Стига лелки и беди, време е за две черти! 29.05 - 04.06

  • 8 209
  • 177
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 950
Мариетка, поплачи си мила, но не се затваряй в себе си Hug. Допусни мъжа си до теб, той също се притеснява. Ние в момента сме почти в подобна ситуация, но обратно. Мой любим се е втрещил заради лошите резултати от спермограмата и се е затворил в себе си. Полагам огромни усилия да го подкрепям и да му покажа, че не това е най-важното, че деца ще имаме, въпреки че и нашия биологичен часовник се е разбързал Laughing
Дарето го е написала много хубаво  bouquet
Страчиателке, аз също мисля като другите момичета. Въпроса е какво точно искаш, диплома или знания. Иначе това с отлагането не е работа. Ако си решила да учиш, учи сега, колкото повече се отлага по-трудно става. Минала съм по този път и от личен опит ти го казвам. Пожелавам ти успех каквото и да решиш Laughing
Стеф, това с гълъбите е много яко, ама ти винаги успяваш да намериш разни готини нещица  bouquet
Силвър, страхотни снимки от Родопите. Laughing Ние имаме една малка спретната къщурка в едно страхотно родопско селце до Пловдив. Като гледах снимките и ми стана едно такова носталгично, щото отдавна не сме ходили там, надявам се скоро да отидем.

Хубав ден ви желая красавици  bouquet

# 61
  • Мнения: 500
Здравейте сладурки,
аз известно време не съм се включвала, че ме върти една бясна въртележка в работата  #Crazy а иначе ходя си на фоликулометрия и съм писала по-подробно в една тема в Проблемно "Пакет за стерилна двойка".
Имам и въпросче на което се надявам да можете да ми отговорите: Доктора ми каза, че за да се пукне фуликула трябва да е 19-20мм. Моят вече бил много голям и това не му харесвало, и май нямало да се пукне. Но тук из форума четох, че фоликула бил годен и с размер 25мм  newsm78 та всъщност незнам къде е истината. Дайте моля инфо, че съм малко уплашена  Sad

# 62
  • Мнения: 9 990
Страчателке, хващай се сега , не чакай!Аз така отлагах и ето ме-с гола гимназия съм си останала.Завъртя ме колелото навремето-наеми, сметки, работа и оцеляване.Когато забременях се опитах да кандидатствам-малко не ми стигна тогава и бая рев изревах.Кандидатствах и следващото лято-още по-зле се представих. EmbarassedНаистина-с годините и времето ми е по-кът за учене и някак си по-трудно ми влиза в главата.Май така ще си остана, освен  ако не осъществя една моя мечта да се науча да снимам добре, да понауча и малко фотошоп.Започнала съм -пак самосиндикално вкъщи, че къде ти след работа-дете, къща-кое по-напред...но смятам и някой друг курс да запиша като начало.Но съвета ми е да не отлагаш, а да действаш сега.
Мариетка-поплачи си, мила, ще ти олекне, сигурна съм! Heart Eyes
Силвър, приказни места сте запечатали.Аз моя мъж обаче немога да го накарам по горите да тръгне, мързелив е. Confused
Мелодия, помня ти темата...ама за фоликула-незнам, не съм много наясно точно с това, стига ми, че се изприщих покрай меренето на температурите миналия цикъл.

# 63
  • Мнения: 2 120
Боооже, аз се вързах на картинката и дълго се пулих, че виждам един делфин и една крава. Знаех, че не съм в ред. Но много се смях после, Ели.

# 64
  • Мнения: 267
Боооже, аз се вързах на картинката и дълго се пулих, че виждам един делфин и една крава. Знаех, че не съм в ред. Но много се смях после, Ели.
Дара, ти ме уби хе-хе-хе  Hug

# 65
  • Мнения: 515
Здравейте момичета ,
Толкова ми е нервно че ще се побъркам smile3511 smile3511 smile3511
и гърдите сташно ме болят НЕчакам лелка тази седмица но по всичко личи че тя се е запътила да идва нагости #2gunfire #2gunfire
Жалко чак ми се плаче newsm45 а толкова се постарахме с мъжо този месец  luvbed
Страчалетке хващай се да учиш само не отлагай че така ще си остане.
Силвър страхотни снимки браво благородно ти завиждам Wink
Мариета поплачи си мила знам че попринцип няма смисъл но малко олеква ние сме с теб и те разбираме  bouquet

# 66
  • Мнения: 235


   Здравейте, момичета. Аз най-накрая реших да се включа и с писане, не само с четене. Съжалявам за всички лоши събития и стискам палци на тръпнещите в очакване.

# 67
  • Мнения: 2 096
пенелопа идеята ти за фотографията е много добра... и мен ме влече, но все не остава време... за това само любителската. Но съм си харесала една книга за Фотошоп и купя ли си я, ще понауча туй-онуй.. за курсове не съм чувала нищо, но не се и надявам да ме научат на кой знае какво.. Мисля че сам можеш най-добре да напреднеш.. стига да имаш желание и воля.. Успех!!   bouquet

# 68
  • Мнения: 1 950
sky angel  и пенелопа и аз съм от вашата партия Laughing, обожавам фотографията. Много съм добра в снимането Wink, но теоретично и аз съм до никъде. Все не остава време за нещо повече. Замисляла съм се и за курс, но и аз мисля, че файда голяма няма да има. Иначе съм се опитвала да правя и филми, но последната година нищо.... Sad

helenapeeva, споко бе момиче Hug, нищо не се знае докато не е дошла гадната лелка. Стискам палци Praynig

# 69
  • Мнения: 515
Zvetun4o   от твоите уста божиите уши благодаря ти за надеждата.  love001

# 70
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
И мен, и мен бройте  Laughing Любител фотограф с малко познания по Фотошоп. Препоръчвам ви да прочетет внимателно информацията тук: http://photo-forum.net/ebook/start.htm. Много е полезно и има как се правят основните неща във Фотошоп. На този сайт има също информация за курсове по фотография. Курс по фотография може да се изкара в Техническия университет, имаше и някаква профилирана гимназия мисля, моя приятелка кара курсове там. А за Фотошоп - или на компютърен курс, или някой знаещ да ви покаже. Wink И да покажат снимки фотографите  Mr. Green

helenapeeva
успокой се, докато няма лелка - има надежда.

Аз май влизам в овулация, температурата ми спадна с 0.20 и се задържа ниска.

# 71
  • Мнения: 9 990
Мацки, аз снимам главно детето и нейни снимки няма да качвам тук.Но иначе имам и пейзажи с красоти.Фотофорумите ги чета, ама съм боса много, само гледам на хората снимките , какви са хубавииии Hug
Жабче, действайте тогава............ Praynig

# 72
  • Мнения: 2 120
На Жабчето, снимките са страхотни. Да не скромничи, ами да пусне това-онова.

# 73
  • Мнения: 267
И аз обичам да снимам и да си прав после монтажи. За желаещите да се научат да работят с Photoshop - вземете си книгата на СофтПрес.  Там има всичко, което може да ви потрябва, че и много дето няма да ви трябва.
Аз лично съм се учила с експерименти най-вече, но го ползвам постоянно.

# 74
  • Мнения: 1 925
пенелопа, и на мен това ми е мечта да се занимавам с дизайн  Peace Добре, че работя в сферата на рекламата, та една колежка ми разаснява някои неща. Иначе има страхотни сайтове - форуми, които може да са ти от помощ.
Аз не казвам да отлагам ученето, а да го отложа за догодина, просто тази година не съм подготвена и няма смисъл да ходя на изпити, само да си давам парите. Относно Благоевград - има страхотни преподаватели от 2-3 години, които преподават и в Софийския, и в Нов Български и в УНСС... и много от изпитите се провеждат тук в София. В Софийския няма специалност, която да ми хареса... Имам доста познати в Благоевград - колежката ми учи, заради диплома, но тя е на 34 години и е работила доста години. Но имам и познати, които си учат и са много доволни. Ако не искаш да учиш и да ти преподават най-добрите учители пак няма да научиш. Повечето ми съученици влезнаха каквото и да е, само и само техните да са спокойни и да им дават пари за купони. При мен нещата са различни, имайки в предвид че имам мъж и сама се издържам от доста време.   Peace
helenapeeva, стиииискам палци и на краката   Praynig
iv77 , добре си решила 
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт