Домакини 65/ Работата си е работа, но трябва и нещо полезно да се свърши

  • 59 865
  • 736
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 11 634
Добро утро!!!!
Фло може и да е на патерици, ама от сърце БЪДИ ЗДРАВА, ВЕСЕЛА, НАПОРИСТА!!!!
Писе страхотна мишка! Наистина инициативата ви е супер! Поклон!
Пожелавам хубаво време и прекрасни емоции по моретата!
При нас пореден слънчев ден... вече искам дъжд! Повече от календарен месец не е валяло....
Днес ни е ден с мама за разкрасяване - след малко хукваме към фризьора.
Много, много усмивки!

# 616
  • Мнения: 3 845
Фло, честита да си! Много здраве, щастие и все така целеустремена!:hibiscus:
Извинявай за закъснението!

Бях в София... Не се обадих, че бях с мнооого близка приятелка, която трябваше да ходи на разни консултации (сестра й е много зле) по болниците и аз я разкарвах. Тя живее много години в чужбина и нищо не знае в София, а ми е толкова близка, че нямаше как да откажа. Докато тя чакаше пред кабинетите, аз успях да си свърша работите и така.
Ма ко, ще имам още един ден в София преди да си тръгна, така че надявам да се видим.

Калинка, радвайте се на слънцето, че тук по морето караме много странно лято, днес пак цял следобед капеше.

Мария - много поздрави на гръцко! На море, нали?

На мен не ми остана много още, след 9 дни и хайде на:airplane:

# 617
  • Мнения: 39 524
Фло, нямам разлика, душа.
У дома си се пека дибидюс, а там с туника под чадъра и книжка.
Прибрахме се, девойки. Ми.....хубаво беше, ама за кратко. ММ има ангажименти и ще чакаме повечко свободни дни.

# 618
  • София
  • Мнения: 8 420
Привет, момичета от близо и далеч! wavey
Благодаря ви, ЛЕЙДИ и СМЪРФЧЕ за хубавите пожелания! Hug Желая същото и на вас.
Вчера стана купон с младежите. Големи сладурчета са. Мисля, че се вписахме достойно с гаджето ми в общата картина.  bigdance2
Сега стягам багажа и се понасяме на запад.  newsm01
МАРИЯТ, очаквах да си комбинация от бял и кафяв шоколад, а ти - до натурален си го докарала Wink
На ЛЕЙДИ - приятни занимания с мама. #Silly 4470 pletka
На СМЪРФЧЕТО - да се радва на близки, роднини и приятели. lalalala
На ПИСЕНЦЕТО - да й спори работата, да подпомага благотворителната кауза на която се е посветила. knit
МА КО, събра ли багажа? bye
ДЖЕЙМИ, как оползотворяваш ваканцията? Може би така   sunили така flowerили така pironi
СЛАВЕ, кандидат студентът записа ли се вече? Simple Smile
Прегръдки за споменати и неспоменати Hug Hug Hug
И хубав ден! Heart Eyes

# 619
  • Мнения: 39 524
Фло, тая комбинация от шоколади обичам да я ям(ама не го правя, де), ама не и по тялото ми. Нагледала съм се на разлики в комбинация с дрехи, които я акцентират.
Добро неделно утро!

# 620
  • при късмета
  • Мнения: 24 060
Привет!
Ние вече втори ден се тътрим към морето. Днес бяхме в Преслав, Плиска и нощуваме в Шумен.
Вчера бяхме на гости на Вио и изкарахме страхотно.
Утре в късния следобед трябва са сме се добрали до Варна.
Смърфи, от неделя съм си в София, звънкай като можеш

# 621
  • Мнения: 39 524
Добро утро!
Ех, Ма ко, добра среща се е получила. Кажи как е къщата на Вио, че тя нищо не ни показа! Да ида и аз на гости да й дръпна ушите, освен!

# 622
  • Мнения: 11 634
Добро утро момичета!
Днес е Св. Марина.
Мако завид, завид! Колко печата взехте? Успяхте ли да се наговорите на воля с Вио?
Вчера ме поразглеждаха - докато лекувам едно, то друго се поврежда Laughing Сдобила съм се с полип и сега съм в очакване на дата за операция. Поне доктора е категоричен, че нямам нов осмокрак гостенин Smiling Imp
В последната седмица преди ваканцията сме - бях започнала да планирам разни хойкания, ама ще ги оставя с отворени дати - това поне е готино, че можеш да купиш билети, или нощувки със срок примерно до октомври и 24часа преди да ползваш - трябва да потвърдиш.
Лято, ваканция... ама трябва и да се яде Laughing Ставам да пускам хляба и да мариновам скарата....
Усмихнат ден ви желая!

# 623
  • при късмета
  • Мнения: 24 060
Добро утро!
Калинче, уплаши ме с полипа, но е много хубаво, че доктора е категоричен за по-страшното.
Ние с Вио се набърборихме, мъжете и децата си допаднаха, страхотно си изкарахме. Децата по двора, в басейна и на батута, бяха заети и изобщо не ни обръщаха внимание.
Къщата им е супер, особено за децата.
Чакаме са отворят музея в Шумен да го видим и тръгваме към Мадара.

# 624
  • Бургас
  • Мнения: 6 610
Здравейте,момичета! Hug  Мой,мой на фински! Heart Eyes
Върнах се преди 2 дни,но оправях вмирисани на пушек и барбекю багажи. Laughing
Не ги усетих двете седмици на хладничко в гората.
Много добре си починахме.Връщам се дави чета,че там нямаше почти никакъв нет,а Криста ми профука за два дни мобилните данни.
Със Смърфи утре ще се видим и отсега се радвам.Чао до после!
Дано ви сварвам всички в добро здраве! Heart Eyes Praynig

# 625
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Ма ко къде се покрихте?Вчера чаках да се обадите да се видим , ама нямаааааааа.И днес и утре сме си още във Варна , така че ......

# 626
  • Мнения: 11 634
Добро утрооооооооо!!!
Славка добре завърнала се Kissing Heart Как е кандидат студента?
Ма ко хареса ли ви на Мадара?
Чакам с нетърпение да идва и утре и ваканцияяяяя!
Усмихнат ден ви желая!

# 627
  • Мнения: 6 059
Здравейте Simple Smile
Ladybird_ то не останало, весело лято !
ма ко   честита годишнина !
Отпуска без почивка ми се очертава засега.Мъжа го изпратих на работа.Няколко дни си обикаляхме по институции, подадохме документи към ВИК и  EVN сега чакам обаждане да отида да заплатя една сума за да може да продължи процедурата.Отделно вчера си поиграх и правих кетчуп по рецептата на Пепчо, ама на котлон, ами няма тендцера за 10 л домати и затова на два пъти и после бурканчетата по три събирам в тенджера та до 1 ч откарах с 12 буркана.
Днес трябва да оправя къщата, че след всяка порция  зимнина е като след бомбардировка, а утре чакам гости.

Последна редакция: чт, 19 юли 2018, 10:52 от J_M_M

# 628
  • Мнения: 39 524
Защо не съм запомнила за годишнината на Ма ко? Мнооо съм зле!

# 629
  • при късмета
  • Мнения: 24 060
Почерпете се, от телефона ми е трудно със снимките.
И до Шабла на гости бяхме днес и през Балчик и нос Калиакра минахме. Последното много ни хареса. Валя ни страшен порой на Шабла, но се бяхме прибрали от плажа.
Върнахме се към хотела и сега сядаме

Общи условия

Активация на акаунт