Клиника Адела Фертилити - късметлийска Тема 3

  • 56 981
  • 721
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 882
Кристи, скоро ще си!!!  Praynig

Хайде щастливата бъдеща мама да се похвали вече!  Heart Eyes

Боби, силно гуш...ужасно е това отлагане всеки месец.  Hug Говори си сериозно с док да промените нещо. Иначе никакво отказване, ще се случат нещата, вярвай!  Peace Heart Eyes Praynig

Блингчето е дала много хубав съвет, и ние винаги сме си запазвали час след неуспешен опит или след почивка от опити. Ей така да си знаем, че имаме нашето време с док и може да говорим на дълго и широко какво и как ще правим. Особено сега с тази лудница в новата клиника, мисля е наложително да се действа така.  Peace

# 346
  • Мнения: 6 051
То уж тайна за бъдещата мама пък накрая ще се окаже, че всички знаем. Grinning
Мерси, Ливче. Kissing Heart Прегръдки за теб и принцесата. Как е майчинството? Свиква ли се лесно с тази нова роля?
Рени също я чакаме да направи включване и да разкаже за бебка. Heart
Кристи, няма страшно. Предвиждам да ме изпревариш, както и повечето момичета в темата. Sunglasses

# 347
  • Мнения: 19 706
Боби, аз най-рано есента (евентуално) се виждам бременна. Да видим Mr. Green

# 348
  • Мнения: 882
Не знам вие какво виждате, но аз предвиждам да бременеете заедно. Heart Eyes
Боби, за майчинството какво да ти кажа, свиква се разбира се, като с всяко нещо. И всеки си го преживява по различен начин. Ще разказваш и ти скоро живот и здраве.  Praynig Не знам дали защото ми се случи на по-зряла възраст, но аз гледам на всичко много философски. Не се връзвам за дреболии и ми е едно лежерно и щастливо, гледам да се радвам на всеки момент.  Heart Eyes Иначе свикнахме с бебка и е доста по-лесно от първите месеци. Пътуваме, радваме й се, оставяме я и на баби и лели и те да й се радват и така.  Peace

# 349
  • София
  • Мнения: 7 513
Момичета, аз измътих още една нула. Това е положението.
Съвсем очаквано, поне от мен Simple Smile

# 350
  • Мнения: 3 903
Дели, съжалявам.... Прегръдки и сили за напред!

# 351
  • Мнения: 6 051
Момичета, аз измътих още една нула. Това е положението.
Съвсем очаквано, поне от мен Simple Smile
Дели, spoko Както се разбрахме – ще бременеем заедно на ЕЦ!!!  yes

# 352
  • Мнения: 847
Дели много съжалявам:disappointed:

# 353
  • София
  • Мнения: 1 055
Дели съжалявам.😘
Мен също ме отложиха за след два месеца.Понеже моя опит ще е по фонда и имало вероятност те да подпишат договор с фонда до два месеца.И всичко щяло да си се прави там,въпреки че не виждам смисъл в това.Може би му е много натоварено и за това.😭

# 354
  • София
  • Мнения: 210
Дели, съжалявам мила. Хайде дано следващият път е успешен!

# 355
  • Мнения: 3 903
Креми и за теб прегръдки и сила!

Иначе е истина, че док се разпокъсва между всички болници и процедури да лети и ако той ще е по-спокоен/съсредоточен след месец-два... Аз бих си поревала и бих изчакала, защото и другото е ад...

# 356
  • Мнения: 427
Дели съжалявам.😘
Мен също ме отложиха за след два месеца.Понеже моя опит ще е по фонда и имало вероятност те да подпишат договор с фонда до два месеца.И всичко щяло да си се прави там,въпреки че не виждам смисъл в това.Може би му е много натоварено и за това.😭
Оффф аз се чудех защо ме отлагат , а то виж какво било 😤😤😤

# 357
  • Мнения: 882
Делиии, ех, че късмет!  Cry Аз не разбрах, че сега ще правите трансфер...  мислех, че ще замразявате. Много съжалявам!  Hug Правихте ли ПИД последно или се отказахте?
Креми, и за теб силно гуш! Дано да се нормализират нещата, за да може на док, а и на всички момичета да им е по-спокойно и най-вече всичко да се случва на едно място.   Peace

# 358
  • София
  • Мнения: 7 513
И аз се надявах да правим ПИД и да замразяваме, ама не.
От двете, които се оплодиха, едното отпадна на 4-ти ден, другото беше започнало да се окрупнява, но не беше ясно дали ще завърши процеса до 5-ти ден, за да го изследват. И Док реши направо да връщаме. Аз още тогава си имах едно наум...

# 359
  • Мнения: 223
Дели, съжалявам Kissing Heart

Креми ще минат бързо два месеца и дано наистина върви по-гладко в клиниката.

Момичета при мен нещо се сбъркаха нещата. Миналия месец имах оскъден цикъл нещо нетипично за мен. Пуснах ЛХ и Е2 на 3-ти ден и лъсна много висок естрадиол. Говорих с една от акушерките за мнението на док. Задържан фоликул. Не мога да пия Регулон и ми казаха да не взимам нищо.
Закъснява ми 3, 4 дни. А съм точна. Днес не издържах и направих домашен тест може би излишно. Отрицателен.
Скоро се върнах в UK и промяната на климата а и стреса от смяната на жилището сигурно съвсем не са за подценяване, въпреки че като цяло не ми е влияло до сега.
Та направо не знам. Тук докато се вредя до лекар съвсем ще откача.

Общи условия

Активация на акаунт