Ямболски момиченца,момченца,цял ден ходят с мама по кафенца!

  • 18 240
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
Здравейте и от мен,скоро не съм се появявала ,ама вчера се опитах да пиша  и не успях,що така не разбрах ама гледам че вие се писали че сте имали проблем,както и да е.
Да честитя първото зъбче на Йоанка,и да не хапе много мама Heart Eyes.А за идеятя за срещичка на Ормана ,съм за,не че знам къде е ама  ме броите.Хайде изчезвам че малката да не събуди като види че ме няма да нея. Grinning

# 211
  • Мнения: 135
Да кажа и аз,като стана дума за зъби... Маги на Лиляна ще има зъб........ но не там където трябва,както казва майка и ...... ще и го вади  tooth (излиза преди предните два)
И саге като гледам и аз,ще имаме зъб ...... Как се казва ?Трябва да проверя........, но изпреварва другите.
Ами аз отивам да се вихря пак,ще разчиствам терасата от боклуци и много ще я мия.С две думи много ще се мокря..... заповядайте при мен  clean. Ще има вода в изобилие

# 212
  • Мнения: 3 537
Ейййй,да знаете каква хубава рокля си купих за кръщенето-дълга,по тялото и дето вика баба ми-крива Laughing,защото от едната страна е по-къса,от другата-по-дълга. JoyАма и аз едно описание и направих,че сигурно нищо не разбрахте. hahahaЗа трафика на оптинет-и аз още не съм изразходвала половината. Mr. GreenНо има време да си наваксам .Не можем да си намерим камера за неделя,а ми се иска да снимаме поне в църквата. SadАйде,това е от мен-похвалих се,оплаках се ,като се сетя за друго,пак ще пиша. Joy Joy Joy

# 213
  • Мнения: 135
Започвам да пускам глупави постове,но навън как вали .....само за сън е.
Браво на този,който спи

# 214
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте, аз се наспах, пък за другите не знам. Кой има да чисти да чиси, аз не че нямам, де, ама си трая.
Иве, при вас е нормално излизането на кътник преди кучешкия(до колкото си спомням), ама при нас не е нормално страничен резец преди средните. Ама карай, щях да го вадя  Joy да си кара детето по реда, ама се отказах, че докато стане за вадене, те другите ще излязат и няма да си личи, кой е бил първи WinkMr. Green
Краси, чакаме с нимки с новата рокля.
За Ормана няма ли и други желаещи newsm78 Аз как говоря само, още не съм питала мъжО, но смятам че ще се навие. Ние по принцип си падаме по разходките извън града сред природата.
Их, щях да забравя да ви се изфукам, утре ще отскочим до Бургас. grinning039 Mr. Green
Ай, лек ви следобед/вечер.   Flutter

# 215
  • Мнения: 135
Аз не гворя за кучешките,ние нямаме резци.........но да му расте на детето.Нека се озъбва.Та то важе само да се подува,а да избия другия преди него.

# 216
  • Мнения: 258
Аааааааа,много малко сте писали бе,майчета Wink Много се радвам,че идеята я харесахте...предлагам да е към средата на юли някъде?То трябва да го направим когато всички имат финансова възможност и време,пък ще ви вземем и вас бе,Краси,все ще се намери място Wink За пейки и маси-видяхме няколко наистина,ама пързалки нови не видях,само ония изпочупените...ама на децата ще им е весело въпреки всичко...Роуз,ми то там има гьол бе Wink или ти затова няма да можеш да го убедиш-да не дреме на реката през целия ден ли?Simple Smile Тия дни и аз чистих,че времето лошо...ама сега мисля да мръднем малко навън...ей,да си изключвате всичко като загърми,че много компютри изгърмели ония ден,даже запалена къща и апартамент и човек и т.н. има...даже като излизате ги изключвайте,че опасно...айде целувки

# 217
  • Мнения: 3 537
Ааа,мерси за предложението да ме вземете,ама аз казах на мъжо и той каза че щом е за пикник,зарязва всякаква работа и идваме  car003Стига да не сме по него време на море де  sport027  grinning039Ние сме големи фенове на пикниците newsm41 1swing family  Nature Sunny sun.Хем ще си поприказваме lalalala,хем ще си направим снимки smile3509,децата ще си поиграят на воля newsm19 smile3540 dancing,а ние ще cheers beer Drunk Wine Glass.Харесва мииииииии! newsm62Кога тръгваме travel motor  car003 newsm01?

# 218
  • Мнения: 3 537
Mya,заповядай при нас!Гледам че четеш тук и си от Ямбол. Laughing

# 219
  • Мнения: 135
така всеки ме пита "Как да нямате резци?" Е разбрхте ми какво исках да кажа,става въпрос за вторите резци долу ....... аз се разбрах,сега малко че бързах ,то си личи.
така вторите резци липсват ,а кътникът е подут.
ОК всичко и ОК вече  Hug

ще спра малко да пиша,че само пиша ,а пък нищо ясно не казвам.Да си събера мислите ли, незнам и аз какво?

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 22:44 от Ivellina

# 220
  • Мнения: 3 537
така всеки ме пита "Как да нямате резци?" Е разбрхте ми какво исках да кажа,става въпрос за вторите резци долу ....... аз се разбрах,сега малко че бързах ,то си личи.
така вторите резци липсват ,а кътникът е подут.
ОК всичко и ОК вече  Hug

ще спра малко да пиша,че само пиша ,а пък нищо ясно не казвам.Да си събера мислите ли, незнам и аз какво?
JoyЯ си събери мислите,че наистина не мога да разбера какво искаш да кажеш. Laughing Laughing Laughing

# 221
  • Мнения: 3 537
Mya,заповядай при нас!Гледам че четеш тук и си от Ямбол. Laughing
Муа нещо не иска да се включи в нашата темичка. Laughing

# 222
  • Мнения: 258
еее,радвам се,че толкова ви хареса идеята....мисля,че ще е страхотно да го направим...може и плаж да си направим там край реката Simple Smile само дето аз никак не съм за показване сега Sad

# 223
  • Мнения: 135


 JoyЯ си събери мислите,че наистина не мога да разбера какво искаш да кажеш. Laughing Laughing Laughing
събирам ги ,няма страшно.

# 224
  • Мнения: 3 537


 JoyЯ си събери мислите,че наистина не мога да разбера какво искаш да кажеш. Laughing Laughing Laughing
събирам ги ,няма страшно.
Ти сега да не ми се разсърди? ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт