Клиника Адела Фертилити - късметлийска Тема 3

  • 57 038
  • 721
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5 900
sohappy, с каква цел ще ходиш newsm78 За тромбофилиите ли?
ЕМ все още е с неизяснен произход, но теории за генетичен не съм срещала. Като цяло има подозрения за връзка с имунни заболявания и много други фактори и случки. На който му е интересно може да се порови и почете.

Последна редакция: ср, 16 май 2018, 14:34 от 💎Bling-a-ling💎

# 331
  • София
  • Мнения: 7 542
В София - Паскалева в НКБ или Станева в Токуда. Виж темата за тромбофилия.

Може ли да ми препоръчате добър хематолог в Пловдив или София?

# 332
  • Мнения: 214
Bling-a-ling, delisardeli,
имам нисък хемоглобин и постоянна умора, главозамайване и ми се иска някой специалист да каже мнението.
 

# 333
  • Мнения: 5 074
Скрит текст:
Скрит текст:
Може би тъпата "бабешка" поговорка,че става след като спреш да го мислиш и в най-неочаквания момент е от части вярна Simple Smile
Аз такива примери мога да давам доста.Но мен по-скоро ме ядосват колко несправедлив е света...Както и да е Simple Smile Знаеш ли кое е нещото,което ме успокоява най-много през тези години?То е и най-безсмисленото.Както никога не съм вярвала на тези измишльотини,сега това ме надъхва.
Едно старо гадаене с пръстен и един познат,който казват,че каквото каже,това става.И двете ми показаха две деца.
Пълни глупости са това,знам,но леко ме успокояват.Няма да тръгна да чакам на някакви гадания и нищо да не правя,аз ще си действам,но просто ЗНАМ,че ще стане. Simple Smile
И моите са две на пръстена Simple Smile + всички астролози, гледачки, баячки и прочие щуротии, които обиколих Simple Smile
Значи ще са толкова! Stuck Out Tongue

# 334
  • София
  • Мнения: 7 542
sohappy, за хемоглобина при произволен хематолог можеш да отидеш. Тези, дето съм препоръчала, са за тромбофилия и ДВТ. На теб ти трябва по-скоро някой, дето разбира от анемии.

Провери нивата на витамини Д и Б12.

# 335
  • Мнения: 427
Аз си имам една драма - 2013 ми правиха лапаро за премахване на киста /кисти/. Тогава са ми висели тръбите, че са наред , най-вероятно ще се наложи махат на септум след ваденето на яйцеклетки. Та в този ред на мисли, се чудя и мая, дали да не накарам Калчев са направим лапароскопия. Не знам обаче дали с нея може да се махне септува и да го комбинирам с проверка на тръбите. Така и така ще лягам под ножа, поне да е 2 в 1.

# 336
  • Мнения: 5 900
sohappy, няма нужда да се разкарваш до Сф чак за такива неща.
Скрит текст:
Може да пробваш при Кирова. Води се добър хематолог. Преди години й бях пациент поради друг проблем.
Натали Димитрова, помоли за една ТВЛ. Тя си включва хистеро. Доста години са минали, а при тръбите понякога нещата се скапват за месеци.

# 337
  • Мнения: 427
Блинг благодаря и аз на там клоня. Доста голям новак съм в тези среди и всичко ми е доста непознато. Не, че ми се иска да ставам спец де 😞  Малко се чувствам като в необрано лозе...

# 338
  • Мнения: 19 733
Как съм ви изтървала?! Уж се бях записала...

Я някоя добра душа да направи резюме! Кой докъде е и какво става Hug

# 339
  • Мнения: 5 900
Поискай си. Нищо не губиш. И финасово е "изгодно". Да не ти се налага да ставаш спец Peace
Скрит текст:
Мен док ме "нареди" пред детето, че си има майка половин доктор Laughing Не знам дали ми помни "нахалството" и "разпитите" от преди. Или вече повечето сме станали прекално знаещи и питащи Sunglasses
Кристи, душата, тъкмо ще чудех защо не се включваш Mr. Green

# 340
  • Мнения: 427
Уж все питам, ама като ида там и ми литва мозъка. Аз от шашкане забравих да го питам какво е септум 😁😁😁 Та се информирах от интернет.

# 341
  • Мнения: 6 060
Как съм ви изтървала?! Уж се бях записала...

Я някоя добра душа да направи резюме! Кой докъде е и какво става Hug
И аз се чудех къде си, Кристи. Даже си викам дали не се спотайваш бременна в някое кьоше и нарочно не се обаждаш Grinning Резюме не знам мога ли да направя, но мен ме заварваш в обичайното положение - стигнала доникъде, канселирана за пореден път. Sunglasses Иначе си имаме 3 девойки с успешни пункции, но нещо не се обаждат тези дни.

# 342
  • Мнения: 846
Привет, дами.
Аз май този път ще стрелям на сигурно, ако може да има нещо сигурно в процедурата, наречена "ин витро". След като този Летрозол не свърши никаква работа, а направо ме опашка, съм решила да се докопам на първи, втори ден до док и да си искам инжекциите. Аз само от октомври съм му пациентка, но се лутам по болници от дооооста време. А и последно като говорих с Мира и тя каза, че май май ще прибягваме към тежката артилерия. Ама така като нямам достъп до доктора и много се изнервям 😤😤😤.

# 343
  • Мнения: 5 900
Ама така като кажете, че нямате достъп. Записвате си час на регистратура и си говорите колкото си искате с него. Без да се обяснявате на акушерки и който и да било. Няма да ви се разсърди, ще ви обърне внимание. Поне е един от малкото лекари, които обясняват и то дори по собствена инициатива без да разпитваш всеки път. Има си начини просто трябва да сте настойчиви. Разбира се, когато се гони точен ден от цикъла е по-сложно. Но за срещи с цел изясняване на детайли, начертаване на план, коментар на неуспешен опит, това е начинът. Много е натоварено и не може да се разчита, че като се отиде без час ще те вмъкнат и отделят нужното време.

# 344
  • Мнения: 19 733
И на мен ми липсвахте Hug Аз знам, че една девойка мъти, ама ще я питам на лични Mr. Green

И Боби, де късмет да съм бременна! Ма не съм Crazy

Общи условия

Активация на акаунт