Лято в Албена 2018 г.!

  • 97 413
  • 972
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 3 216
Аз искам да попитам дали има сешоар в баните в Мура?

# 901
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Аз искам да попитам дали има сешоар в баните в Мура?
Има.

# 902
  • Мнения: 3 216
Аз искам да попитам дали има сешоар в баните в Мура?
Има.
Благодаря за бързия отговор.

# 903
  • Мнения: 44
Здравейте, колебая се между Нона и Славуна. Моля, дайте мнния и информация! Разбрах,че Нона полза общ ресторант с Мура , а Славуна с Елица, та къде е по-добре откъм храна и условия? Благодаря предварително.

# 904
  • Мнения: 4 049
Обратно, Мона е със Славуна. Това е по-добрият вариант по мое мнение.

# 905
  • София
  • Мнения: 1 382
И аз мисля, че Славуна е по-добрият вариант.

# 906
  • Мнения: 1 351
Здравейте, колебая се между Нона и Славуна. Моля, дайте мнния и информация! Разбрах,че Нона полза общ ресторант с Мура , а Славуна с Елица, та къде е по-добре откъм храна и условия? Благодаря предварително.
Нона има собствен ресторант. Славуна ползва общ с Мура. Била съм и в двата и съм по-доволна от Славуна.

# 907
  • Мнения: 35
Моля Ви за мнения за хотел Лаугна Маре - състояние на стаи, обслужване, храна, анимация?
Благодаря предварително!

Последна редакция: ср, 29 авг 2018, 13:32 от dessitka13

# 908
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Това, че Мура и Славуна са с общ ресторант, по никакъв начин не създава чакане за маса. Винаги си намирахме.

# 909
  • Мнения: 988
Моля Ви за мнения за хотел Лаугна Маре - състояние на стаи, обслужване, храна, анимация?
Благодаря предварително!
Погледни по-назад. Писах и аз и още едно момиче след мен.
Ако има нещо по-конкретно - питай.

# 910
  • Мнения: 44
Сърдечно благодаря за бързата реакция. Ние винаги, досега, сме били в Боряна, където имам само дребни забележки.  Този път цената ми е фактор / за Боряна няма отстъпки/ и ще го сменя, но с голям страх.

# 911
  • MA
  • Мнения: 35
След като се върнахме от Албена искам да споделя и моите впечатления от Парадайс Блу. За съжаление не много добри.
Хотелът сам по себе си е хубав, макар и вече поизносен на места, ако се повгледа човек. Храната беше разнообразна, но доста съобразена със западноевропейските вкусове. Почти липсваха типичните български ястия. Единствено десертът беше еднообразен - всяка вечер неизменните тортени хапчици. Сладоледът също не ми хареса, беше силно ароматизиран и имаше вкус на изкуствено.
Много голям минус е обслужването във всички сфери - рецепция, ресторант и най-вече почистването. Бяхме настанени (за съжаление разбрахме прекалено късно) в единична стая с много тясно легло. До края на престоя ни стаята си имаше нарицателно име "килията". Явно щом не сме с деца означаваше, че ще се задоволим и с малко. Все пак мога да спомена като положително, че поне беше тихо и спокойно, тъй като нямаше директно залепени стаи до нас.
И тук е мястото да добавя, че почистването или по-точно тоталната му липса, бяха буквално ужасни. Когато камериерката благоволеше да влезе (първия ден даже я повикахме лично, защото в два и половина часа следобед още не беше минала), удряше по едно гребло в банята, леко замазваше с парцал мивката и зареждаше само с душ-гел и шампоан. До края на престоя ни не се разбра, защо на етаж 3 не се зареждаха лосиони за тяло и коса. Банята не се чистеше, леглото не се оправяше, а на терасата изобщо и не стъпваше. Най-гнусна беше четката за тоалетна... Редовно ставахме свидетели как камериерките обсъждат гостите и се оплакват от тях.
В ресторанта повечето сервитьори бяха вечно намусени и немотивирани. Тук визирам най- вече назначените български ученици, които правеха по сто тегела и пак масата ни оставаше с неотсервирани чинии. Доста по-чевръсти бяха украинките на закуска, но там пък стоеше проблемът със знаенето на български език. Отказвам да говоря английски или руски в български хотел.
На заминаване никой на рецепцията не се поинтересува как е бил престоят ни. Даже се оказа, че някой вече ни беше чек-аутнал?! Остана си загадка как е възможно това да се случи.
Тъй като съм свързана емоционално с Албена още от малка, не си тръгнах с лошо чувство от курорта. Но ако този хотел се намираше някъде другаде, никога не бих стъпила повече там.

# 912
  • Мнения: 13 606
Най- после едно мнение, което напълно се припокрива с моето относно така прехваленият Парадайз блу.
Такива бяха впечатленията ми още миналото лято, август месец. За тези пари, има много по-добри хотели и обслужване. Не съжалявам, че това лято предпочетохме други места, семейството ми дълги години летуваше в Албена, но условията за съжаление отиват към лоши с всеки изминал сезон.

# 913
  • MA
  • Мнения: 35
Най- после едно мнение, което напълно се припокрива с моето относно така прехваленият Парадайз блу.
Такива бяха впечатленията ми още миналото лято, август месец. За тези пари, има много по-добри хотели и обслужване. Не съжалявам, че това лято предпочетохме други места, семейството ми дълги години летуваше в Албена, но условията за съжаление отиват към лоши с всеки изминал сезон.

Нали? Вече си мислех, че аз нещо не съм в ред. Как може само на мен да ми направят впечатление тези "малки" детайли.

# 914
  • Мнения: 3 216
В момента почивам в Мура. Нямам оплаквания, никакви. Всичко е перфектно.

Общи условия

Активация на акаунт