1-ви юни наближава и дано подаръци раздава

  • 3 825
  • 117
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 324
tini7  Simple Smile успя да ме развеселиш Simple Smile

Хубав ден е днес. Честит празник на всикчки бивши деца Simple Smile Аз смятам днес да зарадвам поне едно малко човече. Довечера отивам на покупки, в настроение съм да подарявам подаръци Simple Smile Много добре ми започва деня, макар и да не съм се събудила в 6 Wink

Овуацията ми наближава, а ние определено се стараем Wink Simple Smile

п.с. А и тази хубава украса на форума, създава чудесно настроение. Браво mamma   bouquet

# 46
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Tiny, как е Бургасчето? Ей как ми липсва този град Cry Cry Cry, но още малко и ще си идвам за цяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяял месец- можете да ми позавиждате малко Grinning.
Аз чакам да стане време да ходя при личната и сърфирам ли сърфирам, довечера ще ходим на зарята, гледайте по тв-то ще се намърдам до някоя камера и ще махам bye bye bye Laughing Laughing
А утре мислим и на Околчица да се качим.
Честит празник на всички newsm18 newsm18 newsm18

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Това вече е друга работа
  Party ама и аз съм една, забравих да честитя празника
Честит празник на всички малки големи и още по-големи деца /много големи Hug/
Верити стискам палци да оползотворите овуто. Какъв по хубав месец за правене на бебоци Peace
queen - че да рабирам ли че си от Бургас. Защото нали знаеш за бургазлии няма по-хубав град от Бургас. Та и отговора ми е в тази връзка - супер е. newsm74
Града още не "луднал" съсем, и ако кмета вземе да пооправи дупките по пътищата /че си изпотроших колата/ - направо ще стане идеално /но пък не може всичко да е наред.../.
Иначе лятото се усеща с пълна сила - така че стягаи си багажа и идвай.  car003  grinning039
Довечера непременно ще гледам, вземи и един плакат Бургас - да те позная / JoyШЕГИЧКА!/

# 48
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Бургаско съм чистикръвно Laughing Laughing Laughing, по мъж ме присадиха във Враца Wink
Като си дойда можем да спретнем една срещичка, а? Пък може и други ако по това време на морето да им покажем капанчетата край моренцето cheers cheers beer

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
С две ръце гласувам за това newsm44 newsm10 newsm10
А капани - дал господ - и всичките вече са пълни
Още малко и на всички ще им замирише на пържена цаца и биричка  newsm58-
ще вземем да спретнем една зпивка /срещичка де/ край морето newsm24 beer

# 50
  • Мнения: 553
Честит празник и от мен на всички малки, по-големи и вече пораснали деца  baloni

Тини, полезно е да се става рано, но аз съм си поспалана и хич не ми е приятно, когато се налага  Wink  Embarassed

Верити, успех с овуто  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover И а утре съм на инсе, значи с тебе вървим заедно. Пък дай Боже и после да сме заедно  preggo  Praynig Praynig Praynig

Снощи лигавицата ми беше вече 9 мм и утре ще правим инсето. Довечера съм пак на преглед (дано да не са се спукали фоликулите, че вече са малко големички  ), слагаме прегнила и дано утре да имаме късмет  Praynig

Успех на всички останали и лек ден   bouquet

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
pkoprinkova   за утре newsm10 newsm10 newsm10

# 52
  • Мнения: 553
Благодаря Тини  Hug  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 329
Честит празник ! Mr. Green

Днес направо се втрещих като се обадих да си запазя час при Стаменов за 10-ти, а ми казаха че мога да се запиша за 27,06. Май целия форум се е пренасочил там...

Успех на всички в начинанията

# 54
  • София
  • Мнения: 7 242
Петя, много, много силно стискам палци за утре!!!

Аз си трайкам, че нали този месец напуснах за малко фронта заради кистата и мервалона.

# 55
  • Мнения: 553
Петя, много, много силно стискам палци за утре!!!

Благодаря Лекси  Hug
А ти няма защо да напускаш форума, нали не си се отказала, само изчакваш този месец. И аз ти стискам палци това лечение вече да е наистина последното и скоро да се похвалиш с  EFP  Praynig Praynig Praynig

# 56
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, че хубаво настроение цари във форума Grinning
Честит празник на всички бивши, вече порастнали дечица и на всички бъдещи майки на дечица, и на всички дечица  Laughing /уф..много объркано и дълго стана newsm78/
Ва, и на мен много ми е домъчняло за Бургас. Не знам кога ще мога да си го видя пак любимия ми роден град, но усещам мириса на морето Wink Кажи довечера в колко часа да те гледаме. И да знаеш, че и аз ще ти махам!
pkoprinkova , видя ли? Оправиха се нещата! Стискам палци за утре!
А сега ще ви помоля и вие да ми стискате палци. Утре ще правя лапаро.

# 57
  • Враца
  • Мнения: 5 204
И ние още не сме решили кога, защото нашите планове така лесно се променят, но ми се иска средата на юли, за да можем да хванем и юлско и августовско море, но да видим.
Ако сме там по ендо и също време да знаеш няма да ти се размине срещата Laughing

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
lea   newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

Всичко ще бъде наред. Ти само се успокой, Стаменов си знае работата.
  bouquet

# 59
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Специални стиснати палци за Леа и pkoprinkova. Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт