Хигиенни въпроси

  • 117 705
  • 1 666
  •   1
Отговори
# 1 050
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Животно не съм изхвърляла.
Нямах предвид теб.
Тия Бочко мочко, никак не перат. Взех едно покрай колежка, чиято дъщеря е чалната на тема  еко меко био. Посивя ми прането, а това го мразя.

# 1 051
  • Мнения: X
Сирен, значи поне веднъж месечно сигурно се налага да ходиш на фризьор, след като наистина се изрусяваш заради бели коси.

# 1 052
  • Мнения: 47 991
Е точно па Бочко, па и вие...

# 1 053
  • Мнения: 30 802
Сирен, значи поне веднъж месечно сигурно се налага да ходиш на фризьор, след като наистина се изрусяваш заради бели коси.

Duh, genius:)

Слизам от планината с кожените си ловни дрехи и отивам в салона да ме барнат, ей така некъпана, барем косата ми измият. Русото иска жертви.

# 1 054
  • Мнения: 1 375
Като гледам 1-2 страници от писаното късно снощи са изтрити.Някой е минал с метлата рано тая сутрин....Ох,голям смях беше с тия парцалчета,листа.. Grinning

От био продуктите-за измиване на лицето освен хума ползвам смлени диви кестени(тоалетни трици).У нас се продават като тоал.трици "Кастания".Много хубаво измиват и кожата светва.

А в римско време са се търкали със зехтин и захар.


Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 11:58 от Zhani

# 1 055
  • Мнения: 4 770
Не всички бебешки и детски продукти са читави като състав. Ако са био е друг въпрос. Особено пък на Бочко и Тео Бебе съставът е... покъртителен.

Не знам с какво се изрусява Сирен и дали я мързи. Мисълта ми бе, че Сникърса и избягването на всякакви химии и вредности са трудносъвместими понятия и мисля, че се разбра добре какво имам предвид.

# 1 056
  • Canada
  • Мнения: 3 358
За пореден път темата се завъртя към отклоненията на Сирената. Хайде да минем по същество вече, че ми доскуча да чета едно и също из всички теми.

Елена, мия си дървения под с вода и препарат за чинии. Добавям и етерично масло за аромат. Общо взето от началото на годината почти всички препарати за чистене си ги правя сама. Изключение са тези за пране и за съдомиялната.

# 1 057
  • Мнения: 30 802
Ъм, откъде дойде това със сникърса? не съм яла такова нещо от години, нито ми харесва особено.

И не съм казала, че избягвам маниакално химии - просто не живея с илюзията, че правят нещо по-особено за чистотата и ме извисяват на друго ниво.

# 1 058
  • Мнения: 4 770
За пореден път темата се завъртя към отклоненията на Сирената. Хайде да минем по същество вече, че ми доскуча да чета едно и също из всички теми.

Не завивам към никаква тема и не съм аз тази, която обсъжда надълго и нашироко нечии отклонения, просто отговарям на потребителка, която пък беше споменала и Сникърс-а. Никой не би бил по-доволен от мен, ако се пише по същество.

# 1 059
  • Canada
  • Мнения: 3 358
За пореден път темата се завъртя към отклоненията на Сирената. Хайде да минем по същество вече, че ми доскуча да чета едно и също из всички теми.

Не завивам към никаква тема и не съм аз тази, която обсъжда надълго и нашироко нечии отклонения, просто отговарям на потребителка, която пък беше споменала и Сникърс-а. Никой не би бил по-доволен от мен, ако се пише по същество.

Не го приемай лично. Не беше насочено персонално към теб Simple Smile

# 1 060
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ъ, перилни препарати хоуммейд? И това ли има...

# 1 061
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Ъ, перилни препарати хоуммейд? И това ли има...

Всичко има Simple Smile

# 1 062
  • Мнения: 4 770
Някои перат със сапунени ядки, освен био препаратите, но мнения на реални потребители, които съм срещала са в началото ентусиазирани и дотам, от което предполагам,  че не са достатъчно ефективни.

# 1 063
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Представям си как перат.. Освен ако не ползваш същите окислители и избелители, които слагат хората, които с това се занимават. Но тогава пък няма да са био еко, та май няма смисъл.

# 1 064
  • Мнения: 4 770
Има и такива, които си стържат домашен сапун за употреба в пералнята, което май не е много полезно за нея и незнам доколко може да мине за био. Rolling Eyes Аз не бих си сменила праха с нещо, което не почиства и дезинфекцира достатъчно добре. За избягване на алергии и предпазване от химията в него винаги пускам функция допълнително изплакване.

Общи условия

Активация на акаунт