Нашите кухни - 74

  • 94 492
  • 754
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 773
Ей, мама на Мони-страхотна е Heart

# 181
  • Мнения: 13 204
Много красива и стилна!

# 182
  • Мнения: 1 463
И на мене много ми хареса холнята! Стилна и съвременна! Колко квадрата е помещението?

# 183
  • Мнения: 1 700
Мама Мони страхотна е. От съде взехте осветителните тела, които са на тавана? Може и линк към тях.

# 184
  • София
  • Мнения: 2 439
Малка е холнята - 25 кв. м. А за осветителните тела утре ще напиша. Имам една таблица в работата и там имам линк. Радвам се, че ви харесва. Кухненската част много я мислих, защото мястото е малко, но ми е много удобна.

# 185
  • Мнения: 88
Чудесна кухня мама Мони! Със здраве да я използвате!Няма абсолютно никакво значение колко време ви е отнело.Важен е резултатът.И най-вече да е удобно и практично.

# 186
  • Мнения: 812
Mама Мони,страхотна холня,прекрасна комбинация от цветове и добро изпълнение.Много дълги години да й се радвате.

# 187
  • Мнения: 2 249
Това е моята холня. Ползва се вече половин година





Ехаа.. супер е. Като от някое списание направо Hushed Много е красива Heart Eyes

# 188
  • Мнения: 3 945
Моля за инфо за осветителни тела и столовете.
Много спокоен дом и приятно обзавеждане.

# 189
  • In transit
  • Мнения: 11 945
Дайте идеи за осветление над плота. Исках да е UTRUSTA на Икея, обаче на ММ му се виждат много 500+ лв за осветление. Не са малко де. Sad

# 190
  • Мнения: 463
Момичета, и ние сме  почти  на финалната  права: остава  ни монтирането на уредите, дръжките  и осветлението  Simple Smile


Чудя се, дали  сега дали  да  взема бяла кръгла и правоъгълна  маса?
От къде да  погледна  добро качество  на 
разумни цени?  Особено  кръгла маса  в по-изчистен модерен  стил  никъде не мога да  открия Sad

# 191
  • Раковски
  • Мнения: 2 172
anichkaffm , фладера на вратите трябва да е настрани както върви гърба.

# 192
  • Мнения: 463
anichkaffm , фладера на вратите трябва да е настрани както върви гърба.
И аз така  исках да са в една  посока, а мъжът  ми да си контрастират. Че да не се сливало всичко (че и подът ни е дървен).
Сега за това масата е търся  бяла Simple Smile
Със стъклена  също ми харесва много, но   пък съм с две  малки  деца и  ми е зор да я чистя нон-стоп след  тях ..

# 193
  • Мнения: 4 773
В аико гледах кръгли маси, бели на добра цена и изглеждаше добре.
Ето https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=16&pid=99616&sgid=16

# 194
  • Мнения: 463
В аико гледах кръгли маси, бели на добра цена и изглеждаше добре.
Ето https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=16&pid=99616&sgid=16
Изглежда  добре!  Благодаря ти, ще погледна  и за други  варианти  там, че  ни трябва  и разтегаема  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт