Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 22 тема

  • 103 876
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 175
Ще плажувам, но ние пътуваме с кемпер и не плажуваме на места с хора. А и голяма част от времето ми на слънце е докато сме с каяка в морето. Само мъжът ми ще ме вижда с отоци. А той е прекрасен, приема ме всякак.
Еее, радвам ти се много и за кемпера, и за каяка, и за мъжа!
Дай Боже всекиму! Или поне на тези, които заслужават 😬

# 166
  • Мнения: X
Като една от причините е, че ако филърът се постави в назолабиалната бръчка - при мимиката той ще се избута от двете страни на бръчката и тя пак ще се вдълбае, но ще е и подплатена отстрани с филър и по-видима.

При мен се получи точно това, но само с едната бръчка - тя си беше по-дълбока и в нея беше поставен 2/3 от филъра (Juvederm). За месец и половина около 70% от него вече се е резорбирало, но още след първите 2 седмици ми се стори, че от едната страна се е изместил отстрани - бръчката не е никак дълбока, но наистина изглежда по-видима точно както си описала. Толкова свикнах да се гледам без тези досадни гънки, а буквално виждам как се стопява филъра с всеки изминат ден. Мисля да направя ново попълване до 1 месец, но с друг продукт, така че има да чета доста теми назад.

# 167
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Проблемът не е толкова в продукта, а в схемата на поставяне. И друг филър да се постави, поради мимиката - пак ще се избута. Затова се поставя и на няколко места в опр. точки по т.нар. MD кодове. Идеята е бузата да се изтегли нагоре към слепоочието и не само. Консултирай се и с друг лекар Simple Smile

# 168
  • Мнения: 5 892
Като го слагаха на майка й правиха "бодчета" да се избегне този дефект.

# 169
  • Мнения: 1 674
Вчера правих мезотерапия и имам синина с оток точно под окото.
Взимам арника монтана хапченца, мажа лицето обилно с Цикапласт и вчера слагах лед. Нещо друго да ме посъветвате да направя? Утре имам абитуриент и съм доста притеснена как ще изглежда.Ще съм много благодарна за съветите! Hug

# 170
  • Мнения: 2 114
Вчера правих мезотерапия и имам синина с оток точно под окото.
Взимам арника монтана хапченца, мажа лицето обилно с Цикапласт и вчера слагах лед. Нещо друго да ме посъветвате да направя? Утре имам абитуриент и съм доста притеснена как ще изглежда.Ще съм много благодарна за съветите! Hug

За жалост до утре едва ли ще се оправи каквото и да слагаш. Препоръчвам ти солиден коректор.

# 171
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Отокът вероятно ще поспадне до утре. С какъв продукт беше мезотерапията? Можете да се допитате и до лекаря, който я е правил. Аз бих прилагала и Лиотон Simple Smile

# 172
  • София
  • Мнения: 100
Някой ползвал ли е био филъри за устни, които рекламират?

# 173
  • Мнения: 1 674
 Chicci, alena, благодаря за бързото включване! Hug
Терапията ми я правиха с френски продукт с хиалуронова киселина и витамини, вкарани с накрайник с 9 игли. Каза ми марката на продукта, но не запомних и забравих да взема стикера. Беше ужасно болезнено, а мога да търпя болка.
Ще си взема лиотон гел и ще се надявам гримът да замаскира. Simple Smile Вината е моя, че не  направих терапията по-рано. Tired

# 174
  • София
  • Мнения: 11 994
Идвам да се отчета.

Набодоха ми шкембето. Препаратът бе само едни Bodyfirm.
След 2 седмици ще продължим с друг препарат.

Болка нямаше, даже на моменти не усещах кога влиза иглата.

Надявам се да съм доволна.

# 175
  • Мнения: 2 114
Идвам да се отчета.

Набодоха ми шкембето. Препаратът бе само едни Bodyfirm.
След 2 седмици ще продължим с друг препарат.

Болка нямаше, даже на моменти не усещах кога влиза иглата.

Надявам се да съм доволна.

Честито! Ще чакам още отзиви. Какво ти излезе като цена?

# 176
  • София
  • Мнения: 11 994
400 лева.
2 флакона използва.
Следващия път препаратът ще е Celluform, пак 2 флакона и ще е по-евтино.

# 177
  • Мнения: 49
Здравейте момичета. Ще съм благодарна да ме насочите за бързо оттърване от целулит . само с LPG не става. Забелязах и бридж имам и то доста го забелязвам последно време. вярно вече съм 40+ нооо искам да изглеждам добре за плажа .Може би мезотерапия или не знам

# 178
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Идвам да се отчета.

Набодоха ми шкембето. Препаратът бе само едни Bodyfirm.
След 2 седмици ще продължим с друг препарат.

Болка нямаше, даже на моменти не усещах кога влиза иглата.

Надявам се да съм доволна.

Честито Simple Smile Разгледах го сега - съдържа силиций и сте избегнали добавяне на Конжонктил Simple Smile Супер Simple Smile И дренира! Радвам се, че не е било болезнено Simple Smile Приятна почивка!

# 179
  • Мнения: 574
Като една от причините е, че ако филърът се постави в назолабиалната бръчка - при мимиката той ще се избута от двете страни на бръчката и тя пак ще се вдълбае, но ще е и подплатена отстрани с филър и по-видима.

При мен се получи точно това, но само с едната бръчка - тя си беше по-дълбока и в нея беше поставен 2/3 от филъра (Juvederm). За месец и половина около 70% от него вече се е резорбирало, но още след първите 2 седмици ми се стори, че от едната страна се е изместил отстрани - бръчката не е никак дълбока, но наистина изглежда по-видима точно както си описала. Толкова свикнах да се гледам без тези досадни гънки, а буквално виждам как се стопява филъра с всеки изминат ден. Мисля да направя ново попълване до 1 месец, но с друг продукт, така че има да чета доста теми назад.
  Здравейте красиви моми4ета ,вярвам 4е е така ,защото сте жени грижещи се за себе си  ! Има ли филър , който издържа поне 6 месеца ? Вярно ли е 4е след преминаване на действието му бръ4ките са по - дълбоки и трябва да се поставя по- голяма доза ?

Общи условия

Активация на акаунт