Мартенчета 2018

  • 70 610
  • 466
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Възможно е да са зъбки, но е много малко вероятно. По-скоро глад, нали около 8мата седмица има скок в растежа. И при нас имаше нещо такова, но като че ли отмина, все още си лапа ръцете, но не толкова често и не плаче. Опознават света така.

# 76
  • Мнения: 232
Синът ми е на 2 месеца и 6 дни и отскоро и аз забелязах подобно нещо. Плюнчи се, лапа си ръчичките, върти си бибата в устата, но не е от глад. Моята братовчедка сподели, че и при нейната дъщеря след втория месец е било същото. Според нея са зъбки. Разбира се няма да се появят този или другия месец, но това не означава, че не ги тормозят венците.

# 77
  • Мнения: 166
И при нас съм убедена че не е от глад защото дори не иска да си изпива всичкото мляко от някъде 3-4 дена. При една моя приятелка също е така от доста време а нейния е на 3 месеца и половина. Снощи си сложих пръста в устата му за малко като масажирах венците и доста се успокои но за малко. Явно при някои почва доста по рано от други.

# 78
  • Мнения: X
Възможно е. Моите зъби са израснали преди 4тия месец. А има случаи и на бебета родени със зъбки.

# 79
  • Мнения: 20
Привет и от мен.Ние сме на 2 месеца,кърмя на поискване и ние преоткрихме лапането но юмручетата.Явно наистина е нещо нормално за тази възраст.

# 80
  • Мнения: 332
Момичета, да ви се оплача 😢 Да споделя с някого, че иначе ще се пръсна . . . не знам дали това е някакъв вид след родилна депресия, но ми идва да убия мм.
Знам, че и той има право да излезе и да разпусне с приятели, но аз все едно нямам нужда от същото. Я командировка за седмица, а си търси конференция някъде в чужбина, е писна ми. Разбирам да излезеш да пиинеш бира до 12- 1-2 , ама да ми се прибираш в 5 ч сутринта, съответно проспива неделята с махмурлук. Е аз ли съм сбъркана

# 81
  • Мнения: X
А преди пак ли така е правил или сега изведнъж се е сетил, че му е време да си поживее?
Бебето планирано ли е? Как се отнася с него?

# 82
  • Мнения: 332
Бебчо е дълго чакан и се появи на бял свят след инсеминация. Обожава го!
Рядко прави така, но точно вчера ме рязлюля от нерви. Аз нямам кой да ми помага с бебчо, няма на кой да го оставя и за 5 м и на мен също ми се иска да се откъсна за малко от новата ми реалност, но няма как. Не сме хлапета на по 20 год , ама явно ми идва напрежението и преумората в повече 😭

# 83
  • Мнения: X
От какво е това напрежение? Бебето много ли плаче? Успокой се и си го гушкай, докато е малко, защото после не дават много. Бебетата усещат и твоите емоции и ако ти си неспокойна и то ще е така. От там може би идва и напрежението ти. Не се преуморявай, когато то спи, спи и ти. Домакинските задължения остави на заден план за сега. И го вкарай тоя мъж в релси малко. Както казваш не сте на по 20г., че да ти се прибира в 5ч. И моя мъж се прибира късно след 12 всяка вечер, но поне знам, че работи и изкарва пари, а не е излязъл да пие с приятели.

# 84
  • Мнения: 4 393
Според мен пък няма драма, че веднъж се е напил и се е прибрал призори. Когато можеш да му оставиш бебо, ти ще се прибереш сутринта почерпена Simple Smile Няма нужда от нерви, всички сме хора и имаме нужда да разпуснем. Пък и още малко време е минало след раждането, възможно е да не се е нагодил спрямо новата ситуация. На мъжете им отнема малко повече време, отколкото на нас.

# 85
  • Мнения: 173
Момичета, да ви се оплача 😢 Да споделя с някого, че иначе ще се пръсна . . . не знам дали това е някакъв вид след родилна депресия, но ми идва да убия мм.
Знам, че и той има право да излезе и да разпусне с приятели, но аз все едно нямам нужда от същото. Я командировка за седмица, а си търси конференция някъде в чужбина, е писна ми. Разбирам да излезеш да пиинеш бира до 12- 1-2 , ама да ми се прибираш в 5 ч сутринта, съответно проспива неделята с махмурлук. Е аз ли съм сбъркана
Напълно разбираемо е да се чувстваш по подобен начин, не си сбъркана, но това не е системно, значи всичко е наред Wink 

# 86
  • Мнения: 648
Днес сина ми е на 2 месеца и цял ден плаче , плюнче се , лапа си рацете и не може да спи спокойно. Възможно ли е да са зъбките ? Не е ли много рано?
И моето момче е по същия начин от днес е със доста по- обилно слюноотделяне и постоянно плаче ! Никога до сега не е плакал толкова , а и не си иска биберона? Какво може да се направи

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 176
Здравейте, момичета. Имам известни притеснения, свързани с акото. Малко нелепо звучи последното изречение, ама не знам как по друг начин да се изразя. Та моето бебче се разхлаби преди известно време, свързах го с лактогонните чайове, спрях ги и се оправи. След двойната ваксина пак цяла седмица  ака чорбаливо. Дадох ентерол няколко дни и се оправи. Преди няколко дни ядох вечерта череши, на сутринта акото беше чорба и така вече 3ри ден. Ака по 2-3 пъти, т.е не не мисля , че е разстройство , но е течно, не кашесто. И сега съм в чужденка какво да правя. Съответно и череши не ям, млечни също. При някой да се е случвало подобно нещо  и как се справихте?

# 88
  • Мнения: 166
Днес сина ми е на 2 месеца и цял ден плаче , плюнче се , лапа си рацете и не може да спи спокойно. Възможно ли е да са зъбките ? Не е ли много рано?
И моето момче е по същия начин от днес е със доста по- обилно слюноотделяне и постоянно плаче ! Никога до сега не е плакал толкова , а и не си иска биберона? Какво може да се направи
При нас вече няма нищо освен ръцете в устата...  Но четох че е нормално да е така  един ден ще го мъчат няколко няма и после пак..  Друго което исках да попитам при вас още ли си кръстосва очичките в средата? Пи нас го прави 3 или 4 пъти на ден . Трябва ли да се притеснявам?

# 89
  • Мнения: 147
Днес сина ми е на 2 месеца и цял ден плаче , плюнче се , лапа си рацете и не може да спи спокойно. Възможно ли е да са зъбките ? Не е ли много рано?
И моето момче е по същия начин от днес е със доста по- обилно слюноотделяне и постоянно плаче ! Никога до сега не е плакал толкова , а и не си иска биберона? Какво може да се направи
При нас вече няма нищо освен ръцете в устата...  Но четох че е нормално да е така  един ден ще го мъчат няколко няма и после пак..  Друго което исках да попитам при вас още ли си кръстосва очичките в средата? Пи нас го прави 3 или 4 пъти на ден . Трябва ли да се притеснявам?
Аз още в началото питах педиатърката и тя каза до годинката, че е нормално, след това ако продължава се тръгва по изследвания. Някъде в нета пък четох до 6-ти месец. Но което и да е вярно, има време, не се притеснявайте Simple Smile На моя мъж направо му се плачеше първите няколко пъти като го гледаше как си криви погледа и после след педиатърката се успокои Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт