The Ordinarу + DECIEM (Тема № 2)

  • 82 283
  • 749
  •   1
Отговори
# 540
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Имате ли представа от сайта ,,Beuty bay ,доставката за БГ  ,с коя фирма идва.
Спuди или...

Последна редакция: ср, 09 яну 2019, 18:54 от maminkata

# 541
  • Русе
  • Мнения: 1 521
С Български пощи за около 10 дни.

# 542
  • софия
  • Мнения: 1 707
Моята поръчка дойде днес по Спиди ,уж на 14.01 , поръчах я петък.

# 543
  • Мнения: X
Здравейте, моля за препоръка, защото се обърках в сайта на Deciem. Кожата ми е нормална към суха, без козметика е суха към много суха. Имам белези от акне и по някоя пъпка около цикъл, която задължително оставя доволен белег. Белезите не са особено вдлъбнати, по-скоро оставят кожата ми текстурирана с тъмни петна. При последния професионален химичен пилинг имах кофти реакция-множество малки червени пъпки навсякъде, въпреки, че не се е случвало преди. Търся комбинация от продукти, които да помогне с петната, но да е ОК за суха кожа. Ако помагат и срещу образуване на бръчки-още по-добре. Също така да са ок за нанасяне при хиалуронови филъри и ботокс. Ако има такава панацея ще съм изключително благодарна за препоръка.

# 544
  • Мнения: 1 359
Имам въпрос към хората, които използват Ниацинамид- колко време ви отне, за да забележите резултати? Боря разширени пори по бузите и вече трети месец след старта не забелязвам никаква промяна Sad

# 545
  • Мнения: 721
 Аз от продуктите на ТО, които съм ползвала, единствено от аргановото масло съм доволна. Ниацинамид е горе долу, но тапицира кожата. Това хиалуроновата киселина хич не ми дава + хидратация, ресвератрола ми изсушава кожата, хидратиращите фактори пак едно нищо, имам и други, които ей така си висят, че оставят някакъв дебел пласт на лицето, което ми е неприятно. Марин хиалуроникс дето купих наскоро въобще и не съм отваряла. За киселините нямам коментар, че тях не ползвам.

# 546
  • Мнения: 345
Имам въпрос към хората, които използват Ниацинамид- колко време ви отне, за да забележите резултати? Боря разширени пори по бузите и вече трети месец след старта не забелязвам никаква промяна Sad


Аз започнах да виждам разлика след месец и половина активно ползване, сутрин и вечер. Опаковката вече е на привършване и скоро трябва да презаредя. Hug

# 547
  • Мнения: 1 359
Radip, благодаря за обнадеждаващия отговор Simple Smile Активно казваш, тоест сутрин и вечер ли? Сутрин не успявам, защото се притеснявам, че мога да изчакам само минута- две докато нанеса крема. Ти колко изчакваш?

# 548
  • Мнения: 345
Radip, благодаря за обнадеждаващия отговор Simple Smile Активно казваш, тоест сутрин и вечер ли? Сутрин не успявам, защото се притеснявам, че мога да изчакам само минута- две докато нанеса крема. Ти колко изчакваш?

Активно, сутрин и вечер, като изчаквам минутка - две, докато попие и преминавам към следващото мазило. Вечер комбинирам със салицилова или млечна киселина 2%. Пробвай да включиш киселини към рутината си, смятам, че могат да ти помогнат. Blush

# 549
  • Мнения: 1 359
Правя същото, а при мен резултатът не е така очевиден. Използвам млечена киселина 2 пъти в седмицата и всяка вечер ниацинамид (по- рядко сутрин). Ще започна и сутрин, дано разликата се появи. Благодаря!

# 550
  • Русе
  • Мнения: 1 521
От ЕУК 134 ми се появяват червени петна. Това означава ли, че трябва да го спра или мога да си го слагам в сутрините, когато не съм на работа и няма да излизам. Освен петната леко ме и сърби. Около 3-4 часа стоят петната и после изчезват.

# 551
  • Мнения: 2 445
От ЕУК 134 ми се появяват червени петна. Това означава ли, че трябва да го спра или мога да си го слагам в сутрините, когато не съм на работа и няма да излизам. Освен петната леко ме и сърби. Около 3-4 часа стоят петната и после изчезват.
Пробвай да намалиш количеството. Чела съм подобни отзиви в официалния сайт.
Аз ЕУК сега съм го заменила с Ресвератрол, заради липсата на слънце, пък и 15 мин. навън само, едва ли го правят активен.

# 552
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Здравейте,днес пристигна и моята първа поръчка-буфет, растителни.сквален и хиалуроновата киселина. Първите ми впечатления са много приятни. Днес нанесох първо хиалуроновата киселина,след нея съвсем мъничко от свалена и ежедневния ми крем.
Сега вечерта само буфета ,веднага попи в кожата. Искам да питам след него може ли да сложа и от сквалена?

# 553
  • Мнения: 2 323
Скваленът е последен, тоест може след всичко Simple Smile

# 554
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Супер,благодаря много.

Общи условия

Активация на акаунт