Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 22 тема

  • 104 115
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 445
Правилно се ориентираш Simple Smile Не е добре да се работи на парче и аз съм за "комплексния подход". Обърни се към друг лекар Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 100
Здравейте, момичета. Отдавна ви следя, изчетох почти всичко от последните 5-6 теми, регистрирах се и ето ме при вас Blue Heart
На 27 години съм, с прясно рино /на 2 месеца/ и никакви други интервенции до момента.
Искам да направя няколко неща и ще съм безкрайно благодарна, ако ме посъветвате към какви точно процедури на прибегна.

1. Повдигане външните ъгли на очите с цел по-бадемовидна форма /т.н. леко дръпнати очи/. Естествената форма на очите ми е леко с външните ъгълчета надолу, което придава уморен вид налицето ми. Обмислям варианта с няколко единици ботокс в линията на косата. Така ще се повдигнат съответно и веждите в края. Притеснява ме да не стана с "очудена физиономия". Не знам дали съм подходяща за неоперативната блеферопластика, тъй като съм млада и реално нямам отпускане на кожата на клепачите. А и не знам дали ще даде резултата, който търся. От друга страна пък съм силно против ботокса /особено на 27г./, тъй че приемам всякакви съвети.

 2. Повдигате на външните ъгли на устата. Самата форма на лицето ми е такава, че всичко ми е на долу Rolling Eyes Но пък имам много слабо лице и се чудя дали поставяне на хиалурон в скулите няма да повдигне това "свличане в долната част". Получват се и едни много неприятни "възглавнички" под долната устна, които не личат когато се усмихвам, но в нормално положение се виждат и  мноого ме дразнят.
Отделно съм замислила поставяне на 0.5 хиалурон в устата при Живко Кънев или Биляна Мирчевска, което също би спомогнало за решаване на проблема, ако се постави както трябва. Другото, което обмислям за повдигане на овала на долната част на лицето е Venus Viva или Hifu, но започнах да размислям за хайфуто от мненията тук.
Скрит текст:

3. Моля препоръчайте ми процедури за разграждане на мастни натрупвания в областта на коленете. По принцип съм слаба 167/49, но краката ми визуално изглеждат "тлъсти", заради тези мазнинки, които са над коленете. Изчетох доста за Venus Legacy или Хайфу /на тялото не ме е страх да правя Хайфу/

4. Мезотерапия под очите. Заради това, че лицето ми е слабо напоследък под очите имам леко хлътване и сутрин под външния ъгъл имам леки "гънки". Не смея да ги нарека бръчки, защото няколко часа след събуждане изчезват. Освен това кожата ми в тази област е прекалено тънка и смятам, че една иглена мезотерапия ще ми се отрази добре. Понеже обаче видях, че доста неща могат да се инжектират при мезото, ще помоля за съвет какво точно да инжектирам.

Ще съм благодарна за всякакви съвети и препоръки.

Последна редакция: пн, 07 май 2018, 12:57 от Дария_90

# 32
  • Милано
  • Мнения: 964
Ботокс съм поставяла три пъти.През 1 година .Д-р Чолакова и д-р Нора Буеши в Пловдив,прекрасни хора и професионалисти са и двете❤

# 33
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 445
Дария_90, по т.1 - аз съм със същата форма на очите и "корекцията", която правя е с грим. Неоперативната блефаропластика няма да реши проблема. За момента най-големият ефект и предимство, което отчитам от нея е "изглаждането" на кожата - ако е имало състарена и набръчкваща се кожа на клепача - все едно си минал с ютията. Но такава корекция с повдигане - не мисля, че би се получила и то в степента, в която очакваш. В областта имам и малко ботокс - при мен няма такава промяна, каквато целиш. Разбирам колко те дразни, защото те прави тъжна и очите нямат онази по-изкусителна форма, но предполагам, че решението е само оперативно. По.т.2 - може да стане с ХК - лекарите ще ти обяснят как. Пот.3. бих ти препоръчала - мезотерапия.

# 34
  • София
  • Мнения: 100
Много благодаря за съветите, a.l.e.n.a! А смяташ ли, че Venus Viva или Venus Legacy ще се справят с дебелите ми колене? Smile Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 281
Много благодаря за съветите, a.l.e.n.a! А смяташ ли, че Venus Viva или Venus Legacy ще се справят с дебелите ми колене? Smile Rolling Eyes

На процедурите, на които ходих аз с ултразвук и радиочестота, чух, че доста жени третират коленете си, както и прасеца. Аз така се бях фокусирала върху корем и бедра, че не помислих за другите зони, които могат да се третират и това ми го сподели една пациентка, с която се заговорих в чакалнята. Беше доволна, така че предполагам, че и други подобни  уреди биха имали успех в тази зона.

Мезотерапия под очите и аз ще правя скоро поради същия проблем с тънка и направо прозрачна кожа на тази зона. Много я хвалят, ще видим.

Междувременно вече съм напълно възстановена след поставянето на Теосяла в устните - не чувствам напрежение, топчета или нещо чуждо, продуктът се разнесе равномерно и изглежда едтествено, което беше голямото ми притеснение. Интересно ми е сега каква ще е трайността му.

# 36
  • Мнения: 305
Момичета, съвсем скоро ми предстои консултация с д-р Желев за уголемяване на бюст. Някъде из интернет бях чела, че е възможно операцията да е с местна упойка? Не е ли ужасяващо това? Наистина ли има такава тенденция, защото видях, че е коментирана и от видни специалисти, явно все пак е възможно. Единствено ме притеснява кога евентуално бих могла да се върна на работа, защото при мен това е доста важно, а ми се иска да дам пълното време, което на тялото ми му е необходимо, за да се възстанови от травмата.

# 37
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 445
*strawberry*, дай линк да се запознаем къде видните специалисти коментират, че правят тази операция а местна упойка? Относно връщането на работа - настрой се за 3-4 седмици почивка. И по-рано ще се чувстваш добре, разбира се; но операцията е сериозна и ако имаш възможност, не прецаквай възстановителния период. Той действително е нужен на тъканите, на тялото, дори ти да се чувстваш добре - емоционално и физически Simple Smile Лекарят, който прави операцията, може да има най-точна преценка конкретно в твоя случай. Ако изключим възможни усложнения - и след 2 седмици -  ще можеш да си в офиса, ако не извършваш физическа работа. Но струва ли си да поемаш този риск, ако можеш да го избегнеш.



Много благодаря за съветите, a.l.e.n.a! А смяташ ли, че Venus Viva или Venus Legacy ще се справят с дебелите ми колене? Smile Rolling Eyes

Venus Viva не е подходяща в случая. Venus Legacy се прави с малкия накрайник - аз съм пробвала там и с вакуум и без вакуумм - по 5 мин на коляно. Имах малко дехидратирана кожа над капачките. Преценката на терапевта беше, че е достатъчно да се третира само с козметика, защото няма отпускане на тъканите или мазнинки. Но аз направих няколко процедури ей така да мирясам по темата Simple Smile При мен с Venus Legacy се постига slim ефект, но за да разбереш за себе си - трябва да пробваш и после да поддържаш ефекта.

# 38
  • Мнения: 13 031
Ягодке, със сигурност няма да се съгласи Желев на местна упойка за такъв вид интервениция. Можеш да го питаш, но му знам мнението и няма да се съгласи. Аз всъщност никога не съм чувала за такава практика.
Само ще уголемяваш ли? Мисля че след 2 седмици ще си напълно способна да работиш, ако не е тежка физическа работа. Даже и 10 дни, но да кажем 2 седмици за по- сигурно.
Последната ми оперирана приятелка е козметик, на 13 ден прави педикюр, чувстваше се чудесно и тя като мен се възстанов светкавично. Желая го и на теб!
Аз сега малко се ядосвам на себе си, че не послушах всички правили преди мен и не избрах средния размер имплант, предложен ми от доктора-390, а сложих най- малкия подходящ за мен 370. Свикнах да ги гледам големи от отока и сега като спаднаха, сякаш ми малеят.
Мъжът ми казва, че са идеални, но имаше как да са средния размер.

# 39
  • Мнения: 3 027
И моите малеят ( 405) но аз имам излишни кг, и затова се губят.
Снощи гледах русата Златка в капките, ужасно неестествено и стоят  newsm78 Тя пък се е уляла.

# 40
  • Мнения: 13 031
Ти мани неестествено, тя едната и е много по- нагоре, криви са, ужас!
А твоите са ти идеални, стига алчня😂😂🤪😘

# 41
  • Мнения: 33
Здравейте, има ли препоръчителна възраст за слагането на ботокс?

# 42
  • Мнения: 433
Няма ограничения, стига да е налице необходимостта от това наистина да се слага ботокс. Ботоксът контролира и минимизира досадните бръчки от типа пачи крак, гневна бръчка и т. н. Слага се само, ако наистина има нужда от него, за да блокира тези мимически бръчки. Естествено при жени в зряла възраст.

p.s . Ограничения всъщност има при бременност, кърмене, или ако си на някакъв антибиотик или нещо такова.

# 43
  • Мнения: 68
Здравейте, може ли да попитам отзиви за Vogue clinic, бившата Aesthetica clinic има ли някой. Доктора който прави процедурите е кипърец. Нещо ми се мерна в предни теми, че някой не е доволен доволен от доктор с тази националност?
За д-р Баятева също, ако някой има отзиви и контакти?

Благодаря Ви дами.

# 44
  • Мнения: 1 123
Момичета, съвсем скоро ми предстои консултация с д-р Желев за уголемяване на бюст. Някъде из интернет бях чела, че е възможно операцията да е с местна упойка? Не е ли ужасяващо това? Наистина ли има такава тенденция, защото видях, че е коментирана и от видни специалисти, явно все пак е възможно. Единствено ме притеснява кога евентуално бих могла да се върна на работа, защото при мен това е доста важно, а ми се иска да дам пълното време, което на тялото ми му е необходимо, за да се възстанови от травмата.
И аз съм любопитна за тези специалисти които работят с местна анестезия .
В тази област и със спинална не се работи .

Общи условия

Активация на акаунт