Искам да кажа ... (146) през май 2018

  • 351 992
  • 5 479
  •   1
Отговори
# 4 380
  • Мнения: 6 741
Аз пък още си лежа и боледувам.По-добре съм, най-големия ми проблем е честото посещение на wc-то.
Контес, палци и гуш!

# 4 381
  • Мнения: 14 401
Кате, айде вече да те пуща тоз вирус викам 🤗

# 4 382
  • Варна
  • Мнения: 36 857
Мари, в галимацията не ми остана време да снимам, а другите снимки (които правиха там) още не съм ги взела. Трябва да закарам една флашка да ми ги качат. Няма да те забравя Simple Smile

# 4 383
  • Мнения: 6 306
Джена, таман снощи като гледах "Откраднат живот" си мислех, че туй добричлийки са много хубави Crossing Arms Много харесвам Ирина Митева, а дано Ина и Боцко се съберат накрая, че все ги мисля Crossing Arms

# 4 384
  • Мнения: 6 741
Али, айде😊още ден, два и съм пушка😊

# 4 385
  • Мнения: 22 036
Захирче, приятно изкарване.
Хай, остави ги парите за по-късно, да не ти тръгне на плащане.
Лиляна, какъв режим 😶

# 4 386
  • Мнения: 14 401
Али, айде😊още ден, два и съм пушка😊


Аааа, от утре, че почивни дни идат Wink

Ох, много се зарибих по Вечерай Радо на 4Magic. Днес съм сама в офиса и подозирам, че ще я вартя цял ден Grinning

# 4 387
  • Мнения: 3 609
Али, айде😊още ден, два и съм пушка😊


Аааа, от утре, че почивни дни идат Wink

Ох, много се зарибих по Вечерай Радо на 4Magic. Днес съм сама в офиса и подозирам, че ще я вартя цял ден Grinning

Това е, защото не шофирВаш, иначе по радиото я въртят непрекъснато. Чудна акапела и удрям на тая песнЯ аз из задръстванията! Simple Smile Скоро очаквам да валят развалени яйца и домати по колата, ама ..кот'такоа!

# 4 388
  • София
  • Мнения: 18 796
Аз пък намерих едно нес кафе и си направих с кокосово мляко. Не съм пила кафе дооста отдавна.
Захорче пей де и при мен да се чуе.Simple Smile
Вместо на бебето на брат й му растат зъби.

# 4 389
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Джена, таман снощи като гледах "Откраднат живот" си мислех, че туй добричлийки са много хубави Crossing Arms Много харесвам Ирина Митева, а дано Ина и Боцко се съберат накрая, че все ги мисля Crossing Arms
пристис  newsm53  Много хубав глас и изказ има И(ри)на и ни следа от диалект  Peace.
"Вечерай,Радо" и на мен ми е любима  Heart Eyes.
Стискам палци на седмокласниците днес,както и на Никол,както и на Натали и на Контесини, и на малкия мушморок на Жаки  Praynig!
Още се разсънвам,комай...колегите 'дигат врява от зарана. Рожденичка имаме,ще се Иде и пие цял ден.  Mr. Green

# 4 390
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
Аз станах в 3 Scream
Адреналинът ме държи, но подозирам, че следобед ще съм на умряла котка опашката...

Стис, стис, стис!

Будувах от 2 до 4. Да ти бях звъннала...
Натиснах се да поспя до 6, че след обяд поемаме към Гърция и ме чакат 5 часа шофиране.

# 4 391
  • Мнения: 2 255
Добро утро,
Успех на всички деца!
И аз не спах добре тази нощ, довечера ще се опитам да легна по-рано.

# 4 392
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Лиляна, какъв режим 😶
Даун, правят ни нов мост на входа на парка и прекарват някакви тръби за водата и от 2-3 дни спират водата през деня, а понякога и вечерта, затова бързам да пера и мия, докато има вода, че не се знае кога и за колко ще я спрат.

# 4 393
  • Мнения: 22 534
Добро утро!

Успех на всички деца!

Тази Ина Фотева, че е красива, красива е. Но с кравешкия поглед и тъпата физиономия, която прави постоянно, направо ми идва да крещя.

# 4 394
  • Мнения: 22 036
Кате, оправяй се.
Лиляна, много неприятно. Дано бързо приключат.
Джен, аз усещам акцент в "Ина, но е приятен.

Общи условия

Активация на акаунт