Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 006
Добър вечер звинявам се за късния час но, искам да разкажа моята история. Имам приятел от 8години никога не сме се разбирали добре, все сме били в някакви спорове и конфликти.  Наскоро ни се роди детенце което е на 2 години от както тя я има ние сме в още по лоши отношения вече искам да сложа край на това безумие но,той не иска да остави детето при мен . Моля дайте съвет как да се справя с това , как да обясня че вече не го обичам и искам всичко между нас да приключи .
Я  ми обясни, при усливие, че не сте се разбирали години наред, защо аджеба го направи това дете? Някъде писа, че станало случайно - случайни деца не се пръкват, те са резултат от безхаберието на родителите си. При условие, че сме в 21-век и има такова изобилие на пазара от контрацептиви, вие сте решили, че "на вас няма да ви се случи". Да беше помислила за последствията, преди да си лягаш с някой, когото не понасяш. В момента вариантите ти са 2: разделяш се с мъжа си и детето ти остава без баща и семейна среда или оставаш с мъжа си и подлагаш детето на тормоз и стрес - нямаш полезен ход. Какво толкова те привлича в този мъж, че уж не се разбирате 5г., но ти си спиш с него без да се пазиш? Брак имате ли подписан?

# 31
  • София
  • Мнения: 24 839
Ако бащата иска детето си наистина, дали пък не може да му го присъдят?
Има работа, а майката няма.
И двамата нямат собствено жилище- живеят в семейното, което не е тяхно.

При един печен адвокат и безпристрастен съдия, като нищо девойката ще си увисне сама с ограничителната заповед в ръка.

# 32
  • София
  • Мнения: 12 006
Ако бащата иска детето си наистина, дали пък не може да му го присъдят?
Има работа, а майката няма.
И двамата нямат собствено жилище- живеят в семейното, което не е тяхно.

При един печен адвокат и безпристрастен съдия, като нищо девойката ще си увисне сама с ограничителната заповед в ръка.
Значи по-голям фантазьор от теб в този форум не съм чела! Къде точно прочете, че той работи, а тя е безработна?  Къде точно прочете и че нямат собствено жилище? Има милион причини, поради които да живеят в дома на майка й. Дали не е възможно, да имат жилище, но в друг град примерно - може, може и да нямат. Само свободни съчинения пишеш.

Общи условия

Активация на акаунт