Стига лелки и беди, време е за две черти! 29.05 - 04.06

  • 8 202
  • 177
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 388
Здравейте и от мен!

Да Ви се оплача дойде ми  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Никога не съм плакала толкова като ми идва newsm45
Мъжат ми не го направи от първия път
ама този месец
ще има SEX или  fight

# 16
  • Мнения: 883
Здравейте всички! Поздравления за страхотното заглавие, но моята лелка не го е видяла. Аз вече НЕчакам, защото май ми дойде. През нощта се събудих от адски болки ниско долу, ходих да проверявам 3 пъти през един час, но на сутринта имах розова салфетка. Странното е, че повече зацапване няма, но болките долу са спрели, а гърдите не спират да болят. Май нещо  се чуди да се оцикля лиииии..... Ама да питам да термометрите пак. Значи аз меря с дигитарен термометър орално, не са ли много високи тия стойности за такова мерене? През тоя цикъл да сменя ли мястото на измерване и вида на термометъра? Ще изчакам още няколко часа да видя на къде ще се ориентира цикъла и тогава ще отбележа в календара.
А на всички останали УСПЕХ И МНОГО КЪСМЕТ!  newsm10

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 907
Здравейте!

Ох, Мими4, много съжалявам за лелката. А така миришеше на бременност  Rolling Eyes Сега като мине награбвай половинката и ... не се знае кога ще стане Simple Smile

Даре, четох тревогите ти в овулацията. Не знам как да ти помогна, защото не съм чак такъв спец  Embarassed Обаче на мен предния месец ми се случи нещо интересно, което ме накара да се замисля. А именно - НЕ усетих овулацията си  Thinking Бях така убедена, че съм и че е вдясно, а после се оказа, че е в ляво и очевидно не съм усетила нищо. А там овуто ми беше даже болезнено. Та искам да кажа, че взех да не им вярвам на тези усещания. При теб сега го е видял док. Но сигурна ли си, че всеки път това е ову?

Успех на всички!

# 18
  • Мнения: 2 120
Светле, положителен тест, т.е ЛХ като за ову, пукането, днешният положителен тест отново, аз не знам какво да мисля и спрях да го мисля. Важното е, че няма кисти и други такива, а за изчерпване на яйчниковия резерв за мен е нормално да се случи. На пък Лали казва, че имам време, та го давам по-спокойно. Но много сериозно си мисля за `Утрогестан`. Той просто ми обърка цикъла. 

# 19
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен.
Ох,аз пиша тук май за 1-ви път.
И този месец си отиде без.........
Аз мноооооооооого искам,ма кат' нестава Praynig

Абе,все си мисля,че и пръвия ни опит/ от преди 6 г.- успешен Heart Eyes/ пак беше така,искахме,но нестана почти 10месеца.Мноооого рев изревах,та сега съм по-спокойна,но ето пак ще станат 6месеца откакто пробваме,но.................... Cry

УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!!
 newsm51

# 20
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте и от мен Hug
Жаб4е много ми хареса заглавието ти.
Стра4иаталке хайде бе мила.кога ще правиш теста.не ме свърта ве4е на едно място :xar
на вси4ки 4акащи успех,а на тези който ги е посетила ве4е гадната лелка кураж и следващия месец пак с опитите.лятото е за вас моми4ета.действайте Peace
а аз да се похваля Mr. Greenспрях цигарите newsm03.направо не мога да повярвам.такава страстна пуша4ка бях а толкова лесно ги отказах.гордея се с себе си.лек ден от мен и много положителни емоции  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 950
Привет красавици Hug

Жабче, страхотно заглавие  bouquet. Дано да е на късмет Praynig
Тези, на които им е дошло да не униват. Идва нов месец и нови надежди Laughing. Важното е да сме живи и здрави  Hug
Добито, браво за цигарите Laughing
Даре, според мен имаш нужда да си починеш. Стига с тази работа #2gunfire.

Иначе аз какво да споделя, освен че изкарах едни много хармонични събота и неделя с моя любим Laughing.

Хубава седмица и страхотен ден ви пожелавам  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 925
newsm45 newsm45 Дойде ми току що newsm45 Писна ми от тази гадина, имам чувството, че откакто работим за бебе си идва, когато иска  #Cussing out  за да ме мъчи  #2gunfire Аз си знам, че съм карък и няма да стане така лесно, добре че не се бях навила, че тогава, мъжо щеше да се побърка  #Crazy
Доби, бравос за цигарите   bouquet  bowuu Казах ти да не се надяваш за мен  Tired
На останалите, на които им дойде пущината - нов месец - нов късмет  Praynig
На чакащите - пожелавам ви да дочакате двете чертички
  Peace

# 23
  • Мнения: 191
Еллица и аз много обичам да си угаждам ама те ми се трупат и вече трябва нещо да се направи, че нали пак почнахме опитите, а като стане бебето тепърва ще се трупат килца Embarassed дай Боже да е скоро Praynig
Стратиачели блага работа си е барбекюто ама ако всеки ден ям сигурно и аз като теб Sick ама те мъжете са си така като се вманиачат на някоя тема ooooh! Недей да се измъчваш за лелката следващия път ще успееш горе главата и аз сега съм с лелка в момента! Хайде следващия месец да ни е на късмет дано  bouquet Hug
Доби браво ти си герой само така newsm10

# 24
  • Мнения: 144
   Здравейте , момичета !
Успешна нова седмичка на всички.
Аз се присъединявам към тези с лелките . Вчера ми дойде след 4 дневно закъснение   Cry.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Ох трябва да ви се изпла4а ина4е ще се пукна!! В4ера трябваше да ми доиде и ми доиде - няколко капки и днес няма нищо Shocked Shocked. Не знам какво да правя! На тест без закъснение не вярвам  Naughty  ...само чакане му е .. но не е лесно!
Имате ли идея!

# 26
  • Мнения: 9 990
Абе какво става този месец?На повечето уж им тръгне, пък после спре, после пак тръгне... newsm78
Аз съм завидно спокойна, при положение, че знам че даже няма да правим бебе, хем ми е мъчно, хем ми е едно такова, спокойно.
Но по инерция идеята си ми се е загнездила в главата и както виждате-продължавам да си чета тук ,че и да пиша повечко, да ми се чуди човек. ThinkingЩе трябва да спра с тези мисли и да направя бегли планове за лятото вече.

# 27
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте и от мен!Да ви се оплача-гадната мола е newsm45!Ще ви препиша дословно хистологията,та ако някой знае-да помага и обяснява...
"Микроскопски:В изпратения материал въси не се намериха.
Хистологично:Децидуално изменена маточна лигавица,с огнищни некрози,кръвоизливи и левкоцитна инфилтрация.В малък участък на №2553 личи група въси-едната огромна,хидропична и без капиляри,а по част от останалите са налице трофобластни разраствания.Кръвоизливи.Малки фрагменти от цервикалния канал,в един от които е налице епидермизация на ендоцервикалния епител.Групи клетки от повърхностните слоеве на екзоцервикалния епител на маточната шийка-б.о.
Описаната хистологична находка е на МОЛА ХИДАТИДОЗА-частична форма/с уговорката,че количеството на въсите в изпратения материал са твърде малко,за да е тази оценка прецизна/."

Това е.А сега накъде cry?Док каза нищо да не пия,да пазим 6 месеца,като след всяка М.си правя тест да видим дали е положителен.Много съм отчаяна... Tired FaceНаревах се хубаво-цели 6 мес?.А ако после пак се повтори Thinking???Поне от днес съм на диета!Свекито ме кани за обяд-аз отказвам а тя-"Ми то може от това да е станало,от изтощен организъм"Щях да я убия #2gunfire-аз съм виновна значи af!Моля,ако можете,разтълкувайте ми някой термини,помогнете ми Praynig...някой минал ли е по същия път?...

# 28
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 996
Ох Мариетка съжалявам  Cry Това ти намерих засега:
http://zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=170

И това:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=81724.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22744.0

Последна редакция: пн, 29 май 2006, 15:05 от Жабче

# 29
  • Мнения: 9 115
Миличка, пусни питане във форума на родителите, преживели загуба, там момичетата ще знаят и ще ти дадат инфо.
Прегръщам те Hug

Аз днес имах изпит и за пръв път не бях готова Embarassed Бяхме събота и неделя в Смолян, та нямах време, но пък имам 4 Blush

Успешна седмица на всички, обичайте се Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт