Искам да кажа ... (146) през май 2018

  • 351 682
  • 5 479
  •   1
Отговори
# 4 290
  • София
  • Мнения: 18 709


Ето я . Няма бузи, крачета.Всмисъл пухкави иначе има де:)

Последна редакция: вт, 22 май 2018, 19:39 от midnightStar

# 4 291
  • София
  • Мнения: 17 300
Честито да са ни рождениците! Веси, как е работата, нищо не казваш, ние с Джена оревахме орталъка Grinning

# 4 292
  • Бургас
  • Мнения: 7 326
Може ли да ми кажете, биопсията от какъв лекар специалист се прави? Тоест взетият материал, от какъв специалист се изследва.

# 4 293
  • Мнения: 3 609
Лято, Стефан Вълдобрев и Обичайните заподозрени ще имат концерт в Маймунарника (мое любимо място) на 12 юли, билетите са вече в продажба.

# 4 294
  • Мнения: 14 312
Ама как така робувате на нагли котки бе?! Изчадието ще изкарва дрехи от гардероба и ще ги съсипва, а аз ще й правя евала, как не! Още при първата такава проява котката ще я одера жива и ще стане на котешка яка! Преди месец гостувахме в къщата на майка ми, докато тях ги нямаше, съжалих котката и я оставих да спи вътре. Гадината скъсала торбичката със закуската на детето, изяла всичко, безчинствала, хем знае къде и какво не трябва да доближава даже. Ми няма да ви кажа колко скоростно изхвърча навън сутринта. С моя помощ.

Еми, Хайче, моята котка е от 9 години с мен, по-дълго от брака ми Grinning Та така Simple Smile Аз не и робувам, живеем заедно и се търпим с добрите и лошите си черти Grinning Лично моята не съсипва дрехите, просто ги събаря, прави ги на камара и спи отгоре им. Е, да, стават целите в косми, защото е пухла, но аз съм си я избрала така. Пера, прибирам и пито- платено Simple Smile Котаракът ми пък е на 15 години, дали ще му се разсърдя, че прави бели, те наистина са си като членове на семейството и като сме ги взели сме ги взели с ясното съзнание, че не е само любов и мачкане.

Лина, патолог, сякаш, но не съм убедена...

Ландлейк Hug

# 4 295
  • Мнения: 2 254
И моята котка е със специален статут. Имам я преди да се запозна с мм. Те двамата имат едни хммм.., по-особени отношения, но мисля, че и той я обича. Аз и подсигурявам гледачка, няма как да пътуваме иначе.

# 4 296
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това е единствената причина, заради която съм съгласна с мъжа ми, да не си взимаме животно - няма кой да се грижи за него, когато пътуваме, а на нас това ни се случва често, а да го мъкнем все с нас не е много удобно. Иначе много искам животинка.

# 4 297
  • Мнения: 14 312


А, моята я гледаха нашите, когато пътуваме, но когато живеех в София ми се е случвало да я оставя от петък сутрита до неделя вечерта, нищо и няма, само беше много сърдита Simple Smile

# 4 298
  • Мнения: 2 254
За три дни и ние я оставяме сама, да се наспи  Grinning, но за лятната отпуска няма как. Ще липсваме две седмици.

# 4 299
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Хай, котаните, които се отглеждат у дома се приемат като деца от стопаните.Все едно да одереш живо детето си, че е направило някоя пакост.Не бих била толкова категорична, защото домашните животни даряват и много обич и топлота на тези, които се грижат за тях, не само неприятности😊
Peace съвсем вярно

# 4 300
  • Мнения: 2 622
Дремнах - вместо да ми мине главата, още повече ме заболя, хем пих хапче преди това. Сега ако и следобедното кафе не ми помогне, ще се насоча към нещо по-така, поне да знам защо ме боли.

Светълчо, мерси!

# 4 301
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 033
Честито на роджеднниците днес!

Жаки , моите деца вече подготвят плаката за РД на мъжа ми , вдъхновиха се Simple Smile
Благодаря , че сподели!

Малкият се върна със златен медал от спортния празник, първи от вторите класове по скок на дължина , ние с баща му бяхме скептични , той 134 , а е скочил 160 . Доволен,горд, очите му блестят!
Кака му с 3 грамоти за разни отличия по състезания и книги, и енциклопедии като подаръци!
Днес съм горда мама:)

Куче имаме и си го взимаме с нас , ако не може- го гледа баща ми , но то си ни е малкото човечЕнце!

Да се поФаля като работна булка - направих страОтни пълнени чушки, не знам дали ще останат за вечеря Simple Smile

Последна редакция: вт, 22 май 2018, 18:48 от etty775

# 4 302
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Малката много мрънка за животно. Но и ние с това пътуване... За куче не съм навита, ранна разхожданка абсурд да осъществявам аз и ММ го знае кристално ясно, та и той е против за куче. Котка съм имала, яко е, въпреки че прави по някоя и друга беля, косми и пр., но човек се привързва. Всички много тъгувахме като почина. ММ май и за коте не е особено навит и сега детето си е наумило зайче или хамстер и периодично примрънва.

# 4 303
  • София
  • Мнения: 18 709
Змията е идеален любимец. И две седмици да ви няма няма проблеми.Grinning

# 4 304
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Ети,
 браво на децата за постиженията . Все така да се стараят и постигат . Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт