Стига лелки и беди, време е за две черти! 29.05 - 04.06

  • 8 200
  • 177
  •   1
Отговори
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Честита нова седмичка! Нека ни донесе само хубави новини и много тестове с по 2 черти Wink

# 1
  • Мнения: 319
Късмет и от мен на всички момичета, очакващи двете чертички. Аз бях от тях ама днес сутринта направих тест и беше само една единствена отново, а ми закъснява 2 дни... #2gunfire

# 2
  • Варна
  • Мнения: 248
Успех на всички с двете чертички през тази седмица.
При мен нещата тази сутрин се получи също както при Mari_Pz, но и помен от лелка за сега няма...  еееех newsm78

# 3
  • Мнения: 1 183
Здравейте и мен, момичета!
Ние се завърнахме от нашето пътешествие снощи късно, уморени, но мнооого доволни!
Много красоти видяхме много нещо!
Тези наши Родопи са голяма красота, само дето са толкова далеч от Варна  Wink че досега не ни беше оставало време да ги посетим.
Мъжо направи около хиляда и двеста снимки /не преувеличавам цифрата, това му е хоби/ забравихме си даже едната мемори карта в Смолян в едно фото, докато си сваляхме снимките за да я освободим, но няма как, няма да се връщаме заради нея я  Laughing
Иначе съм много положително заредена, от днес съм на череши, малко да си прочистя организма, явно има нужда, пък за килограмите да не говорим  #2gunfire
Приятна седмица на всички пожелавам!!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 571
Привет момичета,

Аз се завърнах от поредното пътуване. Тази седмица към края предстои друго, но него как го чакам - надявам се на истинска почивка само с половинката, пък дано стане и другото нещо.
Успех на всички, които не чакат лелката

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 532
здравейте и от мен.аз цяла събота лепих тапети,в неделя слагях ме мокет и съм като претрепана,а тия дни трябва да съм в ову та незнам от къде ще взема сили за бебеправене.
ЖАБЧЕ ние с теб май заедно няма да чакаме лелката,на мен последния цикъл ми беше на 15 този месец

# 6
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
gk77 моят цикъл е дълъг и доста непредсказуем, та не знам заедно ли ще я чакаме. Нямам още признаци на приближаваща овулация, та не знам  Thinking


Хайде, дано някой се похвали, за да започенем седмичката подобаващо Wink

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честита нова седмичка.Айде вече нялой да се похвали.Сладоледке в теб ми е надеждата къде си ? HugИначе моята тмпература почна да пада бавно но славно. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 191
Добро утро и от мен и хубава седмица мили момичета Hug
На всички, които чакат успех, а другите да работят над себе си Laughing
Аз вчера бях на барбекю и правихме шишчета на дървени въглища мани, мани Joy
Обаче от днес съм на диета 10 дни, трябва да се стегна, че ако стане бебе ще стана слон от неуспешна миналата бременност преди 6 месеца грам не съм свалила Sad
Но съм се решила сериозно да се отърва от излишните килограми няма място за отчаяние Peace
Да ви е много хубав деня  bouquet

# 9
  • Мнения: 9 990
Честита ви нова седмичка!
На всички ви желая много силно да видите така чаканите две чертички! Hug
Страчателка да открие, предлагам аз и после всички да я последвате!Вчера в градинката се нагледах на коремчета-всички са забременели, та затова ви казвам-ще станее!Лятото ще стане!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 272
Ех, че хубаво заглавие си измислила, Жабче! Дано да е на късмет!
Силвър, наистина е красиво в Родопите Grinning А ти малко снимки няма ли да ни пуснеш /е, не 1000, но поне 10-ина Wink/
Като гледам, много от вас пътуват, правят ексурзийки...Разнообразието е хубаво нещо. А и помага да се откъснем от мислите за бебета.
dani barabani и Mari_Pz , дано не ви навестят лелките!
Страчателка, и за теб стискам палци!
При мен няма нищо ново. Пия си желязото заради анемията и се надявам другата седмица хемоглобинът ми да се нормализира. През уикенда почти непрекъснато бяхме навън - по паркове, София Ленд, ресторантчета...абе, хубаво си е да е топло и слънчево Sunglasses
Приятен ден на всички Sunglasses И се усмихвайте много Grinning

Последна редакция: пн, 29 май 2006, 10:07 от lea

# 11
  • Мнения: 267
Добро утро!
Аз се завърнах от тридневно пътешествие отпочинала и заредена с оптимизъм!
Пожелавам късмет на всички и хубава седмица!
Mari_Pz, отрицателния тест не винаги означава че не си бремена Simple Smile Изчакай още и пак направи. Стискам палци да не ти доиде в близките 9 месеца!
LiletoYa, и аз така всеки път след чревоугондни вечеринки все се каня да подиетствам, че и аз имам 4-5 кила отгоре, ама все нещо ме изкушава Simple Smile Какво да правя пък, като съм лакома  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 925
Добро утро, момичета    bouquet
Аз самостоятелно си спрях антибиотика и резултатът е на лице - он вчера пак се влошавам, гърлото пак почна да ме боли и да се чувствам зле. Уви днес съм на работа  Tired
Лелка няма, но съм вече 100% сигурна, че ще дойде - от вчера зверски ме болят яйчниците и днес също, като преди лелка  Cry Така че нямам и капка надежда,  Naughty че е от нещо друго  Cry Уви, май месец не е моя месец... или поне не за бебе
  Sad
Жабче, браво отново за хубавото заглавие   bouquet
LiletoYa, не ми говори за барбекю, че откакто си купихме скара вкъщи нищо друго не се яде и вече
  Sick
Успех на всички и нали знаете - лятото е време за любов и пожелавам на всички ни да посрещнем септември с коремчета ! Hug

# 13
  • Мнения: 9 990
Абе маце, а ти колко дена имаш закъснение и тест направи ли?
А скарата е хубаво нещо, само дето няма къде да си я сложим-ще одимим съседите нагоре, а не ми се иска Confused и затова да се караме...
И за това пусто гърло-ходи ли да дофтор да те види?

# 14
  • Мнения: 2 120
Здравейте и от мен. До утре съм на педал както се казва и следва малко разпускане. Побъркахме се от работа. Снощи сме редактирали до 12 вечерта, а започнахме по тъмно.
И аз нещо се разболявам, но взех някакви прахчета и аспирин.
Успех на всички, които НЕ чакат лелка. Hug

# 15
  • Мнения: 388
Здравейте и от мен!

Да Ви се оплача дойде ми  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Никога не съм плакала толкова като ми идва newsm45
Мъжат ми не го направи от първия път
ама този месец
ще има SEX или  fight

# 16
  • Мнения: 883
Здравейте всички! Поздравления за страхотното заглавие, но моята лелка не го е видяла. Аз вече НЕчакам, защото май ми дойде. През нощта се събудих от адски болки ниско долу, ходих да проверявам 3 пъти през един час, но на сутринта имах розова салфетка. Странното е, че повече зацапване няма, но болките долу са спрели, а гърдите не спират да болят. Май нещо  се чуди да се оцикля лиииии..... Ама да питам да термометрите пак. Значи аз меря с дигитарен термометър орално, не са ли много високи тия стойности за такова мерене? През тоя цикъл да сменя ли мястото на измерване и вида на термометъра? Ще изчакам още няколко часа да видя на къде ще се ориентира цикъла и тогава ще отбележа в календара.
А на всички останали УСПЕХ И МНОГО КЪСМЕТ!  newsm10

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 896
Здравейте!

Ох, Мими4, много съжалявам за лелката. А така миришеше на бременност  Rolling Eyes Сега като мине награбвай половинката и ... не се знае кога ще стане Simple Smile

Даре, четох тревогите ти в овулацията. Не знам как да ти помогна, защото не съм чак такъв спец  Embarassed Обаче на мен предния месец ми се случи нещо интересно, което ме накара да се замисля. А именно - НЕ усетих овулацията си  Thinking Бях така убедена, че съм и че е вдясно, а после се оказа, че е в ляво и очевидно не съм усетила нищо. А там овуто ми беше даже болезнено. Та искам да кажа, че взех да не им вярвам на тези усещания. При теб сега го е видял док. Но сигурна ли си, че всеки път това е ову?

Успех на всички!

# 18
  • Мнения: 2 120
Светле, положителен тест, т.е ЛХ като за ову, пукането, днешният положителен тест отново, аз не знам какво да мисля и спрях да го мисля. Важното е, че няма кисти и други такива, а за изчерпване на яйчниковия резерв за мен е нормално да се случи. На пък Лали казва, че имам време, та го давам по-спокойно. Но много сериозно си мисля за `Утрогестан`. Той просто ми обърка цикъла. 

# 19
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен.
Ох,аз пиша тук май за 1-ви път.
И този месец си отиде без.........
Аз мноооооооооого искам,ма кат' нестава Praynig

Абе,все си мисля,че и пръвия ни опит/ от преди 6 г.- успешен Heart Eyes/ пак беше така,искахме,но нестана почти 10месеца.Мноооого рев изревах,та сега съм по-спокойна,но ето пак ще станат 6месеца откакто пробваме,но.................... Cry

УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!!
 newsm51

# 20
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте и от мен Hug
Жаб4е много ми хареса заглавието ти.
Стра4иаталке хайде бе мила.кога ще правиш теста.не ме свърта ве4е на едно място :xar
на вси4ки 4акащи успех,а на тези който ги е посетила ве4е гадната лелка кураж и следващия месец пак с опитите.лятото е за вас моми4ета.действайте Peace
а аз да се похваля Mr. Greenспрях цигарите newsm03.направо не мога да повярвам.такава страстна пуша4ка бях а толкова лесно ги отказах.гордея се с себе си.лек ден от мен и много положителни емоции  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 950
Привет красавици Hug

Жабче, страхотно заглавие  bouquet. Дано да е на късмет Praynig
Тези, на които им е дошло да не униват. Идва нов месец и нови надежди Laughing. Важното е да сме живи и здрави  Hug
Добито, браво за цигарите Laughing
Даре, според мен имаш нужда да си починеш. Стига с тази работа #2gunfire.

Иначе аз какво да споделя, освен че изкарах едни много хармонични събота и неделя с моя любим Laughing.

Хубава седмица и страхотен ден ви пожелавам  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 925
newsm45 newsm45 Дойде ми току що newsm45 Писна ми от тази гадина, имам чувството, че откакто работим за бебе си идва, когато иска  #Cussing out  за да ме мъчи  #2gunfire Аз си знам, че съм карък и няма да стане така лесно, добре че не се бях навила, че тогава, мъжо щеше да се побърка  #Crazy
Доби, бравос за цигарите   bouquet  bowuu Казах ти да не се надяваш за мен  Tired
На останалите, на които им дойде пущината - нов месец - нов късмет  Praynig
На чакащите - пожелавам ви да дочакате двете чертички
  Peace

# 23
  • Мнения: 191
Еллица и аз много обичам да си угаждам ама те ми се трупат и вече трябва нещо да се направи, че нали пак почнахме опитите, а като стане бебето тепърва ще се трупат килца Embarassed дай Боже да е скоро Praynig
Стратиачели блага работа си е барбекюто ама ако всеки ден ям сигурно и аз като теб Sick ама те мъжете са си така като се вманиачат на някоя тема ooooh! Недей да се измъчваш за лелката следващия път ще успееш горе главата и аз сега съм с лелка в момента! Хайде следващия месец да ни е на късмет дано  bouquet Hug
Доби браво ти си герой само така newsm10

# 24
  • Мнения: 144
   Здравейте , момичета !
Успешна нова седмичка на всички.
Аз се присъединявам към тези с лелките . Вчера ми дойде след 4 дневно закъснение   Cry.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Ох трябва да ви се изпла4а ина4е ще се пукна!! В4ера трябваше да ми доиде и ми доиде - няколко капки и днес няма нищо Shocked Shocked. Не знам какво да правя! На тест без закъснение не вярвам  Naughty  ...само чакане му е .. но не е лесно!
Имате ли идея!

# 26
  • Мнения: 9 990
Абе какво става този месец?На повечето уж им тръгне, пък после спре, после пак тръгне... newsm78
Аз съм завидно спокойна, при положение, че знам че даже няма да правим бебе, хем ми е мъчно, хем ми е едно такова, спокойно.
Но по инерция идеята си ми се е загнездила в главата и както виждате-продължавам да си чета тук ,че и да пиша повечко, да ми се чуди човек. ThinkingЩе трябва да спра с тези мисли и да направя бегли планове за лятото вече.

# 27
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте и от мен!Да ви се оплача-гадната мола е newsm45!Ще ви препиша дословно хистологията,та ако някой знае-да помага и обяснява...
"Микроскопски:В изпратения материал въси не се намериха.
Хистологично:Децидуално изменена маточна лигавица,с огнищни некрози,кръвоизливи и левкоцитна инфилтрация.В малък участък на №2553 личи група въси-едната огромна,хидропична и без капиляри,а по част от останалите са налице трофобластни разраствания.Кръвоизливи.Малки фрагменти от цервикалния канал,в един от които е налице епидермизация на ендоцервикалния епител.Групи клетки от повърхностните слоеве на екзоцервикалния епител на маточната шийка-б.о.
Описаната хистологична находка е на МОЛА ХИДАТИДОЗА-частична форма/с уговорката,че количеството на въсите в изпратения материал са твърде малко,за да е тази оценка прецизна/."

Това е.А сега накъде cry?Док каза нищо да не пия,да пазим 6 месеца,като след всяка М.си правя тест да видим дали е положителен.Много съм отчаяна... Tired FaceНаревах се хубаво-цели 6 мес?.А ако после пак се повтори Thinking???Поне от днес съм на диета!Свекито ме кани за обяд-аз отказвам а тя-"Ми то може от това да е станало,от изтощен организъм"Щях да я убия #2gunfire-аз съм виновна значи af!Моля,ако можете,разтълкувайте ми някой термини,помогнете ми Praynig...някой минал ли е по същия път?...

# 28
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Ох Мариетка съжалявам  Cry Това ти намерих засега:
http://zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=170

И това:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=81724.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22744.0

Последна редакция: пн, 29 май 2006, 15:05 от Жабче

# 29
  • Мнения: 9 100
Миличка, пусни питане във форума на родителите, преживели загуба, там момичетата ще знаят и ще ти дадат инфо.
Прегръщам те Hug

Аз днес имах изпит и за пръв път не бях готова Embarassed Бяхме събота и неделя в Смолян, та нямах време, но пък имам 4 Blush

Успешна седмица на всички, обичайте се Simple Smile

# 30
  • Мнения: 9 990
Уф, Мариетке....незнам душицо.Само те прегръщам, някой ако знае, да споделя....

# 31
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
ех стра4иаталке Hugпрегръщам те мила.ама наистина така се бях настроила за теб,но нищо нов месец-нов късмет.
мариетка съжалявам много за теб.аз незнам нищо по въпроса,но дано моми4етата знаят и да ти помогнат.моля се вси4ко при теб да се оправи  Praynig

# 32
  • Мнения: 1 950
Мариетка, съжалявам мила Hug. Но не унивай. Прочети, информирай се, така ще се почувстваш по-подготвена поне информационно. На мен това ми помага. А колкото до свекито #2gunfire хич не си го слагай на сърце. Не обръщай внимание и се абстрахирай от подобни реплики, до колкото е възможно разбира се Laughing

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 896
Мариетка, съжалявам много  Confused Така се надявах да не е това ... За съжаление не знам почти нищо по въпроса, но ако намеря нещо полезно, ще пиша!

# 34
  • Мнения: 998
Мариетка, съжалявам мила, прегръщам те силно!  Hug


Не знам и аз какво става с теьи цикли и при мен миналия път ту идваше ту спираше  Rolling Eyes

Успех на всички, ние сме в процес на работа сега, та съм приготвила едни чудесии за мъжо довечера.... luvbed

# 35
  • София
  • Мнения: 3 571
Съжалявам Мариета  Hug.
Дано бързо да се оправиш, а шестте месеца дано да са за добро

# 36
  • Мнения: 515
Здравейте момичета струвами се само лоши новини дано да няма повече само гадния понеделник да е такъв.
Аз работя в счетоводна къща но сега си намерих още една работа за през лятото на половин ден учителка в детска градина дано да ми е на късмет сред толкова много деца ако не друго поне ще потринирам аз НЕчакам моята лелка на 1-2юни дано да не я дочакам Praynig
Съжелявам за всички които ги е посетила но горе главата и с нови сили в другия месец.  bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 883
Ох трябва да ви се изпла4а ина4е ще се пукна!! В4ера трябваше да ми доиде и ми доиде - няколко капки и днес няма нищо Shocked Shocked. Не знам какво да правя! На тест без закъснение не вярвам  Naughty  ...само чакане му е .. но не е лесно!
Имате ли идея!
Все още няма промяна в положението при мен. Нищо розово и червено след сутрешното. Няма болки ниско дору. Гърдите са надути до пръсване - сложих ламбадка, защото нищо друго не ги събра. Мъжът ми дава зор  luvbed, а аз не смея. (не знам защо... newsm78) Отидох до аптеката за тест, но не посмях да си давам още надежди. И защо всички така изведнъж се оциклихме? А календара в зачатие не се е коригирал...
Мариета, много съжалявам за тебе! Поплаках си и аз с теб! newsm45 Прочетох и материалите. Лошо почва седмичката.  smile3518 Ще се опитам да се развеселя до 01.06. за да не натъжавам поне сина си, той заслужава истински празник! Завърши първи клас с 6 на всички тестове!  smile3501 Да ми е жив и здрав! smile3501

# 38
  • plovdiv
  • Мнения: 199
ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА.
От една седмица ми се наложи да меря Т.по-рано-5.30.По принцип я меря в 7.Трябва ли да прибавям към температурата 0.1 за всеки половин час до измерването или да я оставя така.Благодаря предварително.

# 39
  • Мнения: 315
Здравейте
Приятна седмица на всички и нека някой се похвали с две чертички!! .И аз чакам утре лелката да ме посети - пък да видим.

# 40
  • Мнения: 1 183
Момичета http://www.snimka.bg/album.php?album_id=40217
това са малко снимки от нашата почивка, приказно беше наистина Flutter
Мариетка, много съжалявам миличка!

# 41
  • Мнения: 375
честита нова седмичка и от мен!!!Успех на всички чакащи и дано се похвали някой.На мен лелката доиде късно в петък вечерта и става вече трети ден съм с много ниско кръвно и ужасно главоболие. Shockedпоне тук днес беше почивен ден и си полежах добре CrazyВъзможно ли е това да ми е от менструациата ужасно кофти е като парцал сам.Още веднъж успех на всики от мен.Страхотно е озаглавена темичката Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 104
Привет на всички и от мен!
Искрено съжалявам за онези от вас, които са споходени от гадната лелка и пожелавам успех на НЕчакащите!
Аз да се отчета - днес ми е вече 9-ти ден закъснение, но след двата отрицателни теста не посмях да направя трети. Направо си запазих час за утре. Така че утре е деня на истината за мен. Но се чувствам някак си странно. Като че ли ме е страх, какъвто и да е резултата.
Лека и спорна седмичка за всички вас!

# 43
  • Мнения: 375
стискам ти палци ДАФИТИ newsm17 newsm51 и да кажеш утре как е минало

# 44
  • Мнения: 33
хубава седмица мили момичета  newsm10

# 45
  • Мнения: 2 096
Здравейте момичета,
ние изкарахме един weekend изпълнен с емоции - в събота бяхме на сватба, а в неделя на разходка из Северното Черноморие. Мога да ви кажа, че там има много красиви места, които не са за изпускане. Останахме възмутени от входа на градината в Балчик.. Посещавала съм я много пъти и билета не беше повече от лев. Сега входа е 10лв.. !! Не се сетих да ги попитам тракийското съкровище ли показват вътре..!! Естествено не влязохме. Но открихме едно страхотно място за плажен пикник - с малка закътана плажна ивица, достъп с колите и место за барбекю. Водата бистра и студена - колкото да се топнеш и да излезеш. Много ни хареса и смятаме да го посетим с подходяща подготовка и компания. Незнам някой ходил ли е на мидарника край Каварна, но това място също е забележително. Хапнахме миди и се поприпекохме на слънце. Останахме очаровани от обслужването. За красотите на Калиакра няма да разказвам подробно. По интересно е, че след Калиакра, до с. Камен Бряг, се намира резерват Яйлата. Чудесно място!! Не мога да ви опиша колко е красиво, а и не можахме да го разгледаме добре.. Другия път ще отидем за цял ден.
Иначе моя преждевремен МЦ, се отчете с 4 дневно кървене. Температурата ми е относително постоянна и продължавам да се надявам, че по някое време ще отчете и овулация. Решили сме до август да видим какво ще става без лекарска намеса, а след това да търсим и съдействие.
mari_eta съчувствам ти и искам да ти кажа да не се отчайваш... Няма невъзможни неща.. сигурно има начин да се пребориш, нужна ти е само сила и подкрепа.. Отнеси въпросите си към момичетата в проблемно  и в зачатие. Ще спподелят с теб повече опит.
silver81, красива е нашата Родопа планина.. Лично аз съм очарована от прелестите и. Мисля че тази планина има някакъв уникален заряд, своя топла енергия.
Страхотни снимки!

# 46
  • Мнения: 1 183
Добро утро, момичета!
Днес е много мрачно нещо и мен ми е едно сънливо, хич не ми се работи  Naughty
 sky angel така е северното ни черномерие е много хубаво също, просто не е много известно, за съжаление и Каварна взе доста да се развива, но няма начин, а за входа в Балчик преди 3 седмици беше 8 лв, явно са го вдигнали още, а като се сетя миналата година постоянно влизахме през ресторанта, но пък положението беше ужасно никакви зветя нямаше и кактусите и тях хич не ги биваше! Яйлата е много хубаво място скалните жилища са много интересни, баба ми по-принцип е от този край, затова ходим всяка седмица и не ни омръзва Joy Joy

# 47
  • Мнения: 9 990
Завиждам ви за хубавите разходки.Аз в тази прашна София едвам издържам вече, иска ми се да си поотпуснем душата на някъде, но това ще стане най-вероятно в най-големите жеги-август.Тогава всичко ще е и пренаселено , защото е отпускарски месец. Thinking

# 48
  • Мнения: 2 120
Лоши новини от вчера, ама се стегнете мацки.
Аз само минавам, за да кажа здрасти и пак ще поработя.
Мариетка ще се оправят нещата, не се плаши. Hug

Последна редакция: вт, 30 май 2006, 10:36 от Дара

# 49
  • Мнения: 267
Добро утро!
Мариета, съжалявам за това което ти се е случило. Моя приятелка преживя същото и след това има две страхотни момиченца. И на твоята улица ще изгрее...  Hug
Ето нещо за разведряване:
http://chefo.italbar.net/funny/stresmetter/

# 50
  • Мнения: 9 100
Ели, страхотно беше това с делфините Laughing
Благодаря  Hug

Момичета, имам въпрос: от какво може да ме боли единия яйчник, при условие че киста няма newsm78

# 51
  • Мнения: 2 120
Стеф, от овулация, която наближава, от евентуално забременяване, ама ти ги знаеш тези неща. Hug

# 52
  • Мнения: 9 100
Ами Даренце, от това което знам, не виждам причина да ме боли, затова ми е чудно...не е силна болка, но е като по време на ову, само че болката е през целия цикъл...Като споделих с гинеколога си, погледна ме на ехо, всичко беше ок, но това беше преди 1-2 месеца. В смисъл, че и тогава ме наболяваше така...

# 53
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мили момичета,благодаря ви за топлите думи и подкрепата  bouquet!Вчера,по точно до тази нощ, не спрях да рева Cry,очите ми днес са като на вампир.Снощи беше празника на града ни,на 27 май-годишнината от сватбата ни,но нищо не ме зарадва Sad...Знам,че не съм нито първата,за съжаление сигурно няма и да съм последната,знам,че и бебе е нямало,но загубих нещо много ценно-вярата,надеждата,мечтата си Cry...Мъжа ми е стреснат,мъчи се да ме успокои,но аз май не го допускам до себе с Tired...Сигурно времето ще излекува най-добре раните ми,сигурно така е трябвало до стане,но боли...много боли...Сега мислите ми са насочени само към едно-по-бързо да минат тези 6 месеца и скоро след тях да ви се похваля със здраво бебенце в мен...А снощи на празника-бременни,бебенца,Орлин Горанов пее,а аз рева...Видях и друга,мила картинка-семейство с голям батко и малка сестричка-сигурно с поне 10 години разлика и си казах-ето,сигурно така е по-добре,моето моче ще е голямо и ще закриля сестричката си...Сигурно затова е станало така...Простете ми,че ви разстройвам,нека никой не минава по моя път,моля ви,чакайте ме с големи коремчета на зима в отчетните,Бог най-сетне трябва да е с нас Praynig Praynig Praynig!!!

# 54
  • Мнения: 2 120
Стеф, единственото разумно нещо, което ми идва на ум е, че настиваш. След като няма друг проблем.

Мариетка, поплачи, пък се събери - и мислите и чувствата.
Много ревях преди две години, но отдавна претръпнах, да не говорим, че претръпването дойде, когато годините ми не са за подценяване и нямам много време. Има и други неща за които си струва да се живее и да бъде смислено и пълноценно.
Аз се вкисвам, не за това ,че не става, а за това, че остарявам, трака биологичния ми часовник, а иначе дете ще имам - родено, осиновено все едно . Успокой се и с Бога напред.

Последна редакция: вт, 30 май 2006, 11:22 от Дара

# 55
  • Мнения: 9 100
Ох, Дарето много хубаво го е казала, подкрепям думите й напълно. Мариетка, успокой се само, далеч по-тежки неща стават, не губи вяра и ще видиш че всичко ще си дойде на място Hug

# 56
  • Мнения: 1 925
Мариетке, поплачи си и позволи на мъжа си да те успокоява, ще ти олекне, ако си изливаш чувствата. Разсейвай се, доколкото е възможно... Ние сме с теб  Hug Пожелавам ти след 7 месеца да ни се похвалиш  с две чертички и здраво бебе след това   bouquet Така е трябвало да стане, опитай се да погледнеш по-философски, знам че ти е мъчно, онзи ден като прочетох, какво си написала и аз се разплаках... но такъв е живота. Такива случки ни правят по-силни.   bouquet
Аз вчера едвам искарах на работа  Tired Такова нещо не е било - страшни болки в яйчниците, чак ми изтрънаха краката  Shocked Цял ден пих обезболяващи, но нищо, като се прибрах легнах, но пак нищо, на пристъпи и направо не можех да дишам  Sick До сега не ми се е случвало такова нещо, дано не е нещо сериозно... Praynig
Съжалявам за офф-а, но искам съвет - в голяма дилема съм, ако може да ми дадете съвет. Чудя се дали да кандидатствам тази година в Благоевград, миналата кандидатствах, но не ми стигнаха 5 стотни. Нямам време особено да се подготвям тази година, чудя се дали един месец след работа да чета и събота и неделя дали ще ми стигнат или да отложа за догодина, когато работата ще ми понамалее  newsm78 Ще кандидатствам с бългрски език...
 
Ели, развесели ме
 Wink

# 57
  • Мнения: 9 100
Ами според мен си взела чудесно решение, за което те поздравявам Hug
Само бих ти препоръчала да кандидастваш другаде Simple Smile

# 58
  • Мнения: 2 120
Кандидатствай в Софийски или във Велико Търново. Само там си струва щом си с български език. Подготви се тази година и следващата с пълни сили и знания. Другите псевдо университети няма да ти дадат нужните знания, а като учиш трябва да си наясно защо го правиш. Мисля, че отмина времето на `просто да има диплома`. Успех, Сладоледке.

# 59
  • Мнения: 2 096
Stra4iatela, моя съвет е да опиташ - нищо не губиш.. а както са ти казали момичетата, ако не стане за другата година започни с подготовката по отрано и опитай в Търново или София.,
Еллица, това беше страхотно, мисля че важи с особена сила за Дарето.. Laughing
пенелопа, аз ако живеех в София бих се разходила до Витоша през почивните дни.. Защо не организираш някоя природна разходчица за семейството. Ще разсееш негативните мисли, които са те налегнали напоследък, а и на детето много ще му хареса  thumbsup

# 60
  • Мнения: 1 950
Мариетка, поплачи си мила, но не се затваряй в себе си Hug. Допусни мъжа си до теб, той също се притеснява. Ние в момента сме почти в подобна ситуация, но обратно. Мой любим се е втрещил заради лошите резултати от спермограмата и се е затворил в себе си. Полагам огромни усилия да го подкрепям и да му покажа, че не това е най-важното, че деца ще имаме, въпреки че и нашия биологичен часовник се е разбързал Laughing
Дарето го е написала много хубаво  bouquet
Страчиателке, аз също мисля като другите момичета. Въпроса е какво точно искаш, диплома или знания. Иначе това с отлагането не е работа. Ако си решила да учиш, учи сега, колкото повече се отлага по-трудно става. Минала съм по този път и от личен опит ти го казвам. Пожелавам ти успех каквото и да решиш Laughing
Стеф, това с гълъбите е много яко, ама ти винаги успяваш да намериш разни готини нещица  bouquet
Силвър, страхотни снимки от Родопите. Laughing Ние имаме една малка спретната къщурка в едно страхотно родопско селце до Пловдив. Като гледах снимките и ми стана едно такова носталгично, щото отдавна не сме ходили там, надявам се скоро да отидем.

Хубав ден ви желая красавици  bouquet

# 61
  • Мнения: 492
Здравейте сладурки,
аз известно време не съм се включвала, че ме върти една бясна въртележка в работата  #Crazy а иначе ходя си на фоликулометрия и съм писала по-подробно в една тема в Проблемно "Пакет за стерилна двойка".
Имам и въпросче на което се надявам да можете да ми отговорите: Доктора ми каза, че за да се пукне фуликула трябва да е 19-20мм. Моят вече бил много голям и това не му харесвало, и май нямало да се пукне. Но тук из форума четох, че фоликула бил годен и с размер 25мм  newsm78 та всъщност незнам къде е истината. Дайте моля инфо, че съм малко уплашена  Sad

# 62
  • Мнения: 9 990
Страчателке, хващай се сега , не чакай!Аз така отлагах и ето ме-с гола гимназия съм си останала.Завъртя ме колелото навремето-наеми, сметки, работа и оцеляване.Когато забременях се опитах да кандидатствам-малко не ми стигна тогава и бая рев изревах.Кандидатствах и следващото лято-още по-зле се представих. EmbarassedНаистина-с годините и времето ми е по-кът за учене и някак си по-трудно ми влиза в главата.Май така ще си остана, освен  ако не осъществя една моя мечта да се науча да снимам добре, да понауча и малко фотошоп.Започнала съм -пак самосиндикално вкъщи, че къде ти след работа-дете, къща-кое по-напред...но смятам и някой друг курс да запиша като начало.Но съвета ми е да не отлагаш, а да действаш сега.
Мариетка-поплачи си, мила, ще ти олекне, сигурна съм! Heart Eyes
Силвър, приказни места сте запечатали.Аз моя мъж обаче немога да го накарам по горите да тръгне, мързелив е. Confused
Мелодия, помня ти темата...ама за фоликула-незнам, не съм много наясно точно с това, стига ми, че се изприщих покрай меренето на температурите миналия цикъл.

# 63
  • Мнения: 2 120
Боооже, аз се вързах на картинката и дълго се пулих, че виждам един делфин и една крава. Знаех, че не съм в ред. Но много се смях после, Ели.

# 64
  • Мнения: 267
Боооже, аз се вързах на картинката и дълго се пулих, че виждам един делфин и една крава. Знаех, че не съм в ред. Но много се смях после, Ели.
Дара, ти ме уби хе-хе-хе  Hug

# 65
  • Мнения: 515
Здравейте момичета ,
Толкова ми е нервно че ще се побъркам smile3511 smile3511 smile3511
и гърдите сташно ме болят НЕчакам лелка тази седмица но по всичко личи че тя се е запътила да идва нагости #2gunfire #2gunfire
Жалко чак ми се плаче newsm45 а толкова се постарахме с мъжо този месец  luvbed
Страчалетке хващай се да учиш само не отлагай че така ще си остане.
Силвър страхотни снимки браво благородно ти завиждам Wink
Мариета поплачи си мила знам че попринцип няма смисъл но малко олеква ние сме с теб и те разбираме  bouquet

# 66
  • Мнения: 235


   Здравейте, момичета. Аз най-накрая реших да се включа и с писане, не само с четене. Съжалявам за всички лоши събития и стискам палци на тръпнещите в очакване.

# 67
  • Мнения: 2 096
пенелопа идеята ти за фотографията е много добра... и мен ме влече, но все не остава време... за това само любителската. Но съм си харесала една книга за Фотошоп и купя ли си я, ще понауча туй-онуй.. за курсове не съм чувала нищо, но не се и надявам да ме научат на кой знае какво.. Мисля че сам можеш най-добре да напреднеш.. стига да имаш желание и воля.. Успех!!   bouquet

# 68
  • Мнения: 1 950
sky angel  и пенелопа и аз съм от вашата партия Laughing, обожавам фотографията. Много съм добра в снимането Wink, но теоретично и аз съм до никъде. Все не остава време за нещо повече. Замисляла съм се и за курс, но и аз мисля, че файда голяма няма да има. Иначе съм се опитвала да правя и филми, но последната година нищо.... Sad

helenapeeva, споко бе момиче Hug, нищо не се знае докато не е дошла гадната лелка. Стискам палци Praynig

# 69
  • Мнения: 515
Zvetun4o   от твоите уста божиите уши благодаря ти за надеждата.  love001

# 70
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
И мен, и мен бройте  Laughing Любител фотограф с малко познания по Фотошоп. Препоръчвам ви да прочетет внимателно информацията тук: http://photo-forum.net/ebook/start.htm. Много е полезно и има как се правят основните неща във Фотошоп. На този сайт има също информация за курсове по фотография. Курс по фотография може да се изкара в Техническия университет, имаше и някаква профилирана гимназия мисля, моя приятелка кара курсове там. А за Фотошоп - или на компютърен курс, или някой знаещ да ви покаже. Wink И да покажат снимки фотографите  Mr. Green

helenapeeva
успокой се, докато няма лелка - има надежда.

Аз май влизам в овулация, температурата ми спадна с 0.20 и се задържа ниска.

# 71
  • Мнения: 9 990
Мацки, аз снимам главно детето и нейни снимки няма да качвам тук.Но иначе имам и пейзажи с красоти.Фотофорумите ги чета, ама съм боса много, само гледам на хората снимките , какви са хубавииии Hug
Жабче, действайте тогава............ Praynig

# 72
  • Мнения: 2 120
На Жабчето, снимките са страхотни. Да не скромничи, ами да пусне това-онова.

# 73
  • Мнения: 267
И аз обичам да снимам и да си прав после монтажи. За желаещите да се научат да работят с Photoshop - вземете си книгата на СофтПрес.  Там има всичко, което може да ви потрябва, че и много дето няма да ви трябва.
Аз лично съм се учила с експерименти най-вече, но го ползвам постоянно.

# 74
  • Мнения: 1 925
пенелопа, и на мен това ми е мечта да се занимавам с дизайн  Peace Добре, че работя в сферата на рекламата, та една колежка ми разаснява някои неща. Иначе има страхотни сайтове - форуми, които може да са ти от помощ.
Аз не казвам да отлагам ученето, а да го отложа за догодина, просто тази година не съм подготвена и няма смисъл да ходя на изпити, само да си давам парите. Относно Благоевград - има страхотни преподаватели от 2-3 години, които преподават и в Софийския, и в Нов Български и в УНСС... и много от изпитите се провеждат тук в София. В Софийския няма специалност, която да ми хареса... Имам доста познати в Благоевград - колежката ми учи, заради диплома, но тя е на 34 години и е работила доста години. Но имам и познати, които си учат и са много доволни. Ако не искаш да учиш и да ти преподават най-добрите учители пак няма да научиш. Повечето ми съученици влезнаха каквото и да е, само и само техните да са спокойни и да им дават пари за купони. При мен нещата са различни, имайки в предвид че имам мъж и сама се издържам от доста време.   Peace
helenapeeva, стиииискам палци и на краката   Praynig
iv77 , добре си решила 
  bouquet

# 75
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Дара благодаря за комплимента...  Embarassed
Сладоледке ти си знаеш най-добре, но щом толкова искаш в Благоевградския, ми пробвай въпреки че не се чувстваш подготвена. Доколкото знам там може да се влезе и с по-слаба оценка, докато за София и Велико Търново се иска успех. А и много хора кандидатсват в няколко университета и на второ, трето класиране се освобождават места. За мен лично обаче място за сравнение между Благоевградския и другите 2 няма що се отнася до качеството на образованиетото. Признавам си обаче, че като възпитаник на Софийския университет съм малко пристрастна  Embarassed . Колкото до отлагането - тренингът се губи, с годините и желанието намалява и знанията по-трудно се усвояват.

Да ми стискате палци да оползотворим този път качествено ову-то Wink Предстои ми в следващите няколко дни, ако не се бъркам де...днес ми се струва и че се появи фертилна ЦС.

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 14:58 от Жабче

# 76
  • Мнения: 9 990
Ами имаш от мен мноооооооого стискане тогава Praynig
Снимките са хубави, легналото куче  до една стена много ми харесва Hug

# 77
  • Мнения: 2 120
Големи простотии правя днес. От завирането и жегите ще да е...признавам си без бой - регистрирах се в един сайт за запознанства, защото снощи гледах филма `..И да обича кучета`. Трябва да ви кажа ,че е голяма забава, за половин час ми писаха 10 -ма `другари` с цел флирт. Но не съм слагала снимка, а ако сложа си представям си майтапа. Забавлявам се, щото ми е много, много топло-нямаме климатик и сме на последен етаж. 
Мъжа ми си падна от смях. Ама то там в тия сайтове големи диванета. То и аз съм в кюпа, щом върша глупости.  Mr. Green
Оппа, някой ми писа, отивам да го чета и после да се смеем в комплект с колегите.

Последна редакция: вт, 30 май 2006, 17:33 от Дара

# 78
  • Мнения: 515
Жабче и от мен имаш стискане на палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
а вие много да се постараете luvbed та да има с какво да се похвалиш после. Wink

Stra4itela благодаря ти мила Hug Hug Hug  

Дара голяма занимавка си намерила бе мила интересно  newsm12

# 79
  • Мнения: 2 120
[color=red]Да ви развеселя още малко, че приключваме за днес[/color].
С мъжа ми се спряхме на двама -- единият избран по снимка 45 годишен и живее в Испания, а другия го избирахме по представянето/текстовото/.
Като отворихме писанието на испанеца, той човека нямал цел в живота, а на другия отворихме снимката -- сигурно е 40 кила, ако го духна и ще падне. И така останах на `сухо` за днес Mr. Green
Пък и гадни мъже бе -- не знаели дали искат деца.

# 80
  • Мнения: 456
Здравейте момичета,

аЗ не писах много теЗи дни но това е Заради лудницата в офиса. Но това не ожначава че не ви чета.  Wink

Видях и далфините и се посмях, видях и снимките на Жабчето- супер са, особено сладки са теЗи с коЗлето и с дьжда...   Flutter  Дара, така е, какви ли не чешити не се ослушват в нета.... може много да им се посмееш, но като се Замислим и колко малки момиченца са там и попадат в какви ли не клопки.....  Thinking

Само да ви кажа че тук в Швейцария е 10 градуса..     Shocked Shocked Shocked  ужас, и вали дьжд и е много кофти, така че много ви Завиждам като чета колко е топличко в Бьлгария.

Иначе при мен няма нишо ново. Кротко си чакам Защото ми каЗаха че ову-то е било по кьсно, та аЗ кротко си отброявам дните...   Whistling

Лека вечер и много успех на всички.
   bouquet

# 81
  • Мнения: 2 120
Изхващах те миличка, прави ли тест вече? Много ти хубава графиката и нещо май имаме закъснение? А дано. Hug

# 82
  • Мнения: 456
Даре, не сьм правила тест Защото ми каЗаха че ову-то ми е било кьм 20 ден на МЦ.... така че не искам да иЗбьрЗвам.... а и не искам много да говоря За това За да не предиЗвиквам сьдбата....  Blush 

# 83
  • Мнения: 1 183
sky angel за курсовете по фотография не съм на същото мнение, мъжът ми ходи на такъв курс и е много доволен, а той е запален по фотографията много. Мен да си призная хич не ме влече, това право така ми е промило мозъка, че нищо творческо не остана  Embarassed
Жабче, много са хубави снимките, моят мъж е регистриран и в фотофорум и в фотокулт като seaboy ако искаш ги погледни  Wink
Аз втори ден съм на плодчета и съм доволна, добре се чувствам още не ми е пристъргало Laughing

# 84
  • Мнения: 883
Да ви кажа само лека нощ! Аз притръпнах вече. Свършиха ми ревовете. Тоя път малко плаках,защото малко се надявах. Хубавото на лелката в тоя случай е, че ще ми поспаднат гърдите. Защото едва ги събирам в ламбадка. Утре ще е кофти по път, защото с класа на сина ми ще ходим в Плевен, където тържествено ще им раздават свидетелствата за завършен първи клас. Но, каквото стане. Все пак лелката ще си иде и ще започне нов цикъл. Хайде тоя път повечко по 2 чертички!

# 85
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Диди съжалявам за лелката  Confused Ех че кофти започна тази седмица... Някой няма ли да се похвали с нещо моляяяяяя?

silver81
още като ти гледах снимките от Родопите и си казах, че тука има човек с фотографски усет  Mr. Green Ще погледна и във фото форума.

# 86
  • Мнения: 2 096
silver81, мила и аз съм на диета от днес и учудващо не ме боли глава. Друг път ме боли първите три дни та се къса.. Я разкажи повече за курсовете на мъжа ти.. къде ходи за колко време какво научи.. събуди ми интереса.. Може пък и да си променя мнението.. Simple Smile Аз не се вживях толкова в правото, че остана онази творческа частица.. ей така за цвят.. хубавото е че двете ми страсти - пътуване и фотография страхотно се съчетават.. опитвам се напоследък да приобщя още едно хоби - салсата, ама нещо ми липсват някой неща.. но бавно вървя към успеха.. От месец посещавам курсовете в Печатницата до Македонски дом и ми действа много тонизиращо.. Но бавно напредвам и се надявам тези дни да съставят нова група за начинаещи та да се прехвърля в нея, че настоящата са много напреднали. Ей с такива нещица си отвличам вниманието от нередовния цикъл и илипсата на овулация. Много се надявам че и това 10 дневно гладуване което започнах, ще даде положителни резултати по отношение на овулацийката. Дано, дано..!

# 87
  • Мнения: 104
Здравейте, момичета!
Днес се чувствам ужасно!
Сутринта отидох да си взема направление за запазения за гинеколога час и какво се оказа - че направленията били свършили и ме отложиха за четвъртък. Не мога да разбера тази здравна система! Кой "гений на майката природа" успя да изчисли колко точно жени ще имат нужда от гинекологична помощ, та отпусна точния брой направления, които могат да се дават? Не че не можех да дам 20 лв. и да ме прегледат, но въпроса е принципен. За какво плащаме тези здравни осигуровки? За да си плащаме и прегледите ли?
Но този проблем остана на заден план след като разбрах, че приятелката ми е загубила бебето в 7 месец. Плода е бил мъртъв. Много, много ми е мъчно за нея. Дано скоро се възстанови милата.
Ох, дано това е единствения ми лош ден за седмицата, а на вас ви пожелавам изобщо да нямате такива дни!

# 88
  • Мнения: 1 183
dafiti съжалявам мила за приятелката, много лошо нещо! А здравната система си ни е такава, аз вече просто съм се отказа от тези направления, защото повече се ядосвам отколкото да свърша нещо!
sky angel ходеше на курс при Ангел Ненов сбирките бяха в Младежкия дом, но довечера ще питам мъжа ми за телефон и ще ти го дам. Два месеца беше, два пъти в седмицата по 2 часа, знам че проявяваха, учиха техники за снимане и естествено фотошоп! Преподавателя прави постоянно изложби, преди седмица две имаше в ФК за лагере Освиенцим!
Приятен ден момичета!
Дано тази седмица няма повече лоши новини!

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 532
пиша и трия и все не намирам какво да кажа ама тая седмица като,че ли тегне едно такова и аз незнам какво,като ,че ли въздуха е зареден с песимизъм,имаме още 3 дни дано да започнат да валят добри новини.

# 90
  • Мнения: 267
Здравейте момичета!
Дафити, много съжалявам за приятелката ти. Направо изтръпнах като го прочетох.. никой не заслужава да му се случват такива неща  #Cussing out
Жабче, ама тези снимки ти ли си ги правила? Страхотни са! Аз нямам много око да снимам, но имам две очи да гледам, защото се занимавам с дизайн. А тези снимки нямат нужда от побутване Simple Smile Разкошни са.
И нещо друго.. тази сутрин много рязко ми падна БТ, а очаквам да ми дойде сле 4-5 дена.  Какво значи това??? Възможно ли е да имам някаква късна овулация? Все пак ми е 26 ден от цикъла (който е около 30 дена). Вече ставам на разнопгледа... Sad

# 91
  • Мнения: 1 183
Елица, преди да ти дойде ти пада температурата, по принцип, дано при теб да не е това  Wink

# 92
  • Мнения: 267
Да де, аз знам че пада, ама не е ли много рано....явно и този месец не е станало Sad

# 93
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Ели може да е имплантационен спад, изчакай да видим утре каква ще е температурата. Също така сигурна ли си че измери правилно или че термометърът ти е наред?
За снимките - аз съм ги правила, повечето имат по малко фотошоп, щото аз само малко си мога.

Дафити съжалявам за приятелката ти, за пореден път се убеждавам колко гаден може да бъде живота. Аз пък в неделя бях на погребение на приятел, само на 24 години... нелепо загинал в автомобилна катастрофа. Нямат ли край гадостите само се питам  Tired 

# 94
  • Мнения: 191
Здравейте момичета Hug
Ужасно съжалявам за неприятните новини при Дафити и Жабчето, на момичета които дочакаха тази седмица лелките искам да им кажа да не се предават и да имат вяра, че следващия месец е техния  bouquet
Явно тази седмица не е много късметлийска, но и такива дни има не се тормозете Rolling Eyes
Дано следващата ни донесе хубави новини и много късмет на тези които чакат Laughing
А по повод на здравната ни система с извинение това е най-голямата порнография, която съществува!По сложно не можаха да го направят. Да не говориме, че някои GPта са толкова некъдърни, че незнаят и към какав специялист да те препратят като имаш проблем!Например сестра ми е младо момиче на 21год. майка ми трябваше да и каже да предаде на гинеколожката и да и направи цито на профилактиката, представяте ли си колко са тъпи някои хора. 
Хубав ден ви желая  bouquet

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 10:08 от LiletoYa

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Здравейте момичета.тази седмица не започна добре.Няма ли някои да се похвали с нещо весело.
дафти горката ти приятелка.с моята се случи същото само че в 9-ти месец точно преди да роди изгубиха тоновете CryИ трябваше да го роди нормално.Толкова ми е подтиснато тия дни Sad

# 96
  • Мнения: 267
Жабче, верно че може да е това... поразрових се малко.. това се случва, но не е доказано. Абе докато не ми дойде надежда има, макар че усещам че ще цъфна и то по-рано.
Уж не исках да се пренадявам.. ама така сме си устроени...
Едно ми стана тъпо... тъпо...  Cry

# 97
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Ели не унивай предварително, да видим първо каква ще е утрешната температура. А за имплантационния спад съм чела следното във ФФ:
1/ За да се смята един спад за имплантационен, трябва температурата да падне с поне 0.30 градуса.
2/ Има го и в бременни и в небременни графики, но се забелязва по-често в бременните такива Wink
3/ Дори и да има бременност не е задължително да има такъв спад.

Нещо друго, което се сещам за еднократен спад в температурата след овулация - има един пик на естрогените, но май беше 7 дни след овулация  newsm78 не се сещам в момента точно как беше...

# 98
  • Мнения: 235



   Здравейте. Тая гадна седмица няма ли да свърши най-накрая?
  Дафити, много съжалявам за приятелката ти. Милата, дано бързо се съвземе.
  Elph и Еллица, дано се е получило при вас и да почнат хубавите новини.
  Сладоледка, пробвай с изпитите. От опит глава не боли. Понякога късметът ни проработва.

  Успех, момичета.

# 99
  • Мнения: 2 123
Скъпи момичета,
влизам всеки ден тук и... не намирам и аз какво да кажа. Едно тежко е наистина... Случват се и такива тежки периоди. Хубавото им е, че и да искаме и да не искаме, и те си отминават.
Дафити, страшно съжалявам за приятелката ти... Напълно си представям как се чувства /тръпки ме побиват.../ Не знам дали сте обърнали внимание, но и друга тежка трагедия сполетя форума ни - краси5 от августинките загуби бебенецто си /в следствие на тежка рх несъвместимост...  Sad /

И аз викам - ДА СВЪРШВА СЕДМИЦАТА, но поне с 1- 2 хубави новини. Страчиатела, дали да се надяваме на теб?  Simple Smile

# 100
  • Мнения: 515
Здравейте мили момичета искаше ми се да ви разведря с нещо но нямам сили след толкова мъка съжелявам за приятелките ви и за загубите им и без това ми е едно ревливо че си поплаках както си занам newsm45 newsm45 newsm45
Колкото до мен ми е едно криво криво днес май почти всички сме така аз нали НЕчакам лелката утре ама я усещам как се е запътила днес сутринта не издържах на напрежението знам че е рано но си направих тест видях ясно едната черта и още по криво ми стана smile3518 smile3518 smile3518 айде някой да се похвали с нещо че то не се издържа така.

# 101
  • Мнения: 1 925
irinii , явно не си разбрала, но лелката дойде преди 2 дена с гръм и трясък, чак ми изтръпнаха краката  Close
Относно моите изпити, шефката ми реши нещата - не може да ме пусне в отпуск като миналата година, защото колежката ми има държавен изпит и ще отсъства 3 седмици точно, когато е моя изпит, демек - изпит
 Naughty
Седмицата тръгна ужасно... Аз пак в изходна позиция с антибиотиците. Вчера пак се влоших , носът ми не спира, много е зле. Док вчера каза, че хич не съм добре и продължавам с антибиотиците още 7 дена  Close , предписа ми и едни капки, които ми ги направиха в една аптека, честно да ви кажа по-гадно лекарство не съм си слагала - така щипе, имам чувството, че мозъкът ми ще се изпържи  Shocked Днес съм на работа, а цяла нощ не спах и съм  Tired  Sick Тоъ док искаше да ми даде болнични, ама аз лукова глава  ooooh! Извинявайте, че ви натоварвам и с това, но ми е много гадно и ми писна да съм болна  #Cussing out
Айде някой да се похвали с хубави новини
 Praynig

# 102
  • Мнения: 235


   Сладоледке, с теб ще се надяваме горе-долу по едно и също време. Моята дойде преди 4 дена, също така с гръм и трясък. Гадна работа. Месец май, не е нашия месец. А, дано да е юни. То и времето е едно....
    Сетих се за поговорката - Всяко зло за добро. Значи много хубави неща ни очакват. ДА ИДВАТ

   

# 103
# 104
  • Мнения: 708
много,много ви благодаря моми4ета,
надявам се скоро да ми направите най_хубавия подарък,като ме зарадват с това 4е сте бременни.Много се надявам за всяка от вас и 4есто се моля за това.И аз про4тох историята на Краси и много плаках.....ама какво да се прави живота е такъв.....

Много усмихнат ден ви желая и никакво от4аяние,скоро вси4ки в от4етните ви искам,4ухте ли?
  bouquet  bouquet

# 105
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте,момичета!Имам един въпрос-днес ми е 12 ден след абразиото,възможно ли е да имам ову newsm78?/цикълът ми е 26-27 дни и 12-13 ден ми е нормално за ову/.Тест не съм правила,но по ЦС и болките в яйчниците мисля,че мога да се ориентирам.Ако е ову-възможно ли е и добре ли е това?Не съм си правила ЧХГ,защото в нашата забутана провинция няма къде #Cussing out.Затова лекаря ми каза за обикновен тест за бременност-след първия цикъл.Аз мисля да си направя на 20 ден/Дано да е отрицателен Praynig!/

# 106
  • Мнения: 9 990
Мариетка, мисля, че е възможно, все пак ти рано направи абразиото. newsm78И е нормално според мен, незнам да не те подвеждам де...

# 107
  • Мнения: 2 120
Мариетка и аз мисля, че е възможно.
Не унивайте, момичета. Има и лоши дни, но гледайте позитивно на живота около нас. Целувки на всички, които се нуждаят от подкрепа. Hug

# 108
  • Мнения: 2 123
Мариета, както са ти казали - възможно е, но моето мнение е, че това, което изпитваш в момента не е овулация. Макар и толкова ранна бременността води до определени изменения в организма ти и е нужно повече време, за да се възстанови нормалното овулиране.

# 109
  • Варна
  • Мнения: 3 896
Мариета, след аборта в 7 г.с. имах овулация на 20-я ден. А моят цикъл е 32-33 дни. Така че може  Peace

# 110
  • Мнения: 104
Ох, дано това е единствения ми лош ден за седмицата
Да, ама не!
Вече нямам нужда от тъпите им направления. Дойде ми! Сутринта! Така и не разбрах имало ли е изобщо нещо или цикълът ми вече прави каквото си иска.
Що за седмица, няма ли да свършва вече, или има шансове поне една от нас да се похвали с нещо?

# 111
  • Мнения: 9 990
Днес много мислих, имаше и една тема в друг подфорум-за децата, как не смогват майките и т.н.Та понеже всички към това се стремим тук-от мечтата за дете към реалността с такова, а и от позицията на това, че аз все пак имам едно детенце искам да ви кажа нещо.Да, неописуемо е да усетиш в себе си живота, да те боли после толкова много, че незнаеш на кой свят си, но да видиш едно парче месо, което е едно малко чудо-твоя плът и кръв.Да станеш зависим от неговите чувства и желания, да те боли стократно повече, когато го видиш да страда....това е да си майка.А аз все бързах и пропусках да се наслаждавам на толкова много неща.
Да се похваля?С детето си тук-немога.С чувствата си-немога.А те са смесени.Когато силно искаш нещо, а то не се случва е нормално да си разочарован.Още повече, че полагаш усилия да се случи, а не стоиш със скръстени ръце.Не е като да не си си написал домашното и да са ти писали двойка.Идеята е,че си се справил с домашното прекрасно, но двойката пак е в бележника...
И после-усетила веднъж сладостта да стана майка-момента в който установявам,че това може да не се повтори повече ме смачква.Дадох си сметка, че  бях започнала да изтиквам детето си в периферията с мисълта за друго.Защо?Нали не трябва да ги деля уж, защо така се случи?Защото второто дете не е даденост, защото ми обсеби мислите и чувствата.
Та така, извинете за откровенията, извинете, че намесвам тук и това, че аз съм майка вече.Някак си е по-различно, но е достатъчно трудно и за такива като мен.
Та миналата година още, рядко пишех тук, около Коледа може би ви бях пожелала на всички-да изпитате  чувството на живот в утробата!Много от тогава пишещите вече са в отчетните Simple SmileБавно, но славно-всички натам вървите Hug

# 112
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Здравейте Сладурчета, Папурчета!
Ей тъй от никъде пак се появявам! Само искам да ви кажа, че съм пуснала тема в Календар на събитията за рожденния ден на Кукумявката /за тези дето я познават, ако въобще има човек дет не се е запознал с туй чудо на природата/, та който прояви желание може да я поздрави там.
За сведение на заинтересованите, напускам страната за около седмица. Ще се мярна кът се върна да ви видя как я карате!
Целувки на всички!

# 113
  • Мнения: 2 120
Ооо, Теди се появи. Липсваше тук миличка.

Здравейте на всички  и дано да няма такъв песимизъм като вчерашния.
Пенелопа много хубаво  е казала всичко, присъединявам се към нейното становище -- наистина страховете започват след раждането. Мен лично от сега ме е страх. Hug

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 532
пенелопа и аз вече си имам едно детенце,но и в мен бошуват същите емоции като при теб.в момента мисълта и желанието да имам още едно дете като,че ли са избутали на заден план другото,не че го обичам по-малко или се грижа по-малко за него,но онова другото все ми е в главата и понякога се питам дали изобщо съм добра майка Cry.

# 115
# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честит Празник дечица(нали сме си дечица на мама и тати) Simple Smileи бъдещи мами!
това ми е любимия празник-мъжо ме събуди сутринта с подарък.Пожелавам ви един страхотен ден и никога да не губите детското у вас!

# 117
  • Мнения: 9 990
Хайде и от мен едно честито!Весел празник на всички дечица-малки и големи! Hug

# 118
  • Мнения: 1 183
Честит празник и мен, момичета!
Нека детското у нас никога да не умира!
Днес времето е малко мрачно, но за това пък дано нашето настроение да е много весело!
Хубав ден Ви пожелавам!

# 119
  • Мнения: 267
Честит празник и от мен малки и по-порастнали деца! Simple Smile
  ura

# 120
  • Мнения: 2 120
Честит празник на дечицата на всички настоящи и бъдещи мамчета  и на самите мамчета.

Добри майки сте, излишно се притеснявате.   Hug

# 121
  • Варна
  • Мнения: 3 896
Честит детски празник и от мен  Hug
И честит имен ден на празнуващите - днес е Спасовден   bouquet

# 122
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Честит празник и от мен на всички дечковци Heart Eyes

Ели съжалявам за лелката, не унивай. Другият месец с нови сили  Hug

Пенелопа аз все още се боря за първо детенце, но се просълзих - много добре си го казала. Сигурна съм, че всички сте добри майки, не се притеснявайте  Flowers Bouquet

# 123
  • Мнения: 235


   Честит празник  и нека другата година всички да го празнуваме с по едно бебче.

   
 
   

# 124
  • Мнения: 2 096
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДЕЧИЦА!! baloni
Най-доброто, което човек може да направи за своето щастие, е да не позволява на детето в него да порасте.. Чувствайте се щастливи, усмихвайте се и нека всеки ден по една дяволия да е от вас!   ura

# 125
  • Мнения: 883
И аз се присъединявам към всички прекрасни пожелания във тоя ден! Детските очи оценяват най-точно нашата любов. Виждам тоя пламък в очите на сина ми и знам, че съм добра майка. Убедена съм, че всяка от вас ще почувства същото, когато един ден (или сега) погледне своето детенце!   love001 Няколко майки организирахме детско парти по случай 01.06. и сега отиваме на купона  Tada Popcorn. Лошото време ни провали пикника на открито, а така добре го бяхме организирали...!!! football piasyk smile3540 family 1swing
Весел празник и от мен!

# 126
  • Мнения: 267
Жабче, разконспирира ме. Оциклих се, та чак се оцъклих  Cry
С 4-5 дена по-рано.
Такова ми е тъпо. Тая седмица да вземе да свършва...

# 127
  • Мнения: 708
4естит празник на вси4ки де4ица и на вси4ки тези които за запазили детското в себе си.

Досега 4етох какво сте изписали в4ера....ееее ама стига смао мра4ни мисли де.Да не 4увам пове4е за смърт на деца,сълзи,от4аяние.Знам 4е е криво и ужасно,особенно като толкова много искаме не6то,а то не става, ама все пак само да ви кажа от опита който имам до сега , 4е докато не сме бременни рев и притеснение за6то не става и не става,като забременеем следва кратка радост от 2 дена и после пак рев и страх,ама за6то прокървих,ама за6то ме боли тук,ама дали бебето е добре....та пак рев и притеснение.Като тръгне да се ражда пак страх,как 6те излезе това дето е влезнало,после като се роди пак тревоги и страх дали е добре,ама яде ли достатъ4но,ама спало ли е?
Абе с една дума както казва майка ми,ние жените сме родени за да страдаме и това е.В зависимост от това в коя фаза сме,разли4ни страхове имаме,ама в крайна сметка спокойствие никога нямаме.....ето вижте ме мен...онзи ден ми казаха 4е може да съм болна от 6арка розолия,която е супер опасна за бебето и едва ли не 6те се роди увредено и трябва да го махна.....ами докато не дойде доктора да каже,4е пъпките са от обикновенна алергия от колата маска,която си правих,няма да ви казвам как оживях  #2gunfire
И след като само 2 дена ве4е се мажа с един крем дето ми изписа,пъпки по4ти ве4е няма,ама сам аз си знам какво преживях.
И това след аборт,кисти,кървене и какво ли о6те не.....мира няма,радост няма....само тревоги  Close


Така 4е дайте да се радваме 4е сме живи и здрави и смело напред....а пък Бог си знае работата  Hug  bouquet

# 128
  • Мнения: 2 120
В подкрепа на Бимбето и Пенелопа, нещо от Блага Димитрова, от романа `Отклонение`, не цитирам точно, позабравила съм го

`Когато ставаш жена - боли,
когато престанеш да бъдеш девойка също,
когато ставаш майка боли,
но най-срашната болка  е
да не изпиташ
нито една от тези болки`

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 11:55 от Дара

# 129
  • Мнения: 267
Дара    202uu  202uu  202uu

# 130
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЗДРАВЕЙТЕ ПРИНЦЕСИ!!!
   Вчера се прибрахме и днес с триста зора дойдох на работа. То ми беше  ясно, че няма да се работи като за първи ден та затова поизчетох какво сте писали докато ме няма. Нещо напоследък тъжни постинги и много разплакани очи - надявам се тази да е последната седмица, в която има някоя от нас натъжена!
   Прегръщам ви и пак се извинявам за постнгите ми на латиница-самата аз се озорих докато си ги разчета!  ooooh!

# 131
  • Мнения: 9 990
Голдънче-добре дошла!
Даре-знам го този стих и плача на него !
  bouquetHug

# 132
  • Мнения: 2 120
Голдънче, давай снимките насам. Много хайманосваш душице.

Сега ще ви разсмивам.
Нали знаете, че се регистрирах в сайт за запознанства. Нямам снимка, но съм се описала като изисквания и т.н.
Та тази сутрин получавам съобщени е от човек, който ми се вижда много познот по начина на писане, после гледам профила  и снимката и кого откривам -- един наш приятел, на когото препоръчахме с мъжа ми да си пусне обява в интернет за по-сериозна връзка. Смях се на глас и веднага му звъннях по телефона. Още ми е смешно. Харесал ме човека по фермана, с който съм се регистрирала. Голяма смешка.

# 133
  • Мнения: 9 990
Лелееееееееее, опасна си!Ама не му разваляй на човека рахата така! Laughing

# 134
  • Мнения: 2 120
Сега си смених профила, тоест ограничих го до приятелства с мъже и жени, че както е тръгнало да не ми напише и собственият ми мъж нещо с цел брак. Хи-хи. Mr. Green

# 135
  • Мнения: 1 950
Честит празник на всички, които носят детското в себе си!  bigdance2
Честит имен ден на празнуващите!  bouquet
Нека новия месец ни донесе повече положителни емоции и лошите неща останат назад Hug

Голдън, хайде докладвай със снимков материал как беше у немско Wink
Даре, интернет пространството особено в тази област със запознанствата винаги предлага интересни попадения Joy

Хубав ден ви пожелавам скъпи момичета Hug

# 136
  • София
  • Мнения: 4 272
Честит празник на всички дечица, бивши дечица, бъдещи майки на дечица!  bouquet
Голдънче, добре дошла! Хайде разказвай! И пускай снимки!
Даре, много хубаво стихотворение!

# 137
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Честно казано самата аз още не сум прегледала снимките. Надявам се утре да имам време да кача някоя и друга и веднага  ще ги  пусна.    bouquet

# 138
  • Мнения: 191
Честит празник мили момичета  bouquet(защото всеки човек носи нещо детско в душата си)
и ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА  party006
Дай БОЖЕ всяка от нас да даде своя принос в множенето им Hug Желая ви го от сърце! Grinning
Аз иначе съм на тема море  grinning039 и нещо имам сериозни проблеми относно избор на място и подходящ хотел. В последните години все ходиме на север и ми се искаше нещо на юг, ако някоя от вас може да ми даде координати на място където сте били и сте останали доволни, моля да пише Wink
Голям съм шемет имам да пиша дипломна и куп работа, а си мисля за почивка ама какво да направя като само там ми е акъла!
Хайде приятна ви вечер  bouquet

# 139
  • Мнения: 883
Здравейте мили мами и дечица! Ох, прибрахме се най-после от празника. Времето се пооправи и ние се повеселихме. Добре, че са измислили тампоните! Гоооляяямооооо благодарско на изобретателя!  bouquet Ето, че и юни месец започва. Късмет през летните месеци! newsm10 newsm17 fertilization

# 140
  • Мнения: 315
Здравейте и от мен
Честит празник на всички деца и на тези,които носят детското в себе си.
Късмет и успех на всички през юни!!!!!!!!

# 141
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте и от мен!Честит празник и догодина-с по едно бебче/поне/ на празника baby_neutral!
Знам,че тук има любители на фотографията,а аз открих един сайт и цял час зяпах онемяла-ама то България наистина е рай Peace!Ето и адреса/извинявайте,ама незнам как да го укажа като линк Embarassed/:www.4coolpics.com
Аз съм по-добре психически:в Проблемно и Родители,преживели загуба ме поуспокоиха мами,преживели същото като мен-трябва само да следя дали пада ЧХГ/впрочем днес разбрах,че мога да го направя в Търново-изпращат ги в София и след седмица идва резултатът/и след 6 мес-пак на фронта.Мамите си имат след мола живи и здрави дечица,почти е невъзможно да се повтори/ох,дано Praynig/

# 142
  • Мнения: 375
мариетка стискам ти палци и от сърце ти пожелавам УСПЕХ!!!! Hug

# 143
  • Мнения: 375
ааа забравих да честитя празника на всички "дечица",на мен ми е толкова смотано днес ,точно преди една година загубих бебчето на този ден ,ама всяко зло за добро както се казва преди няколко дни изпратих лелката и сега се започва здраво бебеправене.Успех на всички тази седмичка и дано се чуват само хубави новини Heart Eyes

# 144
  • Мнения: 9 990
Лудницата беше пълна вчера Mr. Green Wink
Ха честит ни петък сега!
Аз имам ужасно много работа, имам и бюрото да си разчиствам от разни стари каталози, че ще идва фирма да чисти тези дни, да ми светне пред погледа малко.
По-късно ще ви проконтролирам как сте и що сте...някой да има да НЕ чака?Да си казва бързо да му стискаме палците Hug

# 145
  • Мнения: 1 183
Честит петък и мен, момичета!
И тази седмица е към края си, само дето времето се разваля а се бях наканила да ходя на море  Sad
Но нищо, ще взема събота и неделя да взема да направя едно основно почистване вкъщи, че направо е ужасно #Cussing out
Лек ден ви желая на всички!

# 146
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Добро утро дами!
   Не можах да започна работния ден без да се разпиша тук. Хайде днешният ден да минава бързо, бързо! Много усмивки и добри новини ви пожелавам днес! 

# 147
  • Мнения: 456
Здравейте момичета!

Ура петьк е!!! Лек и успешен ден на всички.  Party

mari_eta, моля се За теб и догодина на гушкаш Здравичко бебче.  Hug

АЗ все още нямам лелка, но пьк и един отрицателен тест,    Cry  така че нямам много надежда, но пак се притеснявам да няма някакав проблем... Иначе днес се появи някакво много обилно бяло течение... нормално ли е, и ако е, тогава За какво е нормално... ?   Confused

Ох, и на мен много  ми се иска таЗи седмица да сваршва и другата да компенсира За таЗи с много  EFP

Лек ден и хайде да почват хубавите  новини!!!
    bouquet

# 148
  • Мнения: 9 990
Елфче, повтори теста-днес, утре, вдругиден, когато се решиш..... Praynig

# 149
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Айде да завършим разботната седмица с една добра новина - днес гледахме малкото бръмбъзъче, което расте в мен. Две седмици не смеех да си кажа, че съм видяла  EFP, след неприятните новини, които се появиха тук.

elph, пожелавам ти да видиш 2-те чертички - много е едно такова ... еуфорично  Simple Smile

Пожелавам на всички дами в очакване да се видим скоро в отчетните януари-април Simple Smile

# 150
  • Мнения: 9 990
Ами-честито! GrinningЛека бременност! HugИ как си траеш, а? Hug

# 151
  • Варна
  • Мнения: 3 896
Браво, Kayrenn, честито!

# 152
  • Мнения: 456
KayRenn, честито!!! Лека и беЗпроблемна бременност и след 9 месеца да гушкаш Здравичко бебче!!!   bouquet Laughing Hug

Еййййй, много се радвам че сварши поредицата от лоши новини и сега да е от само хубави.

# 153
  • Мнения: 2 120
Честито Kayrenn, лека и безпроблемна бременност.

# 154
  • Мнения: 235


 Е, най - накрая една добра вест. 

 ЧЕСТИТО! Много приятни емоции и лека бременност.

# 155
  • Мнения: 883
Май свършиха лошите дни и започват добрите новини! Честито Kayrenn и много щастие ти желая! Леко да я караш!  Hug

# 156
  • Мнения: 357
smile3558 smile3558 smile3558smile3558 smile3558 smile3558 smile3558
Само наминавам за да ви видя как сте, знам, че напоследък се поизгубих, но имам дела за вършене, като станат готови ще почерпя  cook  Не съм спряла да стискам палците! Wink
smile3558 smile3558 smile3558smile3558 smile3558 smile3558 smile3558

# 157
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честит петък.време беше за хубавите новини.KayRenn честито!А на елфчето ще стискам много силно палци Praynig

# 158
  • Мнения: 267
Еееее, най-накрая нещо хубаво!
KayRenn, четстито! Желая ти лека бременност и най-хубавото и здраво бебе!  Hug
И дано повлечеш крак, че нещо напоследък много мрачно такова...

# 159
  • Мнения: 191
Ето един добър завършек на тази малко песимистична седмица Joy
ЧЕСТИТО KAYRENN ЛЕКА БРЕМЕННОСТ И СЛАДКО newsm30 НАКРАЯ  bouquet
Е супер знаех си, че и лошите новини ще свършат хаиде вече само такива неща да чувам дано!
Elph в теб са ми надеждите хайде дано и ти да се похвалиш желая от сърце Hug Wink
Оправихте ми настроението и плюс това е петък newsm44
Готина работа............................. Sunglasses

# 160
  • Мнения: 2 123
КЕЙРЕНН, честито ти човече, мила!!!Безпроблемна бременности ти пожелавам.   bouquet
На всички виртуални приятелки от цялото си сърце пожелавам следващия 1ви юни да празнувате с новородените си дечица!!!Аз засега няма с какво ново да се похваля. Тези температурни промени ме карата да се чувствам по-сънлива...

# 161
  • Мнения: 9 100
Иринии, кефи ме синьото блинки в подписа ти Heart Eyes

Момичета, на който му е криво и е в депресия, нека отскочи до съседния форум Проблемно и да види какво има там Wink

# 162
  • Мнения: 686
KayRenn, честито и от мен!

Лека и безпроблемнна бременост! И до скоро виждане в другия форум!

Стискай палци и на нас!

# 163
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
KayRenn честито и от мене! Лека и безпроблемна бременност и едно малко сладурче на финала!   bouquet

От мене хубави новини няма... нещо ми се прецака овулацията май, само се моля да не е отново ановулаторен цикъл  #Crazy Понасъбраха ми се в повечко притеснения и отрицателни емоции напоследък и ето ти на неприятна изненада  Cry

Съвсем съм вече в дупка, и то дълбока. Ще ме прощавате, ама не ми се пише от няколко дни и само ви чета...

# 164
  • Мнения: 9 100
Жабенце, знам че каквото и да ти кажа, няма да те успокои, затова остави се на емоциите, изживей си "локвата", пък после е ред на положителните мисли...случва се на всеки да мине през такъв период, особено пък ако гадните неща се струпат в повечко много енеприятно...но такъв е животът-гаден...не трябва да се предаваме. С теб съм.

# 165
  • Мнения: 1 183
KayRenn, честито и от мен!
Лека и безпроблемнна бременост!
Ей много хубава новина, за края на седмицата  newsm44 newsm68 newsm44 smile3501 smile3501 smile3501

# 166
  • Мнения: 104
Браво, KayRenn! Точно навреме съобщи добрата новина, че както се бяхме натъжили всички ...
Желая ти леки и безпроблемни 9 месеца, след което - най-сладкото бебе!  bouquet

# 167
  • Мнения: 1 925
Здравейте, момичета !   bouquet
KayRenn, Честито и леко бременеене    bouquet
Аз ви черпя   party023 beer cook по повод рождения ден на любимото ми мъжле.   Mr. Green Разбира се менюто е ясно - бира и скара утре на теферич извън София  Hug
Надявам се новата седмичка да ни донесе повече радостни новини, Praynig защото тази наистина беше ужасна
  Sad
Пожелавам ви весело искарване на уикенда !
   bouquet

# 168
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Благодаря ви, момичета, за милите пожелания.
Надявам се да повлека крак и скоро да се видим в отчетните Simple Smile

# 169
  • Мнения: 59
Здравейте момичета. Честито на KayRenn, и стискам палци за Elph  и за себе си.Днес не мога да вляза в Календара на Зачатие, за да си попълня графиката. Знаете ли нещо по въпроса?

# 170
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Анима и аз не мога да вляза, явно има някакъв проблем  newsm78

Стискам палци на нечакащите  Hug

Сладоледке
честит рожден ден на патерица на мъжОто ти! Да ти е жив и здрав и скоро да става татко   bouquet

# 171
  • Мнения: 9 990
Страчателке-да ти е жив и здрав и догодина-трима да го празнувате!!!!!  bouquet

# 172
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито КайРен!  bouquet
Страчи, да ти е жив и здрав рожденика, много да се обичкате!
Аз вчера правих лапароскопия и днес ме изписаха. Откриха ми ендометриоза и огнищата и са изгорени. 3 месеца ще съм на инжекции и после - отново на бебешкия фронт Wink

# 173
  • Мнения: 9 990
Леичка, да не би това да е била причината?Браво,че са я махнали!Значи след лечението смятам бързичко ще се похвалиш Hug

# 174
  • София
  • Мнения: 4 272
Пенелопа, това е била причината. С ендометриоза забременяването е много трудно, ако не и невъзможно. И аз се надявам силно след лечението най-после да се похваля Praynig

# 175
  • Мнения: 9 100
Леа...не знам какво да кажа...ти си предчувстваше, че причината може да е именно ендометриоза...Ами, радвам се че всичко е наред вече, оттук нататък предполагам (след 3 месеца де) бебо ще дойде бързо. От сърце ти го пожелавам  bouquet

# 176
  • Мнения: 2 123
Леичка, много се радвм за отстранения проблем!!! Чудя се само защо чак сега ти го откриха - толкова лекари и изследвания... Много много те прегръщам и стискам палци за резултатно лечение и още по резултатна 2007-ма  Heart Eyes  bouquet

# 177
  • Мнения: 2 120
Цитат
Леичка, много се радвм за отстранения проблем!!! Чудя се само защо чак сега ти го откриха - толкова лекари и изследвания

Да Леичка хубаво, че вече няма проблем. Но защо чак сега се сетиха за това? Е, всяко зло за добро. Чакам скоро да се похвалиш. Hug

Общи условия

Активация на акаунт