Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 22 тема

  • 104 015
  • 737
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 1 764
Много ме заинтригувахте с този филър Револакс. Имам час за устни след няколко дни и в клиниката, в която ще ходя го предлагат. Имат и Juvederm, и  Teosyal... Обаче точно ниската цена на Револакс ме кара да съм скептична. А искам да е точно филър, който е с повече трайност... Дали да рискувам?
Sally123,пиши отзиви след процедурата. Peace
Аз този път ще заложа на Teosyal kiss,отдавна съм го заплюла Laughing
Но и за на мен Револакса представлява интерес. Peace

# 406
  • Мнения: 132
Много ме заинтригувахте с този филър Револакс. Имам час за устни след няколко дни и в клиниката, в която ще ходя го предлагат. Имат и Juvederm, и  Teosyal... Обаче точно ниската цена на Револакс ме кара да съм скептична. А искам да е точно филър, който е с повече трайност... Дали да рискувам?
Sally123,пиши отзиви след процедурата. Peace
Аз този път ще заложа на Teosyal kiss,отдавна съм го заплюла Laughing
Но и за на мен Револакса представлява интерес. Peace

Ще пиша Simple Smile Но във всички случаи много добре ще го обсъдя с лекарката дали да е  Револакс, щом го предлагат, тя ще знае най-добре дали си заслужава.

# 407
  • Мнения: 1 340
Момичета от Варна, бихте ли  ми препоръчали лекар за PRP от когото сте доволни. Може и на лични

# 408
  • Мнения: 1 123
Не е много по темата, но все пак да питам някой има ли мнение за тези хранителни добавки?

https://www.vitabiotics.com/perfectil/platinum

Chichi , тук има вит.В2 той повишава хиалоронидазата и по - бързо се разграждат филърите .Вит.Д сега е слънчево а и приема зависи от възрастта , останалите селен , магнезий и т.н.са просто пълнеж .За да имат ефект има нужда от по - високи дози .
В последните години се преоткри костния бульон ( звучи гадно ) , не само при лечение на автоимунните заболявания .А основно за косата , ноктите и кожата .Също за подобряване работата на стом.чревният тракт от който основно зависи здравето ни .И бих ти препоръчала нещо от рода на това :
https://www.ergomaxsupplements.com/broth-of-life-organic-beef-broth
А вит  Е може да се прима поне 2 /3 месеца по - време на хранене , толкова почивка и пак .
Хр.добавки на всеки се отразяват различно , ако изобщо има ефект .А тези които повишават продукцията на хиалороновата киселина , имат страничен ефект че при някои жени причиняват отоци ( около очите ) .

# 409
  • Мнения: 51
Момичета, виждам, че коментирате филърите за устни. От доста време и аз имам желание да увелича малко устните си, но се притеснявам от резултата. Искам да ви попитам защо при някои жени резултатът е изкуствен и изглеждат като пластмасови и надути, а при други стои естествено. От какво зависи всъщност.. от плътността на филъра, от количеството ли, от марката ли..

Моя приятелка си слага филър веднъж годишно от доста време и устните й винаги са много хубави. Ако можех да постигна като нейния резултат, бих била много щастлива, защото целта ми е естествена визия.

# 410
  • Мнения: 2 114
nkv_sz, благодаря ти за подробния отговор! Благодаря и на alena, която също поразпитах по темата. Ще се възползвам от съветите ви! Heart

# 411
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Момичета, виждам, че коментирате филърите за устни. От доста време и аз имам желание да увелича малко устните си, но се притеснявам от резултата. Искам да ви попитам защо при някои жени резултатът е изкуствен и изглеждат като пластмасови и надути, а при други стои естествено. От какво зависи всъщност.. от плътността на филъра, от количеството ли, от марката ли..

Моя приятелка си слага филър веднъж годишно от доста време и устните й винаги са много хубави. Ако можех да постигна като нейния резултат, бих била много щастлива, защото целта ми е естествена визия.



В подчертаното си усетила посоката - и от количеството и от качествата на продукта. Попитай приятелката си какво слага, след като резултатът ти допада Simple Smile

# 412
  • Мнения: 2 844
Здравейте, търся актуален телефон на д-р Джалдети.
Имам този телефон 0887 119759, но явно е сменен

# 413
  • Мнения: 3 420
Дадох достатъчно време шанс на моите конци Барб 2 да отмине оток, синини и тн.т. Сега, нещата са спокойни,няма лифтинг ефект Neutral Face, вече имам хлътнало на две места...обадих се на лекарката, пратих и снимки. Нейното обяснение, че всичко е нормално не го приемам. Преди да ми постави конците и споделих моите опасения от хлътвания и неравности, нямало да има проблеми. Да, ама има. И тя отказва да го приеме, щяло да се намести с времето ( кое, как, кога?). Очаквах да се поосвежа и да се харесвам в огледалото, но не би. Сега мъжа ми ме гледа подигравателно, че съм хвърлила немалко пари, а изглеждам...

# 414
  • Мнения: 1 207
Здравейте, търся актуален телефон на д-р Джалдети.
Имам този телефон 0887 119759, но явно е сменен
Аз имам 0889 119 759. Hands Thumbsup

# 415
  • Sofia
  • Мнения: 4 725
Не знам дали точно в тази тема е мястото, но .. има ли сред вас правили процедури с апарат HIFU? В салона, в който ходя са купили такъв, поразрових в нета, но единственото, което открих е прекалено ниската (според мен) цена на апарата, което силно ме кара да се съмнявам в ефекта.

# 416
  • Мнения: 4 357
Сладурка,съжалявам,че мъжът ти не е зад теб точно сега
Дами,някоя да има опит с анатомични Natrelle ?

# 417
  • Мнения: 1 248
Да се похваля  Grinning Сложих Neauvia 0.5мл в горна устна. Много съм доволна от филъра, почти нямаше синини и подуване, съвсем нежно седи на устните.  Heart Eyes Сложих го при Д-р Балабанов, гр. Благоевград.

# 418
  • Мнения: 2 805
Дадох достатъчно време шанс на моите конци Барб 2 да отмине оток, синини и тн.т. Сега, нещата са спокойни,няма лифтинг ефект Neutral Face, вече имам хлътнало на две места...обадих се на лекарката, пратих и снимки. Нейното обяснение, че всичко е нормално не го приемам. Преди да ми постави конците и споделих моите опасения от хлътвания и неравности, нямало да има проблеми. Да, ама има. И тя отказва да го приеме, щяло да се намести с времето ( кое, как, кога?). Очаквах да се поосвежа и да се харесвам в огледалото, но не би. Сега мъжа ми ме гледа подигравателно, че съм хвърлила немалко пари, а изглеждам...

Коя е лекарката?

Мезоконци не знам дали вече някой лекар слага все още, но явно да. Мезоконците с времето се доказаха, че правят повече бели и проблеми, отколкото да разкрасяват и лифтират. Или каквото и там да им е предназначението.

Аз с очите си съм виждала жена обезобразена от мезоконци. Бррр...

# 419
  • Мнения: 132
Включвам се с отзиви за филъра за устни Револакс. Днес си сложих 1,1 мл. Revolax Deep с лидокаин. Доволна съм, филъра е хубав. Няма бучки, няма кръвоизливи или синини. Гъст е, надявам се да има трайност. Слагам и снимки преди и след, днес още има отток, след няколко дни ще видя как е реално Simple Smile
Преди:

След:

Общи условия

Активация на акаунт