Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Ох, то много модерно вече стана с тая киселина.  ooooh!
Ами заплаши го и ти. Кажи - хубаво залей ме, после защо си мислиш, че и аз не мога да те издебна и да ти плисна киселина в лицето.
Майка ми имаше една приятелка от родния град. Та тя горката търпеше известно време насилие от мъжа си. До един момент. Както си е спял господина сладко, тя взела точилката и започнала силно да го налага навсякъде. Като приключила, му казала, че ако още веднъж и посегне, някоя нощ няма да се събуди. И не и посегна. Е, след време и се разведоха.
Мъжа ти е психопат, щом ти приказва такива неща.
А детето едва ли ще може да го гледа. Точно два дни ще му трябват и няма да може да се оправи.
Бягай надалеч.
Бие ли те? Извади медицинско и после ограничителна заповед. Трябва да докажеш насилие.
да има нещо вярноо

# 16
  • Мнения: 15 609
Щом вашите имат финансовата възможност да те подкрепят, то нещата при теб са с една идея по-лесни. Просто един ден, докато него го няма, си събираш багажа - твоя и на детето, и си отиваш при вашите. Нека идва там да те търси. Най-малкото баща ти ще е зад теб и ще те защити, ако се стигне до физическа саморазправа.
Щом не сте женени няма да ти се налага да чакаш с месеци или години за развод. Ако реши да те съди за детето ще му трябват не само много време и пари, но и сериозни доказателства срещу теб, които трудно ще докаже. А с времето нещата ще се успокоят - особено, ако се появи следващата "дама на сърцето му". Тогава нито за теб ще се сети, нито за детето ви. Просто ти трябва смелост и търпение да премине първоначалната му лудост. С времето нещата ще се наредят

# 17
  • Мнения: 9
Проблема е там че ние живеем в дома на майка те са в франция с приятеля и баща ми живее в бургас а ние сме в Ямбол мъча се да го изгоня но той не си тръгва даже багажа му събрах и не не тръгва

# 18
  • Мнения: 1 710
А всъщност толкова ли е лош, че детето му да живее без него? Не разбрах, осъществява ли физически тормоз над вас и грижи ли се за семейството си? Питам, защото съм от тези старомодни жени, които смятат, че децата се нуждаят от бащите си, стига да не са някакви изроди - алкохолици, побойници, комарджии. Ако бащата е читав и си гледа семейството, бих преглътнала това, че не го обичам и ще гледам да се напасна на ситуацията, така че да се ограничат скандалите. Пак подчертавам - ако бащата е отговорен.
Ако е мързелив идиот, който ощетява или тормози детето или мен, може би ще помоля или платя на някой да го сплаши, за да се изнесе. Между временно събирайте усилено доказателства за пред съда или органите на реда. И си осигурете свидетели.

# 19
  • София
  • Мнения: 24 839
Проблема е там че ние живеем в дома на майка те са в франция с приятеля и баща ми живее в бургас а ние сме в Ямбол мъча се да го изгоня но той не си тръгва даже багажа му събрах и не не тръгва

Така и не стана ясно, той какво ти прави- ново, нещо дето не ти е правил през тия 8 години, в които и без дете си седяла при него? newsm78

# 20
  • Мнения: X
Баси обърканото писане, честно!
Значи, да видим правилно ли съм разбрала. Твоите родители са разведени, баща ти е в Бургас, майка ти с новия й мъж е във Франция. Ти си в апартамента на майка си.
Ако това е ситуацията, имаш поне двама души, които да дойдат да го изхвърлят.
Ако нямате брак - този мъж какво търси в чуждо жилище?
И изобщо, какво си седнала да драскаш по форумите, вместо да звъннеш на баща си да дойде да го изгони?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 36 620
Що не звънне на ченгетата да дойдат да го изгонят? И после да смени бравите.

# 22
  • София
  • Мнения: 24 839
Що не звънне на ченгетата да дойдат да го изгонят? И после да смени бравите.

И как точно ще стане?
"Елате да изгоните бащата на детето ми от апартамента на майка ми, щото не го искам вече?" Mr. Green


# 23
  • Мнения: X
Може, що да не може. Според мене няма я акъл, я смелост, може би и двете липсват.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 36 620
Абсурт, точно така. От личен опит говоря. Той не й е съпруг, жилището не е негово. Могат да го изнесат като стой та гледай.

# 25
  • София
  • Мнения: 24 839
Абсурт, точно така. От личен опит говоря. Той не й е съпруг, жилището не е негово. Могат да го изнесат като стой та гледай.

Могат, ако имат причина.
А, ако причината е " щото вече не го искам", няма да си мръднат пръста.
Всъщност, той ползва жилището на същите основания на които и тя- добрата воля на майката.
Ако майката иска да го изгони, ще стане но не веднага......

Аз друго си мисля- така и не разбрахме какво точно прави юнакът, че всички съветвате да го гони?
Ами ако той се запъне и си поиска детето, след като майката не работи?
Защото, доколкото помня, тя писа, че не искал да се разделят заради малкото и не искал да ѝ го остави, ако се разделят.

# 26
  • София
  • Мнения: 618
Всеки има право да е щастлив. Момиче един живот живееш и не го пропилявай. Скандали и тормоз - жалба в полицията или прокуратурата. Детето е хубаво да расте в среда без крясъци и обиди. Ако може да му спестите грозни сцени и се разберете да си изнесе багажа хубаво, ако не действай твърдо, викаш полиция и жалба, но в прокуратурата. В жалбата описваш всички заплахи от негова страна.
Бъди силна и прецени кое е най-добре за теб и детето.

# 27
  • Мнения: 81
Вариант 1:
Викаш баща си на помощ, като учтиво или не чак толкова го молите да се изнесе.
Вариант 2:
Взимаш си торбичката и бебче и отиваш при баща си, приятелят ти сам ще се изнесе, защото в чуждо жилище работа няма. Пък и майка ти спойойно може да ти направи лека усуга...
Вариант 3:
Стоиш, търпиш го, гледаш си детето и животът ти отминава.

Изборът е твой!
Много кураж и късмет ти желая!

# 28
  • Мнения: 5 508
'Каквото си надробиш, това ще сърбаш.'
Да се чуди човек защо си търпяла толкова години и как така сега се сети да бягаш?
Казваш, че вашите имат пари, в чужбина са ... Ами изкарай си ограничителна заповед и заминавай при майка ти. Какво чакаш? Да благоволи сам да се махне и да се откаже от детето?

# 29
  • Мнения: 1 710
А как ще изведе детето през граница? Преди това трябва да му отнемат родителските права със съдебно решение.

Общи условия

Активация на акаунт