Януарски Мами 2019

  • 51 765
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 287
Първото не съм го кръстила н никой ,не мисля и второто да е ,важното е името да ми хареса ,а пък родата да ме извинява 😊

# 721
  • Мнения: X
Има вече група в фейсбук казва се януарски бебета 2019 с едно бебенце завита под завивка. 

# 722
  • Мнения: 1 327
Има вече група в фейсбук казва се януарски бебета 2019 с едно бебенце завита под завивка.  
Има няколко по принцип .Но нашата е тази най-отгоре.

# 723
  • Мнения: 127
Имаме група, която е скрита, моля пишете ми на лични, като може да ми изпратите имейла с който сте регистрирани във фейсбук, за да ви добавя Simple Smile

# 724
  • Мнения: 1 124
Ние не мислим да спазваме тази традиция. Имаме семейни причини. Единствено майка ми заслужава (защото само тя ни подкрепяше и помагаше с проблемите около забременяването), но родителите ми са раведени и не в добри отношения и ще създадем напрежение.
Ако е момиче, ще го кръстим на ММ. За момче нямаме измислени имена, така че таааайничко се надявам на момиченце. Но пък през Януари има доста празници, за сега мислим, че дори да се роди на празник ще го кръстим както сме си намислили. Живот и здраве може пък да променим решението си. Важно е да е хубаво името.
Дами вече все повече ми се върти в главата как ще кръстя малкия фъстък.То е ясно вече на кого-нямам избор.Имах надежда ,че ще забременея преди сестра му на ММ да забременее с второ но уви.Майка ми вече си има внуче на нейно име -на брат ми малката Дияна.Сестра му на ММ второто го кръсти на баща си Стоян,а така бях си избрала имена-Стефани ако е момиче хем на свекъра Стоян ,хем на баща ми Станчо ,или Стелиян ако е момче.Сега вече съм ограничена с имената ,защото ММ държи естествено за майка си .Това живот и здраве ще и е трето внуче няма как да не е на нея.Тя ми е казвала ,че е далеч от тези неща ,но ММ много държи на майка си и думата му на две не става.Казва се Златина и това много ме ограничава в имената Sad

# 725
  • Мнения: 3
Здравейте мами,реших и аз да се включа.Бременна съм в 12г.с. и ми е първа бременност.Днес правихме ранната фетална морфология и АГ ми каза че не е сигурна за пола на бебето но има маркер който показва че е момиче,та незнам да се настроя ли за момиче или да изчакам следващия преглед,тя не ми каза като процент колко е сигурно.Бебето беше във възможно най-нежеланата поза(седнала на дупето си) за извършване на изследването и се наложи няколко пъти да излизам за разходка,но то така и не си промени позата.
Вие правихте ли вече ранната фетална морфология и казаха ли ви пола?

# 726
  • Англия
  • Мнения: 18
Според мен е рано да се каже със 100% сигурност. Или поне според цялото инфо, което изчетох за този етап на развитие. Аз съм в Англия, на прегледа за всеки случай си попитах за пола, но лекарката ме изгледа странно Rolling Eyes и каза, че в 12 седмица дори им е забранено да коментират пола, тъй като е твърде рано. Така че .. трябва да имаме малко търпение, ще се мине бързо времето Yum

Последна редакция: ср, 27 юни 2018, 00:02 от obsessi0n

# 727
  • Мнения: 1 327
На мен ми казаха ,че ще ми кажат сега на ФМ със сигурност.Апаратурата им била много добра .Питах още мами инвитро от Надежда .Даже някои с близнаци на всички им казали със сигурност още в 12 г.с на ранната морфология и нямат грешка .

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
На мен с третото ми каза със сигурност лекарката в 12 седмица и 1 ден. Различават се по ъгъла на това, което стърчи, но позицията беше добра и дори аз го видях и разбрах. Права беше. В много държави не казват поради възможността да се направи аборт в тази седмица ако бебето не е от желания пол...

# 729
  • Мнения: 127
И на мен не ми казаха нищо в 12с4д.ч. В Белгия също нямат практика да коментират пола толкова рано. Ще чакам резултатите от пренатеста, за да разберем Simple Smile.

# 730
  • Мнения: 2 193
Шанелче, да не те разочаровам, но в „Надежда” на ФМ с номер 1 не познаха пола. Върнах да си чета старите публикации - Игнатов я е правил. Все пак тогава се беше застраховал, че „най-вероятно ще е момиче,  но не е 100% сигурно, още е много рано”. Дано пък Чачева се справи по-добре 😊

# 731
  • Мнения: 948
С предната бременност при ранната ФМ Марков ми каза. И позна. Сега я отложихме малко, че в 11+4  беше рано.

# 732
  • Мнения: 305
Здравейте, вчера бях на преглед и силно се надявах да види какво е бебчо! Каза ми че е много рано и че според нея по това което вижда мисли, че е момиче, но не е гаранция! Силно се надяваме на мома Simple Smile стискайте палци

# 733
  • Мнения: 68
[video][/video]
Мамита, има ли някоя от вас, която е на фраксипарин и аспирин протект и да е получавала кафеникаво зацапване. За съжаление вчера ми се случи. На лекар съм утре, но притеснението си е голямо.

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 515
[video][/video]
Мамита, има ли някоя от вас, която е на фраксипарин и аспирин протект и да е получавала кафеникаво зацапване. За съжаление вчера ми се случи. На лекар съм утре, но притеснението си е голямо.
Аз съм на аспирин и фраксипарин ,имах леко зацапване в 7 г.с. и няколко дни ама беше съвсем малко и доки каза че всичко е наред . Ти в коя седмица си ?

Общи условия

Активация на акаунт