прави?
Не, Роузи, при един бижутер в Стара Загора. 535 лв излязоха близо 9 грама халки от бяло злато, което е супер добра цена, сравнявайки с други места. Аз се бях понапрегнала покрай тая история с халките, защото никъде не откривахме такива, които хем да ни харесват, хем да са супер комфортни, но сме много доволни от избора ни.

Общи условия

Активация на акаунт