Да се разберем в началото

  • 20 900
  • 237
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 456
Ти пък, Шарки, то жена не е срещало на живо.

Като се замисля си права, аз съм късметлия, защото срещам само: момичета, дами, гранддами и пердашки.

# 226
  • Мнения: 15 619
           Понеже темата е „Да се разберем отначало“, ще ви споделя как аз ги разбирам нещата от самото начало.
            Снощи бях в Кауфланд. Беше някъде около 21.30 ч. Това е идеално време и място за нови запознанства. В този часови пояс ходят жени, които работят до късно, т.е. жени с кариера, т.е. необвързани жени. И нали иначе са страхливи и предпазливи по природа, не биха се разхождали току-така толкова късно, което означава, че имат коли. Друг признак, че са с автомобили е пълната количка, от която иначе покупките не биха могли да бъдат носени на ръка. Та харесвам си при входа някоя мадама и тръгвам след нея да видя какво купува, за да преценя дали по принцип е изгодна партия.
          Снощи си набелязах тамън две дами. За едната сгреших много, защото се оказа с годежен пръстен, но това го видях едва при щанда за жива риба. Другата я гледам една натокана, засукана, намаана, точно жена, с която всеки мъж иска да се разходи по главната. Гледам не си взе количка, а кошница. Викам си:“Ще си купи някоя друга салатка и всичко ще е наред. Или може и половин пъпешче“ Но тя отиде на рафтовете с козметика и женски флинтифлюшки, което е много добър знак, защото това значи две неща: първо, тя е поддържана жена (личи си отдалече) и второ ако имаше мъж, нямаше толкова да се кипри. Отива на касата и гледам на лентата с покупки сложила: крем за ръце – 2 броя, шампоан за коса с жожоба, крем за лице, самобръсначка, сапун три броя. И изведнъж изпадам в див ужас – взела е прах за пране за машинно пране, а не за ръчно. Та тя не може да пере на ръка. Е честно да ви кажа не бих искал да бъда милван от жена с нежни и запазени ръце.

А мама не те ли е научила как да си търкаш гащите на ръка с домашен сапун и да носиш вода с менците от бунара? Те и тва е опция не за пренебрегване. Ще си накипрен, щото явно тя умее да ползва самобръсначката... Другия път, гледай дали си купуват тоалетна хартия и колко мека е тя, щото това е явен знак, че могат да ти забърсват дупето и знаят как. Grinning
Но признавам, онова с колата и късното пазаруване е умно, поне ще си сигурен, че ще има кой и в какво да те вози...

# 227
  • Мнения: 30 802
Забавен трол си:)

В 21:30 вечер в момента е почти светло, навън сме и многодетните майки с по някое и друго дете.

Не че нещо, но поддържаните жени от Кауфланд ли си набавят козметиката? щото, нали, евтинки аромати и запушващи порите масла не са най-доброто и не са поддържане, а мацотене.

# 228
  • Мнения: 3 738
Алехандро може да пише разкази ако някой му се хваща на измислените истории, и темата не мисля ,че е " лов и риболов на булки", а при евентуално съществуваща личност за  партньор  за съвместно съжителство, да се изяснят "правилата" или аз изпуснах вече нишката

# 229
  • Мнения: 20 060
           Понеже темата е „Да се разберем отначало“, ще ви споделя как аз ги разбирам нещата от самото начало.
            Снощи бях в Кауфланд. Беше някъде около 21.30 ч. Това е идеално време и място за нови запознанства. В този часови пояс ходят жени, които работят до късно, т.е. жени с кариера, т.е. необвързани жени. И нали иначе са страхливи и предпазливи по природа, не биха се разхождали току-така толкова късно, което означава, че имат коли. Друг признак, че са с автомобили е пълната количка, от която иначе покупките не биха могли да бъдат носени на ръка. Та харесвам си при входа някоя мадама и тръгвам след нея да видя какво купува, за да преценя дали по принцип е изгодна партия.
          Снощи си набелязах тамън две дами. За едната сгреших много, защото се оказа с годежен пръстен, но това го видях едва при щанда за жива риба. Другата я гледам една натокана, засукана, намаана, точно жена, с която всеки мъж иска да се разходи по главната. Гледам не си взе количка, а кошница. Викам си:“Ще си купи някоя друга салатка и всичко ще е наред. Или може и половин пъпешче“ Но тя отиде на рафтовете с козметика и женски флинтифлюшки, което е много добър знак, защото това значи две неща: първо, тя е поддържана жена (личи си отдалече) и второ ако имаше мъж, нямаше толкова да се кипри. Отива на касата и гледам на лентата с покупки сложила: крем за ръце – 2 броя, шампоан за коса с жожоба, крем за лице, самобръсначка, сапун три броя. И изведнъж изпадам в див ужас – взела е прах за пране за машинно пране, а не за ръчно. Та тя не може да пере на ръка. Е честно да ви кажа не бих искал да бъда милван от жена с нежни и запазени ръце.

Това ли ти е петъчната кукичка? Laughing
Дано ти плащат за тия историйки, че иначе си е жив зян да генерираш трафик без пари от тоталните смешки, които сипеш.Smiley Smile
Да припомня, че в тоя час ходят разни тетки заради намаленията след колко беше там часа, не знам. Козметика от хранителен магазин – сорЕ, ама тамън ще си го получиш с такава.
"Ако имаше мъж, нямаше толкова да се кипри" – ти не си реален, нали, някакво дете или пенсняк си?

# 230
  • Мнения: 3 732
Както виждаме от темите, неизяснените очаквания в последствие могат да разпаднат семейства, двойки. Склонни ли сте в началото да обясните какви са очакванията ви от другия, граници?
Ако сега можете да го направите, моля ви напишете ги като 10 изречения/условия/заповеди, за да видим кое прави хората щастливи в една връзка.
Моите изисквания са:
1. Без лъжи - предпочитам грозната истина отколкото красива лъжа.
2. Без изневери. Ако има - да не разбирам.
3. Грешки и  кофти случки - да ги разбирам от партньора, не от чужди хора.
4. Удариш ли ме - край.

Друго не се сещам.
Връщам се да чета назад.


П.П.  Алехандро, много си забавен. Пиши още.

Ноктите са ми изрязани до кожа, без лак. И бижута не нося.
Цял живот сама ли ще остана, горката аз?

Последна редакция: нд, 01 юли 2018, 13:32 от Plava luda lutka

# 231
  • Мнения: 17 409
Снощи ми попадна случсйно тема за предложенията за брак - почти нямаше неизпросено, от жената, мноо ясно.
.......
Simple Smile

# 232
  • Мнения: X
Лутке, чадо...съвсем ще объркаш бъдещия си жених.
Точка 1, 2 и 3 напълно си противоречат и взаимоизключват Simple Smile))

# 233
  • Мнения: X
Абе няма да го обърка, просто му дава малко свобода на човека, не като някои цербери, дето ако погледнеш с 5 градуса по встрани, и ще ти избодат очите. И като почнат, ама ти сега защо я погледна, ама какво искаш да ми кажеш, ама спал ли си с нея... и така до безкрай.

# 234
  • Мнения: 17 409
По точка 1, понеже тя винаги е първа, винаги съм се чудила - защо върви в комплект с ограничения в секса, и липсата на себеизява, която налагаме (жените)?

# 235
  • Мнения: X
Дренке, предполагам наблюденията ти относно предложенията за брак във въпросната тема са такива, тъй като в повечето от случаите става въпрос за двойки, които са живели години и години заедно като семейство. Сигурно в един момент на жените им писва да го играят съпруга, без да са реално такива, но със всички обвързани с "длъжността" задължения и започват да правят намеци.
Интересно обаче, ако имаше тема: "Кой и как в двойката предложи да живеете заедно?", какви ли щяха да бъдат резултатите.

# 236
  • Мнения: 17 409
По мои наблюдения - пак същото.
За себе си - аз инициирах и двете, без условия, оставих го да видя докъде ще стигне, разбрах, че жена  и деца - не е неговият живот, и си го отпратих да живее щастливо Grinning

# 237
  • Мнения: X
А моите наблюдения от тукашните теми и от реала са, че доста често мъжете от двойката ако не предложат сами, то доста охотно преминават в режим семейни начЕла, защото им е удобно да си имат гадженце под ръка. А после, като започне да им дава момата чатлаци, къде по-деликатни, къде по-остри, че е време да си я вземат официално, започват да се правят на разсеяни. И така, докато не опре ножа до кокала. В най-честите случаи се опомнят, когато се окаже, че времето е на път. Но дори и това не за всеки е причина, достойна да сключат брак.
Или ако трябва да цитирам думите от един случай, коментиран тук: "Ама как просто така да се оженя за теб?!"

Всъщност, всичко е чудесно, ако и двамата са на един акъл.

Общи условия

Активация на акаунт