Да се разберем в началото

  • 20 931
  • 237
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 30 802
Май предлага някаква лигава, превтасала романтика:)

# 211
  • Мнения: 456
аз не разбрах, Алехандро, какво предлага, видях изискванията за дамата да не пие да не пуши, да чисти и готви, ..

Любов, дом, душевна топлина, компаньон за интелигентен разговор, грижовен мъж, мъж с положение в обществото, принципен и добър човек. Мога да цепя дърва, да беля картофи, да мия чиниите и чинията, да нося покупки, да чета на три чужди езика. Не се гнуся да правя риминг.

# 212
  • Sofia
  • Мнения: 15 619
Не се гнуся да правя риминг.

Как, обаче, още от първия ти пост те познах, че си ти. Simple Smile Страшна съм, значи.

# 213
  • Мнения: 30 802
Какво, по дяволите, в хаоса на 21 век, значи "положение в обществото"?

# 214
  • Мнения: 3 755
какво означава ,че си грижовен , как се грижиш за половинката

# 215
  • Мнения: 456
какво означава ,че си грижовен , как се грижиш за половинката

Да й отварям вратата на колата;  ако я видя на улицата с тежки торби да се затичам и да ги взема от ръцете й; ако съм се прибрал по-рано от работа и тя се прибере, да й сваля обувките от краката, а не тя да се навежда; да й подавам дистанционното когато то е далеч от нея; ако телефонът й звъни, а тя е в другата стая да й го занеса, а не да се провиквам „Гълъбче, звъниш!“ (но ако й звъни любовника даже аз ще вдигна вместо нея); да й помагам в чисто женските задължения като миенето на чинии; да не бъда егоист в интимните ни моменти; да не я карам да пие противозачатъчни ако мога да сложа предпазно средство; да й приготвям вечерята и закуската; да плащам на кварталните пиячи да й подсвиркват като мине покрай тях, за да й се повиши самочувствието, че е желана жена....

# 216
  • Мнения: 2 323
какво означава ,че си грижовен , как се грижиш за половинката

Да й отварям вратата на колата;  ако я видя на улицата с тежки торби да се затичам и да ги взема от ръцете й; ако съм се прибрал по-рано от работа и тя се прибере, да й сваля обувките от краката, а не тя да се навежда; да й подавам дистанционното когато то е далеч от нея; ако телефонът й звъни, а тя е в другата стая да й го занеса, а не да се провиквам „Гълъбче, звъниш!“ (но ако й звъни любовника даже аз ще вдигна вместо нея); да й помагам в чисто женските задължения като миенето на чинии; да не бъда егоист в интимните ни моменти; да не я карам да пие противозачатъчни ако мога да сложа предпазно средство; да й приготвям вечерята и закуската; да плащам на кварталните пиячи да й подсвиркват като мине покрай тях, за да й се повиши самочувствието, че е желана жена....

По-тънко тия провокации, дееее, даже не е интересно така.

# 217
  • Мнения: 3 755
добра обиколка правиш Simple Smile

# 218
  • Мнения: 456
добра обиколка правиш Simple Smile

Аз не правя обиколки, аз винаги тичам по тъч линията!

# 219
  • Мнения: X
хайде всеки тук да си каже, кой какво ще му прави на партньора, че да се взимаме вече. тази липса на секс ми размътва мозъка ...

# 220
  • Мнения: 3 755
добра обиколка правиш Simple Smile

Аз не правя обиколки, аз винаги тичам по тъч линията!
Виждам, виждам Simple Smile

# 221
  • Мнения: X
Какво, по дяволите, в хаоса на 21 век, значи "положение в обществото"?
Халюцинация, постигната в резултат на прекаляването с риминга.

# 222
  • Мнения: 456
           Понеже темата е „Да се разберем отначало“, ще ви споделя как аз ги разбирам нещата от самото начало.
            Снощи бях в Кауфланд. Беше някъде около 21.30 ч. Това е идеално време и място за нови запознанства. В този часови пояс ходят жени, които работят до късно, т.е. жени с кариера, т.е. необвързани жени. И нали иначе са страхливи и предпазливи по природа, не биха се разхождали току-така толкова късно, което означава, че имат коли. Друг признак, че са с автомобили е пълната количка, от която иначе покупките не биха могли да бъдат носени на ръка. Та харесвам си при входа някоя мадама и тръгвам след нея да видя какво купува, за да преценя дали по принцип е изгодна партия.
          Снощи си набелязах тамън две дами. За едната сгреших много, защото се оказа с годежен пръстен, но това го видях едва при щанда за жива риба. Другата я гледам една натокана, засукана, намаана, точно жена, с която всеки мъж иска да се разходи по главната. Гледам не си взе количка, а кошница. Викам си:“Ще си купи някоя друга салатка и всичко ще е наред. Или може и половин пъпешче“ Но тя отиде на рафтовете с козметика и женски флинтифлюшки, което е много добър знак, защото това значи две неща: първо, тя е поддържана жена (личи си отдалече) и второ ако имаше мъж, нямаше толкова да се кипри. Отива на касата и гледам на лентата с покупки сложила: крем за ръце – 2 броя, шампоан за коса с жожоба, крем за лице, самобръсначка, сапун три броя. И изведнъж изпадам в див ужас – взела е прах за пране за машинно пране, а не за ръчно. Та тя не може да пере на ръка. Е честно да ви кажа не бих искал да бъда милван от жена с нежни и запазени ръце.

# 223
  • София
  • Мнения: 16 217
"Жената с кариера е необвързаната жена". Това нещо  не е срещало жена с кариера.

# 224
  • Мнения: X
Ти пък, Шарки, то жена не е срещало на живо.

Общи условия

Активация на акаунт