Ямболски момиченца,момченца,цял ден ходят с мама по кафенца!

  • 18 228
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 135
krasi 76 Тц  Peace

# 226
  • Мнения: 3 537
Еееееее,хубаво тогава!Таз година реших да водя мъжо на къмпинг с палатка. GrinningАко не му хареса ще ме обезглави. Mr. GreenДо сега не е спал в палатка и дали ще му хареса-не знам. Rolling EyesКато се върна да не се чудите що съм без глава. JoyДванайсет години съм ходила на море с палатка и много ми липсва това изживяване-лягаш и чуваш шума на морето и чайките,ставаш с шума на морето и чайките.Кво ще  кажете? LaughingА малко и до Бургас ще се наложи скоро да ходим,но по работа и ще се възползваме разбира се от плажа и гостоприемството на лелята на моя мъж. Mr. GreenДа е жива и здрава дето ни търпи всяка година лелята! Laughing

# 227
  • Мнения: 3 537
Абе кажете кво да купим за подарък на кръстниците?Мислехме за икона  към 40 лева  ,ама те хубавите към 60-70 лева. ooooh!И за сина им не мога нищо да избера,пък неделя дойде почти. ConfusedИ камера още нямаме! Sad

# 228
  • Мнения: 258
Краси,иконата е много добра идея...ако беше казала по-рано,че няма да купувате толкова скъпа,щях да накарам сестра ми да нарисува нещо(има талант)...щеше да го нарисува за колкото пари искате Simple Smile))) (това със заплащането аз го измислих,тя не е споменавала,че ще рисува за пари,ама ако искаш все пак мога да я питам дали може толкова бързо да направи нещо...)

# 229
  • Мнения: 61
мразя BTC
мразя GloBul
мразя M-Tel
мразя gsm апарати и стационарни телефони

а иначе за иконите, е добра идея ако е вярващ/а

# 230
  • Мнения: 135
айде аз си събрах мислите...... не просто няма какво да правя  Whistling
За иконата е супер,нали е крещене,но много скъпи били ей,то човек да не е вярващ направо в тези времена.
ScreamingMamaa Много сте талантливи във вашето семейство   bouquet (това с най-добри чувства го казах)
dope_hat Много ли те тровят по телефона,да не би да е жената   Crazy ? (и това)

# 231
  • Мнения: 61
ааа аз със жената като говоря по gsm даже се кефя, но като говоря със полукръгъл олигофрен със наченки на пълен идиотизъм и симптоми на простотия се изнервям

# 232
  • Мнения: 135
ааа аз със жената като говоря по gsm даже се кефя, но като говоря със полукръгъл олигофрен със наченки на пълен идиотизъм и симптоми на простотия се изнервям
Е това наистина би било изнервящо,в случея ..затваряй.
Ама как го измисли само ........
гале Здравей!!! Ей това на чат го обърнахме,ще ни се карат  bowuu

# 233
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ей, здравейте!  Ние се върнахме. Ама сме червени като раци, май само аз де. Точно като невидели. Маги беше като фурия по пясъка, не мога да я хвана. Изнася се от хавлията за части от секундата.Брат й пък не излезе от водата, тц-тц-тц.
Айде, до скоро, че съм уморена и нещо нямам муза за писане! Лека и мека!
bye

# 234
  • Мнения: 983
Здравейте! След деня с бурята, нямах нет няколко дни #2gunfire #Cussing out
И ние ще ходим до морето другата седмица за събота и неделя, чудя се дали да взема Мимито с нас, или да я оставя на баба й.
Краси, гледай като ходите на къмпинг да не лепнете някой кърлеж.Една приятелка отишли само за деня на хижа, без преспиване и един кърлеж се лепнал на крачето на детето, на свивката Cry
Ох, нещо не мога да вляза в час, много сте писали за тези дни през които нямах нет.
Марианче, Йоанка по-добре ли е, мина ли разтройството?
Пак ще пиша като прочета малко повече. Wink
Забравих да се се похваля, вече се изправя в кошарата, казва "дядо" и "тати", а "мама" и "баба" нещо ги позабрави Wink
Татко Вожде, много философски изказвания правиш, май не са за хора с висше образование Mr. Green
Чао за сега.

# 235
  • Мнения: 3 537
Роуз,няма страшно,нашият татко е служил на границата и каза,че всеки ден в банята един на друг са  си вадели кърлежите,защото ги имало в изобилие. GrinningИ затова сега той е много опитен във ваденето на тези гадинки. Mr. GreenПък и на къмпингите има медицински пунктове.За иконата -нямаме време сега да я рисуваме   май,но благодаря за предложението!  bouquetАко и днес не изберем икона,ще се спрем на друг подарък. ConfusedПросто видях в темите за кръщенета,че повечето подаряват икони.Мога и от 70 лева да им купя,но искам да има и отделен подарък за сина им.Да не мислите че съм скръндза! hahaha

# 236
  • Мнения: 964

Абе виждали ли сте у наше село да продават тая пласмасова поставка дето е сложено балдахинчето на нея?И къде?

Краси в коя църква ще е кръщенето?Аз съм кръстена на Кабиле,пък се венчавах на центъра в Свети Николай Mr. Green

# 237
  • Мнения: 3 537
Точно в Кабиле ще е.Скоро там е правен ремонт и е много хубаво,особенно градинките .Голямата я кръстихме в Ямбол,но малката решихме да е другаде.

# 238
  • Мнения: 3 537
Жане,ти стягаш ли се?Събираш ли багажите? Laughing

# 239
  • Мнения: 964
Да стягаме се,багажите почнаха да пристига преди нас в БГ Mr. Green вече имаме един куфар и една кошара на Българска територия Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт