Домакини 65/ Работата си е работа, но трябва и нещо полезно да се свърши

  • 59 925
  • 736
  •   1
Отговори
# 600
  • при късмета
  • Мнения: 24 128

Уж не съм се отпускала, от 2 ракии ми дрънчеше главата. Или съм отвикнала да пия ракия или е от това, че главата ме боли и без друго от времето.
Днес съм по-добре.
Шефа ми звъня рано-рано и ми изкара акълите, а то за какво. Телевизора в неговата стоя е за смяна, в най-скоро време ще спре да работи, ама той не си го дава. Вчера спечелих ТВ от една игра, ама говорих с майка, него не го чух. Разбрал и звъни да не би вече да съм го сменила. Плюшкин, не знам на кой се метна Joy
Започвам нашия багаж да събирам по малко, че утре като си дойде да оправя неговия.
Писе, яви се да кажеш какво стана с котето, че те изтървах отатък

# 601
  • Мнения: 11 663

Добро утро!
Днес е прекрасен петък 13-ти!!!
Ма ко на никого не се е метнал - просто е коза LaughingLaughingLaughing Да ти е честит ТВ!!!
Днес ще чистя аквариума, че са останали 4 риби... и в неделя ще ходим за нови.
Усмихнат ден ви желая!

# 602
  • Мнения: 1 826
Добър ден момичета,напече слънцето и ме мързи нещо .
Ма ко котето оцеля ,ама два дена не хапна нищооо.Вечер спеше вътре дори,но и успя да ме съдере.Инатче си е тя голямо.Да кажа за другите ,беше отровена котката,ама се разбра че съседи хвърлят отрова до контейнерите точно срещу вратата ни .Та не че няма храна в къщи,ами просто  хищничеството се обажда и обикалят винаги до тях нещо може вкусно да има.
Честит ти тв,все имаш късмет.
Мария хайде свършвай и на почивка след ремонта.
Калинче видях аз снимките,ами справил се е Кратун идеално  с тях.
Аз си плета играчки,готвя  разни измислени манджи и след няма и 10 дни ще се почват пак консервите...

Ето ви последната.Има няма  60 см.

Скрит текст:

# 603
  • Мнения: 39 679
Ма ко, немаш спиране! То, за нас не остават награди от такива, като теб! Честит да е на Шефа!

# 604
  • София
  • Мнения: 8 447
Малко окъснях, но все още е петък и 13. Ето това съм си избрала за свой пръв ден на тази земя!


Почерпете се за мое здраве. Сладко да ви е Wink

МА КО, честити придобивка!
ПИСЕНЦЕ, много симпатично животинче. Обяви конкурс да познаем какво е това. Аз вече имам идея, но нека дадем възможност да се изявят и другите. Я да ви видя фантазиите Simple Smile
ЛЕЙДИ, Hug
МАРИЯТ, както си хванала баданарката, я карай наред. Момичета, има ли желаещи? Пу, аз съм първа Joy
ВИО, ти едно време по-често се появяваше. Хайде зачести пак Simple Smile

Приятна вечер с домашните любимци Wink

# 605
  • Мнения: 39 679
Flo, да си жива и здрава! Все така радваща се и раздаваща се на живота! Весел празник! Благодаря за почерпката!

# 606
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Честита да си Фло! Все така позитивна, усмихната и пълна с идеи! Весел празник
Благодаря ви за честитките!
Половината багаж ми е готов. Утре имам да го дооправя и да заведа котката на ваксина.

# 607
  • Мнения: 1 826
Фло бъди честита.Нека още много върхове покориш,да имаш много приятни емоции днес,бъди здрава,щастлива и обичана!!! Kissing Heart
А за играчката ,че чак толкова ли не си личи какво е .Grinning
Ма ко а котката какво ще я правите,аз я забравих ,ама така е като не я показваш често.
Тук пак е минала буря,ама ние избягахме на село и  се разминахме.Обаче вече има вкусни домашни домати.

# 608
  • Мнения: 6 112
Flo честит рожден ден !

# 609
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Котката ще е командировка при майка. Не, че не трябва и да идва заради рибите и цветята, но като е при нея може да се разкарва през ден или два

# 610
  • София
  • Мнения: 8 447
Благодаря, момичета! Бъдете здрави и щастливи и вие. Да вървим напред и да редим пъзела на живота Simple Smile
ПИСЕНЦЕ, как да не си личи? Разбира се, че е слонче и то много симпатично слонче, но ме провокира една от внучките като каза, че може да е и мравояд??? newsm78 Стана ми смешно, та затова обявих "конкурс" Wink
ДЖЕЙМИ, благодаря за красивия букет Simple Smile
Желая ви приятна вечер Hug

# 611
  • Мнения: 39 679
Добро утро!
След малко потегляме по гръцко.....за малко.

# 612
  • Мнения: 1 826
Мария приятно пътуване и да си прекарате страхотно.
Фло наистина не си познала-мишка е това.Stuck Out Tongue Winking Eye
Слончето има хобот,може и аз да не съм снимала правилно .Ама се посмях хубаво с теб.
Днес продължавам с плетката,няма да готвя ,че имам ядене,а и една салатка като направя....
Приятни почивни дни ви желая!

# 613
  • София
  • Мнения: 8 447
Привет, привет!
Еее, Писенце, и аз се посмях. Реших, че е късохоботесто слонче, с редуцирани ушички. Някакво ГМО. ( надявам се, че имаш чувство за хумор  Simple Smile) Сега като гледам, ами то си е 100% мишле.Същото каза и по-голямата внучка. Нашите предположения за слонче и мравояд отпадат, но глямоте чаве позна от раз. Важното е да има смях! Joy
За къде изработваш тези красоти? Радвам се на сръчността ти!
МАРИЯТ, лек път и хубави емоции! Като се прибереш, ще показваш разлика.  Wink
Аз днес се стягам да посрещам състудентите си. Изненадват ме децата с желанието си да си контактуваме. И на мен ми е особено приятно с тях!
На всички желая хубав ден с любимите хора! Hug

# 614
  • Мнения: 1 826
Разбира се че имам чувство за хумор.А тези играчки са за ето тази страничка.
Разгледай като ти е интересно и имаш свободно време Фло.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт