Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №61

  • 45 358
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 442

Малко встрани от темата и се надявам да ви забавлява, тъй като може да реши проблемите в общуването на АсФер.

# 721
  • Мнения: 9 541
Привет, момичета Hug, Мъри Hug, Дани Hug, Тигаса Hug, Жулс Hug, Вики Hug

Мъри Hug, как си днес?
 Моето войнствено и мрънкащо настроение за нула време се изпари от многото работа Joy Joy Joy

Дани Hug, съгласна съм с теб. В живота може всякак...и както го разбира всяка една от нас и съвсем различно, това не значи, че някой е слаб или силен newsm78 Да не говорим, че човек може и да е двете - в едни случаи много силен, в други -твърде слаб Crossing Arms

Тигаса Hug, вчера фрагманчикът опроверга, че има официално решение на канала за 33 серии, но би трябвало днес да има фраг Simple Smile

Знам със сигурност, че в едно сме единодушни тук: АсФер и второстепенните актьори ни показват отлична игра, въпреки недотам читавия сценарий smile3501 smile3501

Джулс Hug, да разбираме, че серията не ти е харесала ли, щом цитираш Вики Hug? Чакам да ти мине физическата и духовна умора и да събереш сили за превод на фрага Praynig Heart Eyes

Вики Hug, колко дни още да стискам палци? Да пишеш, като приключат нещата  Flowers Four Leaf Clover
Гугъл-асистентът, който си ни сложила в спойлер, наистина ме развесели. На български трябва да има и опция "псуване" Joy Joy Joy Joy


Докато чакаме поръчаното гифче от Дани Hug, ще сложа друго Laughing


# 722
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Джулс Hug, да разбираме, че серията не ти е харесала ли, щом цитираш Вики Hug? Чакам да ти мине физическата и духовна умора и да събереш сили за превод на фрага Praynig Heart Eyes
Joy Joy  Hug Hug
Затова сили имам винаги, стига да не ме свари неподготвена, разбирай някъде по задължения,  Crazy

Мда, като цяло серията не ми хареса, повече са минусите от плюсовете й,  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 4 706
Докато чакаме фраг да кача една кралица Бирдже, краличе, королева.
Нова от нейния инста. А това май е жилетката на Аслъ.

# 724
  • Мнения: 9 541
Джулс Hug, да видим сценаристите към какъв край ни водят - хепи или някой ще умре, примерно Ферхат, на който всички му спестиха истината, че Намък му е баща newsm78

Морелка Hug, прекрасна Бирдже Peace

# 725
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Морелка,  Heart Eyes
Благодарна съм, че преоткрих такъв прекрасен талант и човек, като Бирдже чрез сериалчето. Уникална е! Heart Eyes

Лиа  Hug , дано да не убиват Ферхат, защото всички “усилия на доктор да го излекува” ще са напразни.
В серията един от любимите ми моменти е и, когато преди тя да се появи на сватбата, той си мисли разни неща, после за секунди поглежда и я вижда.... Crazy
Някой писал в Инста, че имало снимки в каменната къща,  Mr. Green (не знам колко е вярно)

# 726
  • Мнения: 1 572
Мярнах и аз приказки за каменната къща ...

# 727
  • Мнения: 9 541
Попай Hug, нещо да си чела за фраг днес?

Снимките на ЧБЛ продължавали в гората hahaha hahaha hahaha

https://vk.com/video-105134593_456241945?list=2883a0a249fe277260

Последна редакция: ср, 09 май 2018, 16:00 от lia-martin

# 728
  • Мнения: 94
Лия,един по един шамрите по фери ,първо домтор го удари в сурцето ,после игйи го преряза с новината за неждет ,а на кого ще се падне "честта "да го довърши и с "тати "намък ? - не ми се иска да са го нулирали сц, така елемтарно него

# 729
  • Мнения: 9 541
кмароо Hug, ами аз това вече очакаквам, всеки нещо крие, мълчи, недомлъвки, деца, фасони...да видим дали ще остане жЕлезен hahaha

Коронните фрази на Фери:  Laughing

https://vk.com/video-105134593_456241942

# 730
  • Мнения: 1 572
Днеска фраг мисля на 100%...още снощи имаше инфо от приближените акаунти

# 731
  • Мнения: 4 706
Това сериозно ли е за каменната къща? Официално ли е, сигурно ли е? Малко ми докара сърцебиене.. че епизодът там 18ти ми е в топ 3 епизоди.

Нарочно фрага ще дойде докато съм в метрото...

А Ибо напоследък изобщо не е активен в соц мрежи ... очаквах много снимки и скандали на 2ри май, а те смениха връчването на наградата. Язък.

Да ви кажа първите серии, когато Ферхат беше железен страшно ми харесваше, обаче сега, когато знаем, че може да бъде и нежен е ужасно пак да бъде жесток и студен с Аслъ. Когато тя му е сърдита по-мога да изтърпя ... 
Но съм мега страшно доволна, че не плаче. Даже тая дума не искам да я казвам... мразя веднага след блато.
Grinning
Ферхат беше страшно красив в последната серия ...

# 732
  • Мнения: 9 541
Каменната къща + гора /от сета/ =? да видим какво ще излезе newsm78

Да отдадем и заслужено признание на прекрасната игра на Вилдан Peace:



Как само се опита да подхлъзне Фери, ама той не се даде:
"За съжаление от нашата къща не излезе нито една щастлива невеста....." Wink

# 733
  • Мнения: 9 541
Момичета Hug Heart Eyes, пускам новата тема малко по-рано, защото не знам кога ще се прибера Thinking Надявам се фрагът да е хубав и коментарите към него също! Praynig

Вие си изпишете 50-те страници, моля Simple Smile

Новата тема: http://www.bg-mamma.com/?topic=1035587



# 734
  • Мнения: 3 244
за ""изпращане'' на темата новата ""кралица"" на конака

и да си спомня и за краля
лия мерси за новата тема

 ха ха ,  гю,  за къде се е залетяла?

Общи условия

Активация на акаунт