Звездни компромати- 361 част

  • 99 212
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 648
С чичо и леля, живеещи в САЩ, кога едно дете ще се води Американче? За един прЕател питам. Joy

Хайди Клум:
Скрит текст:



# 736
  • Мнения: 920
Бона, един приятел си следи "Бразди" и каза че е много интересно. Трябва и аз да го загледам някой път.
А мъжа ми е израсъл в квартала на Кремена, може да разкаже други неща, не толко възвишени за обитателите наоколо. Пак поименно.
Тази Gala ми е непонятна, обаче роклята на Блейк Лайвли е самият викториански разкош! Като кралица е!
Роузи може ли да се усмихва, лицето и винаги е като восъчна маска.

# 737
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Халваджиан е уникална... дама Innocent

# 738
  • Мнения: 920
Лили Ангелова е на 37 така че с този Станислав не са с някаква космическа разлика в годините и били сгодени
Скрит текст:

На Лиляна от километър и личи, че е от тия жени, дето няма нищо да им трепне че обекта, който са фиксирали има жена и деца. Ей сега прочетох, че била нападната на някакъв паркинг и май било от бившата жена на този, дето е бременна от него и са сгодени

# 739
  • Мнения: 18 526
Не мога да я ожаля хич, ако я е нападнала бившата, по-скоро е смешно Simple Smile

# 740
  • Мнения: 5 903
Чак престъпление не е извършила жената. Той бракът си е бил доста крехък очевидно. Пък и за един триъгълник са нужни трима. Приятна двойка са двамата.

# 741
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт