Искам да кажа ... (146) през май 2018

  • 351 780
  • 5 479
  •   1
Отговори
# 4 365
  • София
  • Мнения: 1 590
Добро утро банда!

Успех на всички малки и големи ученици!

Стискам палци на бащата на Сбъдваща, и пожелавам на племенничето на Жаки скоро да бъде гушкано от страхотната си леля!

# 4 366
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз станах в 3 Scream
Адреналинът ме държи, но подозирам, че следобед ще съм на умряла котка опашката...

Стис, стис, стис!

# 4 367
  • Мнения: 2 139
Стискам.
И на мен ми е нервно, и съм будна от 3 часа. Досега гледах безумно тъп филм.

# 4 368
  • Мнения: 39 572
Застисках палците и аз!

# 4 369
  • Мнения: 15 074
Добро утро. Всички, които имат изпит, да го изкарат отлично. Натали да спечели на състезанието.
Чичовото на Жаки да е здраво и с повече лекота да му се получават нещата.

# 4 370
  • Мнения: 22 036
Стискам палци и аз.
Добрютро. Аз лоча чай с лимон и се подготвям за нови пътешествия.
Днес е крайно време да звънна на детето, че от два дни не съм го чувала.

# 4 371
  • София
  • Мнения: 18 746
Добро утро!
Успех на всички деца желая от сърце.
Аз не обичам мацорани.

# 4 372
  • Варна
  • Мнения: 36 761
Контесо, успех и на вас Simple Smile

Аз закусих и сядам на лаптопа да платя малко пари на държават, после започвам бач.

# 4 373
  • Мнения: 39 572
Хайче, дай снимка на щерката от рождения ден!

# 4 374
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 071
Добро утро!

Успех на всички !

Чакаме добри резултати!

Колко хубаво е да се наспиш, чакаме я тази ваканция с ММ 😂. Да не ставаме по нощите 😂.

Снощи за първи път правих сок от бъз. Оказа се елементарно, хареса се от всички и сега имам стимул да правя още 😊.

# 4 375
  • Мнения: 6 317
Добро утро!
Честит рожден ден на патерица на вчерашните празнуващи!
Успех на матурите днес!
Вчера детето отишло на гости при леля си с преспиване.Странно ми беше снощи без него,тихо,няма кой да изстрелва по 100 въпроса в минута.По този повод в 10 вече бях припаднала Sleeping .Сега ще поошетам малко и отивам на пазар.

# 4 376
  • Бургас
  • Мнения: 7 402
Добро утро!
Стискам палци за децата! На майките им пожелавам спокойствие!
Малкото мишле е с Т. Днес до обяд ще е с мен в офиса, после сме на ЛЛ. Няма други симптоми освен Т. Изкара месец от предното разболяване

# 4 377
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро.

Заради този режим на водата, пускам перални в несвяст и се налага и сушилнята да ползвам, че синко си дойде снощи с един сак дрехи и бельо(спално). А утре тръгваме и трябва да са му готови дрехите. Той ще си остане тук, че е канен на бал, а и има много за четене.

Стискам всички палци. Днес смятам по-късно да отида, че онзи ден дрЯмах един час докато пуснат материалите, а и да оправя дрехите след двете пенки. Добре че съм само за НВО-то, че за ДЗИ ги викат в 7 часа.

# 4 378
  • Мнения: 3 609
Добро утро и успех на децата днес! Стискам палци!!

Ние ще имаме спиране на водата в офиса, идвам сутринта: няма никой! НИ-КОЙ! Всеки някак се е урЕдил с лаптоп и от вкъщи.. .Аз имам уж право на 8 дни месечно ама толкова е тромава процедурата, че ми се отщява. Та съм си тук, поне е спокойно.

Вчера за нула време свърших всичко: педикюр, малка кола маска, минах през фризьорката да ме сплете, гладих дрехи, пусках пералня. И  сега съм като Пипи ама много си се радвам. Утре рано рано.. към Дъблин! Вълнув!

# 4 379
  • Мнения: 15 074
Аз си пуснах отпуск в петък от миналата седмица, сега се оказа, че първо не съм само аз, второ - колегите, на които разчитах, ще са в командировка, което значи, че ще трябва да поработвам от вкъщи. Ми мразя, когато се случи така. Все на мен така се случва, другите като са в отпуск - почиват, аз все мъкна лаптопа и телефона ми е на ухото. Аман.

Общи условия

Активация на акаунт