Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 22 тема

  • 104 201
  • 737
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 027
Алена, според мен устата ти е прекалено голяма, поне на последните снимки във ФБ. Или може би, заради яркото червило... newsm78 Иначе да, промяната ти е коренна. На снимките ти от сватбата, дълго се чудих дали въобще си ти  Embarassed

На мен от скоро ми се образува една хоризонтална бръчка над горната устна  #Crazy Някой да има идеи как да я ликвидирам?

# 391
  • Бургас
  • Мнения: 6 240
Не съм доволна защото на 3тия месец напълно изчезна. Бях писала преди време.
Затова сега искам нещо друго. Tintina, мерси, гледам снимки в Инстаграм на жени с този филър и ефекта е Уау!
Пили ли сте Арника преди процедура?

Нищо не съм пила, нито преди, нито след. Нямаше и нужда, не си личеше никаква намеса.

# 392
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Алена, според мен устата ти е прекалено голяма, поне на последните снимки във ФБ. Или може би, заради яркото червило... newsm78 Иначе да, промяната ти е коренна. На снимките ти от сватбата, дълго се чудих дали въобще си ти  Embarassed

На мен от скоро ми се образува една хоризонтална бръчка над горната устна  #Crazy Някой да има идеи как да я ликвидирам?

Не, няма нищо правено по устата, вероятно е от червилото, ъгъл, светлина ...

# 393
  • София
  • Мнения: 12 026
Бих искала и аз да видя снимки от сватбата, но не искам да нахалствам.

# 394
  • Мнения: 1 250
Здравейте, нова съм по темата. Искам да си сложа 0.5мл в горната устна, но не знам на кой филър да заложа.Neauvia Organic/ Teosyal Kiss/Juvederm Ultra .. Не знам накъде да се ориентирам, горната ми устна е по-малка от долната, такъв ефект търся.

# 395
  • Мнения: 132
Много ме заинтригувахте с този филър Револакс. Имам час за устни след няколко дни и в клиниката, в която ще ходя го предлагат. Имат и Juvederm, и  Teosyal... Обаче точно ниската цена на Револакс ме кара да съм скептична. А искам да е точно филър, който е с повече трайност... Дали да рискувам?

# 396
  • Мнения: 2 114
Здравейте, нова съм по темата. Искам да си сложа 0.5мл в горната устна, но не знам на кой филър да заложа.Neauvia Organic/ Teosyal Kiss/Juvederm Ultra .. Не знам накъде да се ориентирам, горната ми устна е по-малка от долната, такъв ефект търся.

Консултирай се с лекаря си. Ако искаш контур може би ще те насочи към по-твърд филър, ако търсиш пухкавост към по-мек. Тук се споделя някаква информация на база опит, но всичко е много относително. Лекарите все пак работят с тези продукти всеки ден и би следвало да ги познават и имат най-преки впечатления.

А относно цените на филърите, моето мнение е, че се формират на база марката, а не толкова трайността на даден продукт. Лекарите ги вземат на доста по-ниска цена, другото е труд и надценка, всяко място си преценява какви продажни цени да сложи.

# 397
  • Мнения: 4 636
Алена, според мен устата ти е прекалено голяма, поне на последните снимки във ФБ. Или може би, заради яркото червило... newsm78 Иначе да, промяната ти е коренна. На снимките ти от сватбата, дълго се чудих дали въобще си ти  Embarassed
Според мен това е въпрос на грим, както и колко филтри има на снимката. Просто на сватбата няма никакви филтрирания  Wink

# 398
  • Мнения: X
Много ме заинтригувахте с този филър Револакс. Имам час за устни след няколко дни и в клиниката, в която ще ходя го предлагат. Имат и Juvederm, и  Teosyal... Обаче точно ниската цена на Револакс ме кара да съм скептична. А искам да е точно филър, който е с повече трайност... Дали да рискувам?

В коя клиника, ако не е тайна, може и на ЛС? И аз съм много заинтригувана, а ако издържи поне 5-6 месеца при мен ще съм много щастлива  Simple Smile

# 399
  • Мнения: 2 721
А повлиява ли месечния цикъл на самата процедура? Точно се пада да ми е 3ти ден , когато ще слагам ХК.

# 400
  • Мнения: 3 027
Алена, според мен устата ти е прекалено голяма, поне на последните снимки във ФБ. Или може би, заради яркото червило... newsm78 Иначе да, промяната ти е коренна. На снимките ти от сватбата, дълго се чудих дали въобще си ти  Embarassed
Според мен това е въпрос на грим, както и колко филтри има на снимката. Просто на сватбата няма никакви филтрирания  Wink
Ооо, не не. Тя си е слагала филъри в устата, и тук е писала. А на сватбата не е до филтри, самата физиономия е друга  smile3521

# 401
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Преминала съм и през не малко деформации, и за тях съм писала. А на който му се вижда смешно - пожелавам да не му се случва да го разбере от 1 лице.



А повлиява ли месечния цикъл на самата процедура? Точно се пада да ми е 3ти ден , когато ще слагам ХК.

Може да има повече кървене и хематоми.

# 402
  • Мнения: 2 114
Не е много по темата, но все пак да питам някой има ли мнение за тези хранителни добавки?

https://www.vitabiotics.com/perfectil/platinum

# 403
  • Мнения: 132
А повлиява ли месечния цикъл на самата процедура? Точно се пада да ми е 3ти ден , когато ще слагам ХК.
Точно това питах моята лекарка, защото ще ми се падне 1ви ден като си слагам филър в устните. Каза ми, че няма влияние.

# 404
  • Мнения: 175
Не е много по темата, но все пак да питам някой има ли мнение за тези хранителни добавки?

https://www.vitabiotics.com/perfectil/platinum

Аз изпих 2 опаковки по препоръка на д-р Янита Михайлова от Aesthetic club - не отчетох никакъв резултат или промяна. Купих ги от тяхната клиника за около 70 лв. броя

Общи условия

Активация на акаунт