Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №61

  • 45 339
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 706
SmileyВ една от испаноезичните групи нещо са полудели или са гледали твърде много турски сериали, и очакват най-лошото... защото коментират, че сцената, когато Аслъ излиза от лекарския кабинет плачейки била научила, че е болна от нещо(половината са решили, че тумор), защото на сватбата тя залитна и Ферхат я хвана. Smiley

За мен това е твърде много да си във филма, както се казва Smiley а и не е подходящо въобще за този сценарий.  
Аз още на онлайна казах, че за мен тя плаче, защото е разбрала пола,  развълнувала се е още повече, че няма с кого да сподели емоцията, освен че с Ферхат са нещо като разделени, тя няма и близки освен Жулиде.,.. може би затова е доста наивна спрямо нея, защото й е единствения ''близък'' останал човек.

Но исках да ви споделя какво се пише Smiley Аз не пиша при тях, но понякога ги чета и по принцип са си супер, но понякога емоцията им идва в повече Scream Smile

# 736
  • Мнения: 1 565
морела, това ми се вижда много много лудо..не ми се вярва, а и няма време за болест ся

официално от фрагманчика, че днес ще има фраг

# 737
  • Мнения: 4 706

няма време за болест ся

официално от фрагманчика, че днес ще има фраг

Ей, това много ми хареса! Да нямаш време да се разболееш.. някои хора нямат време да отидат на кино или да почетат, други нямат време за семейството си или за себе си, но искам да съм човек, който няма време да се разболее  Crazy Party

Иначе лудо е,но исках да ви кажа какво пишат, защото от вчера го обсъждат..
 

# 738
  • Мнения: 1 565
разбира се трябва да сме информираме...идеите бол, всички са интересни


# 739
  • Мнения: 9 388
И в Туитър едно девойче счита, че сълзите на Аслъ не са само поради факта, че е сама, когато научава пола. Вижда някакво притеснение. Възможно е. Нашите хора само раните и болките ги държат заедно. Бебето не може, любовта не може.  Grinning Затова ще има болест или страдание сигурно.

А как само искам вече любов, любов, ей така, без да мислят много, много, само да се обичат малко. Grinning

# 740
  • Мнения: 1 565
може бебето да е болно, но сега се замислих наистина за залитането й...не разбрах лошо ли й стана или се спъна или може наистина тази версия с болестта???????????////

# 741
  • Русе
  • Мнения: 8 801
А как само искам вече любов, любов, ей така, без да мислят много, много, само да се обичат малко. Grinning
Аааааа, и аз това искамм,  Crazy

Ееее, да няма болест, само това им липсва сега,  Crossing Arms
И аз смятам, че плаче (макар и доста), заради факта, че научава пола сама, ФеХрат не е до нея.  Thinking

Това момче по-долу с Ферхат има снимка и с Бирдже, само между ФеХрат и Аслъ няма начи,  Crossing Arms Crossing Arms

може бебето да е болно, но сега се замислих наистина за залитането й...не разбрах лошо ли й стана или се спъна или може наистина тази версия с болестта???????????////
Еее, стига деее, за кУга?? Както ти писа-няма време за болест ся,  Whistling

# 742
  • Мнения: 1 565
хаххах ми наистина няма. 3 серии (евентуално), не ни стигат глупостите досега, че и болест

# 743
  • Русе
  • Мнения: 8 801
хаххах ми наистина няма. 3 серии (евентуално), не ни стигат глупостите досега, че и болест
ми и аз туй казвам де,  Laughing  Hug

Ние кога ще се прехвърляме оттатък?  Joy Лиа ни чака сигурно,  Joy

# 744
  • Мнения: 1 565
ми айде...сигурно скоро ще прехвърли на 51, да не ни се карат

# 745
  • Русе
  • Мнения: 8 801
ми айде...сигурно скоро ще прехвърли на 51, да не ни се карат
Айде  Hug , аз отивам...Ох, как звучи, все едно отивам на другата площадка да си играя,  Joy

# 746
  • Мнения: 4 706
Ако някой ще умира в този филм не трябва ли да го гръмнат? Не искам болест... а и за да има драма, дори драматичен финал може да ги разделят завинаги, то не пречи да обичаш и страдаш за някого и отдалеч.
Не искам болест.. ама тия турци наистина обичат драмите, ама това вече е мелодрама, ако го направят.

# 747
  • Мнения: 9 541
 Hug ето ме Simple Smile
Явно фраг няма още newsm78

Морела Hug, аз вече писах, че нещо не ми харесва развитието на АсФер.....Ферхат премълча седмица-две за Йозге и вие му се сърдите, но ако тя спешно не каже истината на Фери, че Намък му е баща, може и тя да закъса и той Sick Сама си го прави Аслъ Stop...и то с най-близкия и човек ooooh!
Оф, дано не съм лош пророк и фрагът е, че примерно са се сдобрили Praynig....

Общи условия

Активация на акаунт