Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 22 тема

  • 103 959
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 313
Аз съм чела една единствена история за поставяне на импланти (подмускулно) с местна анестезия. И не беше красива история с щастлив край, уви Sad
Поради спецификата на операцията, наистина не си го представям с локална анестезия и не вярвам някой да иска да си го причини, или пък нормален лекар да иска да го стори на пациенките си!

Минаха почти 2 месеца от моята операция и вече се чувствам почти напълно възстановена Simple Smile  Много съм доволна от резултата - стоят много естествено и ненатрапващо и с всеки изминал ден стават все по-хубави Heart Eyes
Започнах с тренировките, като все още щадя горната част, но няма да е за дълго Wink
Направих си препоръчителните масажи, правих и една процедура за белезите с Венус Вива. Това, което ми направи впечатление след Вива-та е, освен че релефа на белезите намаля значително, намаляха, че дори сякаш и изчезнаха придърпванията от вътрешните сраствания още на следващия и по-следващия ден. Ще правя още две третирания през месец.

# 46
  • Мнения: X
Давам отзиви от Accent Prime и Венус Легаси за лице - от първата направих 2 процедури през 1 месец, а от Венуса - 6 процедури през седмица. Лицето ми е пухкаво и с бузки, имам съвсем леко отпускане на контура, нямам видими бръчки.  За съжаление и от двете процедури нямам абсолютно никакъв ефект - нито в смаляване на бузите, нито в стягането на контура. Сега се чудя какво да правя, страх ме е от мезоконци /за контура/, а филъри в пухкавото ми лице сякаш не са много подходящи? На всичкото отгоре се замислям и за Венус легаси за целулит, имам чувството че за тяло би бил по-ефективен, но си ме е страх и там да не изхвърля една сериозна сума?

# 47
  • Мнения: 1 123
Давам отзиви от Accent Prime и Венус Легаси за лице - от първата направих 2 процедури през 1 месец, а от Венуса - 6 процедури през седмица. Лицето ми е пухкаво и с бузки, имам съвсем леко отпускане на контура, нямам видими бръчки.  За съжаление и от двете процедури нямам абсолютно никакъв ефект - нито в смаляване на бузите, нито в стягането на контура. Сега се чудя какво да правя, страх ме е от мезоконци /за контура/, а филъри в пухкавото ми лице сякаш не са много подходящи? На всичкото отгоре се замислям и за Венус легаси за целулит, имам чувството че за тяло би бил по-ефективен, но си ме е страх и там да не изхвърля една сериозна сума?
Мезоконците не са "страшни " стига да са правилно поставени .Има различни видове конци , такива които се поставят с крем анестетик и конци които се поставят с инжекционна анестезия и лифтират много добре.
Има корейски , американски , испански а от скоро има конци с хиалуронова киселина .
Дерматолога който ги поставя трябва добре да познава анатомията на лицето .Да има опит и око за да не се получи асиметрия .Различните видове конци се поставят подкожно , ефекта се вижда веднага .
Но поставянето на конци и определянето от кои видове лицето има нужда зависи от дерматолога .

# 48
  • Мнения: X
Преди две години бях питала Ива Стоилова за конци, тя ми обясни нещо за възможно срастване и казано честно ме уплаши и тогава се отказах. Нямам представа дали оттогава нещата са се променили, не съм следила новостите.

# 49
  • София
  • Мнения: 97
Много благодаря за съветите, a.l.e.n.a! А смяташ ли, че Venus Viva или Venus Legacy ще се справят с дебелите ми колене? Smile Rolling Eyes
На процедурите, на които ходих аз с ултразвук и радиочестота, чух, че доста жени третират коленете си, както и прасеца. Аз така се бях фокусирала върху корем и бедра, че не помислих за другите зони, които могат да се третират и това ми го сподели една пациентка, с която се заговорих в чакалнята. Беше доволна, така че предполагам, че и други подобни  уреди биха имали успех в тази зона.

Мезотерапия под очите и аз ще правя скоро поради същия проблем с тънка и направо прозрачна кожа на тази зона. Много я хвалят, ще видим.

Междувременно вече съм напълно възстановена след поставянето на Теосяла в устните - не чувствам напрежение, топчета или нещо чуждо, продуктът се разнесе равномерно и изглежда едтествено, което беше голямото ми притеснение. Интересно ми е сега каква ще е трайността му.
Muhcho, може ли малко повече инфо за ултразвука и радиочестата? Къде ги правиш?

# 50
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Аз разпитах в Скин лайн за мезоконци.Общо взето не препоръчват и не прилагат много процедурата.Явно срастванията са често явлениe .Това освен всичко друго затруднява и дори прави невъзможен оперативен лифтинг   на по-късен етап.На всичкото отгоре ефектът не бил особено траен.

Последна редакция: вт, 08 май 2018, 22:49 от karmacoma

# 51
  • Мнения: 1 123
Аз разпитах в Скин лайн за мезоконци.Общо взето не препоръчват и не прилагат много процедурата.Явно срастванията са чесно явлениe .Това освен всичко друго затруднява и дори прави невъзможен оперативен лифтинг   на по-късен етап.На всичкото отгоре ефектът не бил особено траен.
Мезоконците се поставят подкожно а различните видове лифтинг на лицето се правят с повдигане и изтегляне не само на кожата .При фейслифтинг  се работи под лицевите мускули , прави се пластика на мускулите и тъканите водещи до поява  на бръчки и увисване на кожата .
Аз имам поставени няколко вида конци , нямам сраствания .Правила съм консултации преди поставянето им не само в България но и в чужбина и никой не ми е казал ( а аз съм задала точно този въпрос ) че ако реша не мога да направя оперативен лифтинг.Самите пластични хирурзи също поставят конци .
  Конците  ( според вида и начина на поставяне ) имат различна трайност .

# 52
  • Мнения: 305
Алена, беше сайт, в който всъщност по-скоро обясняваха защо не е подходяща и че все пак в някои случаи можело да се прибегне до такава. Аз не искам и да питам доктора за такова нещо, но просто ми беше любопитно, защото звучи страшно. А иначе преди бях гледала клип с д-р Стоянов и там той обясняваше какво и защо се избира като вид упойка.

Жаки, важното е, че на съпругът ти му харесват. Вярвам, че е ефектът и резултатът те правят щастлива и уверена!

# 53
  • Мнения: 3 027
На мен ми махнаха фиброаденоми с местна упоика. Няма такъв кошмар - психически.
От тогава и най малките манипулации правя с пълна, дори ваденето на сливиците  Embarassed

# 54
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Алена, беше сайт, в който всъщност по-скоро обясняваха защо не е подходяща и че все пак в някои случаи можело да се прибегне до такава. Аз не искам и да питам доктора за такова нещо, но просто ми беше любопитно, защото звучи страшно. А иначе преди бях гледала клип с д-р Стоянов и там той обясняваше какво и защо се избира като вид упойка.
...

Именно - нали трябва да се пусне релаксант, за да се отпуснат мускулите, затова има и интубиране, защото не можеш да дишаш сам ... Но лекарите си знаят Simple Smile В общия случая няма да е с локална анестезия Simple Smile Самата обща анестезия не е просто да те приспят - това е едно на ръка, друго е да "не те боли", трето е да си с релаксирани мускули, за да не се съкращават ... Операцията е сериозна и не е кратка Simple Smile

# 55
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Нямам опит с мезоконци, предавам това, което лекарката ми каза. Имаше отделна тема за това тук, изчетох я цялата, когато по едно време исках да слагам. Там имаше отзиви на доста дами. Явно зявиси къде и кой ги поставя и как преценява какви и колко да сложи.За себе си все още не съм открила вариант за оформяне на контур. Това, което ми действа добре и видимо, е за чело- ботокс, за подобряване общото състояние на лицето - тонус, бръчици, недостиг на обем - филър. Както и няколко килограма отгоре-лицето ми се оформя чудесно. Също и прием на повече течности...

# 56
  • Мнения: 175
За д-р Баятева също, ако някой има отзиви и контакти?

Аз съм посещавала д-р Баятева три пъти за епилация на цяло тяло, мой познат ми я препоръча, той си прави и "вампирски" лифтинг при нея, доволен беше като цяло, въпреки че спря да я посещава. Контакти мога да дам на лични;)

По темата - не съм слагала ботокс, твърде противоречиви са мненията, които чувам и чета и на този етап не се решавам.
Изчетох всички теми - от първата до последната...
Благодаря на момичетата, които са споделили позитивни и негативни впечатления за това КЪДЕ, при КОГО и КАКВО са правили! Много полезна и "предпазваща" информация има в темите 😉👍
Няма как да не отбележа и факта, че за съжаление има и такива, които само питат, събират информация и нищо не споделят...

# 57
  • Мнения: 305
El, и аз имам фиброаденом за махане. Във Вита в София ми каза докторът да си стоя така и след като родя да го оперирам, но по стечение на обстоятелствата акълът ми е все при него, пък и ако може двете неща да се направят, ще ми е една идея по-спокойно. Със сигурност без да бъде махнат, никой доктор не би поставил импланти в гърдите. Но иначе да, фиброаденомите от край време ги премахват с местна, честно казано и мен би ме било страх. Важното е, че всичко е минало и сега нещата са добре. 🙂

# 58
  • Мнения: 2 114
Здравейте, момичета!
Нямах време за форума напоследък. Последно поставих ботокс на 19 март. Днес ми предстои поставяне на остатък от apriline forte в устните.
Така и не направих belkyra по препоръка на докторката, защото свалих малко килограми като бонус към известна доза стрес, който преживях напоследък Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 726
El, и аз имам фиброаденом за махане. Във Вита в София ми каза докторът да си стоя така и след като родя да го оперирам, но по стечение на обстоятелствата акълът ми е все при него, пък и ако може двете неща да се направят, ще ми е една идея по-спокойно. Със сигурност без да бъде махнат, никой доктор не би поставил импланти в гърдите. Но иначе да, фиброаденомите от край време ги премахват с местна, честно казано и мен би ме било страх. Важното е, че всичко е минало и сега нещата са добре. 🙂
По време на бременност ли се появи?

Общи условия

Активация на акаунт