Лято в Албена 2018 г.!

  • 97 520
  • 972
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 9 033
В сладкарницата в Добруджа винаги е имало семпъл асортимент, Гараш, мелба за под 2 лева, 2-3 кремчета и няколко пасти.
Гледката е велика там и си струва дори нищо да не консумираш.

# 886
  • Мнения: 241
Не знам кога сте ходили в сладкарницата в Добруджа, но ние бяхме там преди 10 дни и имаше поне 10 торти. За кремчета не съм гледала, но 4 от тортите, които взехме бяха пресни и много вкусни, всяка със свой вкус, а не "конфекция". Предния ден бяхме минали да видим какво предлагат и на следващия някои от тортите ги нямаше като вид, а имаше други. Цените са по-ниски от прехвалената "Неделя".

# 887
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 102
Моля Ви за мнения за хотел Мура-състояние на стаи, обслужване, храна.
Нямаме никакви забележки към хотела. Не е луксозен, но чист и приятен. Ако искаш да знаеш нещо конкретно, питай.

# 888
  • Мнения: 1 356
Моля Ви за мнения за хотел Мура-състояние на стаи, обслужване, храна.
Нямаме никакви забележки към хотела. Не е луксозен, но чист и приятен. Ако искаш да знаеш нещо конкретно, питай.
Хей, хубаво ли изкара почивката? Не успяхме да се видим за повече време, но се радвам, че се запознахме!

# 889
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 102
Хей, хубаво ли изкара почивката? Не успяхме да се видим за повече време, но се радвам, че се запознахме!
Привет, и аз се радвам, че се видяхме! Хубаво изкарахме, да. Освен първоначалното невежество на 2-ма от персонала, как да стигнем до ресторанта и плажа без стълби и обикалянето, друг проблем не сме имали. На втория ден хора от персонала дойдоха да ме питат до къде искам да стига пластмасовата пътека по пясъка и къде ще ми е удобно да има специален чадър. Малко е тъпо, защото аз не искам някакво специално отношение, а тези неща да са част от обикновения пейзаж на всеки един плаж. Все пак похвално е, че реагираха. Впоследствие много хора използваха пътеката, дори и само заради горещия пясък. Но забележки към хотела, а и курорта нямам никакви

# 890
  • Мнения: 10
Моля Ви за мнения за хотел Мура-състояние на стаи, обслужване, храна.
Нямаме никакви забележки към хотела. Не е луксозен, но чист и приятен. Ако искаш да знаеш нещо конкретно, питай.
Предстои ни почивка в Мура и се интересувам от състоянието на стаите и санитарните помещения. Вчера в чужд сайт видях доста негативни отзвуци за хотела, придружени със снимки на необезопасени контакти, незатварящи се врати, теч в стаите, ръжда в баните и това доста ме притесни. Виждам, че стаите към морето са с легло тип спалня и някакво диванче, което не е ясно разтяга ли се и ако да - то с какви размери е в разтегнато положение.
И още - след като ресторанта обслужва 2 хотела, има ли големи опашки?

# 891
  • Мнения: 1 356
Стаите в Мура не са луксозно обзаведени, но бих казала, че са си точно 3 звезди, какъвто е хотела. Относно чистотата - чистеше се перфектно. Не сме имали нито нещо счупено, нито нещо неработещо в стаята, чудесна стая си беше - просторна, чиста.
В ресторанта, както и преди 2 години, когато бях в Славуна, всичко си е ОК. Има си всичко за всички. Единствено музиката е по-силна, особено по време на живото изпълнение, но пък има и достатъчно маси отвън.

# 892
  • Мнения: 4 078
Имам някои забележки относно чистотата, но за другото споделям казаното от Бибим.

# 893
  • Мнения: 10
Момичета, благодаря за информацията за Мура... Надявам се на хубава почивка и слънчево време.

# 894
  • Мнения: 2 024
Момичета, имам един практичен въпрос за хотел Добруджа.
Понеже се очаква да пристигнем в Албена около 10 часа, това значи, че още ще е рано за настаняване. Дали в хотела имат помещение за багаж, където да си оставим куфарите и да се разходим из комплекса докато ни дадат ключа за стаята?

Благодаря!
Simple Smile

# 895
  • Мнения: 19 620
Всеки хотел трябва да има такова помещение, а специално Добруджа и фоайето му са толкова големи, че не може да няма такова място. Най-малкото зад рецепцията може да го оставите при администраторите. А може и стаите да са ви готови за настаняване в този час и да няма такава необходимост.

# 896
  • Мнения: 1 184
В Добруджа има стая за багаж, ние сме я ползвали.

# 897
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Потвърждавам, в Добруджа има стая за багаж. Питайте дали не е свободна стаята ви още като пристигнете, ще ви настанят и по рано.

# 898
  • Мнения: 136
edit

Последна редакция: пн, 27 авг 2018, 22:20 от Vodopad

# 899
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 102
Потвърждавам казаното от бибим за Мура. Чистеше се много по-добре, отколкото очаквах. Винаги ни подреждаха обувките, подреждаха ни нещатапо масичката и изобщо навсякъде, оправяха леглата. Ние сме с две деца, аз не мога да върша много неща, сутрин преди да излезем всеки рови и хвърля нещо и след нас е като след бомба /срам!/. Няма нищо подобно, като се върнем. Чисто, подредено, сменени хавлии. Не е луксозно, но няма нищо скъсано, счупено или неработещо. Сега, нормално е в толкова много стаи, някъде нещо да се повреди. Не е болка за умиране, та чак да плюеш целия хотел по форумите. Просто трябва да сигнализираш, реагираха много бързо.
В ресторанта не сме имали проблем, само за някои неща, които се правеха на момента се чакаше доста. Например гофретите сутрин, които си заслужаваха чакането.

Общи условия

Активация на акаунт