Какви са тези хартиени пили?

  • 2 613
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
А някой ще качи ли снимка на тези прословути хартиени пили, защото нещо не ми стана ясно, за пила за оформяне ли става въпрос или за полиране, защото аз знам, че са само за последната дейност.

# 16
  • Мнения: 723
Чела съм,че хартиените пили са по-добри от металните,защото не увреждат структурата на нокътя.

Вярно е, само такива ползвам, от металните ми се цепят ноктите.
AlexaS, има за полиране, има и за пилене, има и комбинирани.  Peace

# 17
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
...
Ще извинявате, ама ме мързи да слагам кавички..
Извинена си. Grinning

А някой ще качи ли снимка на тези прословути хартиени пили, защото нещо не ми стана ясно, за пила за оформяне ли става въпрос или за полиране, защото аз знам, че са само за последната дейност.
Има такива и за полиране, и за пилене.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Амииии назад съм просто с инфото, не ми се смейте сега, при моите нокти играе само тъй нареченета диамантена(да не ви разказвам на времето как се пулих като ми казваха, че има диамантени пили)

# 19
  • Мнения: 13 512
Амииии назад съм просто с инфото, не ми се смейте сега, при моите нокти играе само тъй нареченета диамантена(да не ви разказвам на времето как се пулих като ми казваха, че има диамантени пили)

Стъклените са с диамантен прах

# 20
  • Мнения: 13 512
  стъклена        diamantena   сапфирена  полир пила
  хартиени    хартиена 2ри вид

Последна редакция: пн, 29 май 2006, 00:49 от eve-nadine

# 21
  • Мнения: 27 524
Леле, вие съвсем ме хвърлихте в оркестъра. А как да различа от хартиените коя е за полиране и коя за пилене? Първата не я ща. А на пликчетата нищо не пише  Thinking И наистина има от някои видове по няколко в пакетче. Диамантена си бях взела, обаче нещо не се спогодихме с нея  Rolling Eyes Много странно ми стърже и се пързаля някакси.
Ив, мерси за фотосите  Hug

# 22
  • Мнения: 1 986
  И аз ползвам такава пила-малко по-дебела е от показаните на снимките,и е разделена на 4 графи-с едната пилиш,с другата заглаждаш и накрая полираш-самия нокът става лъскав-на мен маникюристка ми я препоръча-тя само с такава работи,защото е по-щадяща към ноктите от металните Wink
  Така,че -Блонди,препоръчвам ти я с 2 ръце Wink

# 23
  • Мнения: 1 195
Simple Smile
 аз използвам само хартиена пиличка
по -полезна е за нокътя не го цепи, използва се по стандартния начин
по принцип са като шкурка Simple Smile но по-финна
аз от 2 години си ползвам на Наутика една пиличка черна голяма хатриена Simple Smile и сум мноооого доволна Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 475
Аз използвам това

Има всички видове пили !

А от хартиените само когато пътувам!  Peace

# 25
  • Мнения: 6 472
Имам хартиена и за пилене и за полиране. Тази, която е само за пилене изглежда по- груба. Тези за полирането са малко като гумирани.
И диамантена имам, но хартиената си ме кефи повече.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз предпочитам хартиените.
Стъклени не съм виждала, не са ли чупливи?

# 27
  • Мнения: 13 512
  И аз ползвам такава пила-малко по-дебела е от показаните на снимките,и е разделена на 4 графи-с едната пилиш,с другата заглаждаш и накрая полираш-самия нокът става лъскав-на мен маникюристка ми я препоръча-тя само с такава работи,защото е по-щадяща към ноктите от металните Wink
  Така,че -Блонди,препоръчвам ти я с 2 ръце Wink

Полир пилата се ползва само за полиране на ноктите. Тя не е удобна за изпиляване ,защото е дебела и в салоните са ползва само за полиране. За пилене- металната  и хартиената- тези,които са по много в пакет и са като шкурка- но с тях се пили само в едната посока, а стъклените-  в двете посоки.От стъклените има едностранни и двустранни.можеш да си вземеш едностранна- по-евтини са.

# 28
  • Мнения: 3 447
А как да различа от хартиените коя е за полиране и коя за пилене?
Тези за полиране са разделени на 2 сегмента от едната страна и 2 от другата - все едно имаш пила 4 в 1. Частта за пилене стои като шкурка, а тези за полиране са по-фини и гладки. На мен ми се струва, че не е добре полирането за ноктите (мойта пила е такава, но ползвам само частта са полиране), макар че стои добре.
Значи гледай да са само грапави като шкурка и нямаш грижи. Аз от години ползвам само хартиени и не ми се цепят ноктите вече Peace

# 29
  • Мнения: 27 524
Мерси на всички. Ще си взема тогава. Най-вече ме притесняваше дебелината, защото нали като ги оформям отстрани и подпъхвам пилата под нокътя. А с тази дебелина не си представям как ще стане  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт