София, жк Младост - тема 30

  • 88 597
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 982
НИе ще ходим с метрото до президентството и оттам в 10.30 тръгва шествие до Народната Библиотека. Концерта  от 11.

# 91
  • Мнения: 1
Майки внимавайте с треньора Живко Стефанов в Плувен клуб "Марлин" второ дете се оплаква от него не си водене децата там

# 92
  • Мнения: 68
Здравейте, момичета!

Имам питане за актуална информация за действащ магазин за платове в Младост?
Разрових се в предишните теми, но голяма част от посочените магазини вече не съществуват.

Да сте срещали скоро нов магазин за платове в квартала?

P.S. В новия магазин, близо до спирката на ХМС, продават платове само на едро Simple Smile

# 93
  • гр. София
  • Мнения: 182
Здравейте, сигурно доста пъти се е дискутирало, но може ли да споделите, къде в Младост излиза най-изгодно да се празнува детски рожден ден? Знам, че в Младост 2 откриха едно ново клубче зад пица "Браво", но не мога да го намеря в интернет.

# 94
  • Мнения: 29 390
За изгодно, не знам, но иначе има клубове в Младост 4 - Viki's kids house
Младост 1 - Островът на съкровицата
Младост 1А - Слон-балон
Младост 3 - Happy

Предполагам в Слон-балон ще е най-изгодно, но на мен там не ми допада изобщо. Първо го посетете за впечатление.  Peace

# 95
  • Мнения: 338
Къде на Йерусалим се намира фриз. салон Кало и колко е подстригването?

# 96
  • Мнения: 338
Къде на Йерусалим се намира фриз. салон Кало и колко е подстригването?

Видях къде е - на Йерусалим 54. Остава някой да ме ориентира за цена на постригване.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 570
37 лв.

# 98
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Ехааа каква цена...

# 99
  • Мнения: 731
Уауу... те в Стефан не взимат толкова...

# 100
  • Мнения: 8
Уауу... те в Стефан не взимат толкова...

Те и не могат  да подстригват Kissing Smiling Eyes

Последна редакция: чт, 31 май 2018, 23:38 от dungeon

# 101
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
В Кало ми взеха 43лв за подстригване, но си струваше - обстановка, отношение, качество. Плащала съм почти същите пари на други места без да остана доволна.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 397
Къде тогава подстригват добре и не е лукс и скъпо? Аз си представям цена 20 лв. като нормална.

# 103
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Във Венера е 16лв. Но там е поточна линия. Ако си за прическа, която изисква време, не разчитай. Аз съм каре и това бързане и претупване, защото идва следващия час, не ме кефи. За дълга коса, само за връхчета, са ок. Там водя щерките.

# 104
  • Мнения: 2 687
Мен са ме подстригвали в Пъзел, детския салон Wink - май 10лв беше - доволна съм Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт