Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №17

  • 66 335
  • 742
  •   1
Отговори
# 570
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Тя е дело на Силвето - Nevir Simple Smile адмирирам начина ти на мислене , аз също съм на този принцип. Единствената разлика между нашите и другите деца е, че нашите няма как да се получат в дискотека като следствие от три ракии и не мисля, че има нещо срамно в това да имаш проблем и да търсиш решение! В момента твоите хора се оплождат, така че изпращай им готина енергия не страх хихи чакаме утрешния ден с нетърпение! Писах ти във фейс групата Simple Smile

# 571
  • Мнения: 269
Я ме светнете как става номера с включване в групата във фейса.

# 572
  • Мнения: 222
Еми, като напишеш Инвитро Клиника - Селена и ти излиза, цъкаш на присъедини се и изчакваш одобрение, мен ме приеха буквално след 1 минута

# 573
  • Мнения: 222
Момичета, от нашите 6 броя, 5 са се оплодили, ура! Имаме си 5 бебенца! Сега ще ги наблюдават още 2 дни и пак ще ми звънят да ми кажат как се движат 5-те ембриона. Дано и 5-те оцелеят до 3 ден! Как мислите има ли шанс 5-те да изкретат😀

# 574
  • Мнения: 269
Супер.Браво.Всички ще оцелеят естествено.Спермогеамата ви е добре,така,че брой ги 5.С нашия мнооого тежък мъжки фактор първо се оплодиха 8,а до трети ден отпадна само едничко.Изчакаха и него до пети ден,но не стана.Така,че сте отличници.Kissing Heart

# 575
  • Мнения: 222
Супер.Браво.Всички ще оцелеят естествено.Спермогеамата ви е добре,така,че брой ги 5.С нашия мнооого тежък мъжки фактор първо се оплодиха 8,а до трети ден отпадна само едничко.Изчакаха и него до пети ден,но не стана.Така,че сте отличници.Kissing Heart
Благодаря Еми😘 Дано, дано! Искам си ги и 5-те❤

# 576
  • Мнения: 2 615
Ехее, как се е раздвижила темата 😊
Късмет на всички момичета и да се похвалите съвсем скоро с +++ тестове !

# 577
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Честито мила! Продължаваме да стискаме палци, пък ако ще да се счупят от стискане! Heart

# 578
  • Мнения: 222
Честито мила! Продължаваме да стискаме палци, пък ако ще да се счупят от стискане! Heart
Благодаряяя, толкова сте мили❤❤❤

# 579
  • Мнения: 222
Мили сладурки, от нашите 5 ембриончета 4 са се раделили отлично и днес ги замразиха.Петото не било чак толкова добро и ще го чакат още 2 дни да изкрета да го видят ще стане ли бластоцист. Нямало за сега да го унищожават, защото не бил лош. Ще видим, божа работа🙂Дано хайвана да оцелее🥺

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 23:02 от mariposa841

# 580
  • Мнения: 437
Аз пък да ви споделя на 3 ден от стимулацията си имам само 1фоликулче 6.13доктора не беше много очарован каза че имаме шанс ако след 2дни полужението е същото дали може да искам да прекратим опита

# 581
  • Мнения: 2 615
Аз пък да ви споделя на 3 ден от стимулацията си имам само 1фоликулче 6.13доктора не беше много очарован каза че имаме шанс ако след 2дни полужението е същото дали може да искам да прекратим опита

Мисля, че можеш, говори с лекаря си.Ще трябва да заплатиш медикаментите и изследванията обаче.

# 582
  • Мнения: 22
Във вторник мина пункцията, момичета. Пет хубави яйцеклетки извадиха. Два хубави ембриона ми трансферираха днес и един ембрион, който се е оплодил по-късно ще го наблюдават и до ден два ще се разбере дали ще го замразят. Направиха ми вливка за подтискане на имунната система, за да спомогне  закрепването. Продължавам да пия шепа хапчета и по една ижекция всеки ден.

# 583
  • Мнения: 271
Във вторник мина пункцията, момичета. Пет хубави яйцеклетки извадиха. Два хубави ембриона ми трансферираха днес и един ембрион, който се е оплодил по-късно ще го наблюдават и до ден два ще се разбере дали ще го замразят. Направиха ми вливка за подтискане на имунната система, за да спомогне  закрепването. Продължавам да пия шепа хапчета и по една ижекция всеки ден.
КОй лекар в Селена прави свеж трансфер? Те се научиха да чакат перфектни условия и спряха да ги създават.
Иначе браво за хубавата бройка - стискаме палци за положителен резултат Simple Smile

# 584
  • Мнения: 263
Привет и от мен. Аз се отбелязвам с трансфер от вчера. Всичко мина изключително леко. Желая успех на всички.

Общи условия

Активация на акаунт