Нашите кухни - 74

  • 94 558
  • 754
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 922
От този тип гледай: https://www.geraka.com/kuhnenski-smesitel-monter
Нодата пада от по-ниско и не пръска чак толкова.

# 601
  • Мнения: 4 215
Аз да попитам къде си поставяте термоканите за вода?
Нашата е на плота и понеже се ползва много често ми прави впечатление, че парата, която се вдига стига до дъното на горния ред шкафове (стандартното 60 см разстояние). В старата кухня, не съм забелязала това, защото нямаше горен ред шкафове точно над шкафа, над който седеше каната.
Замислих се дали е проблем това често овлажняване с гореща пара?

# 602
  • Мнения: 92
относно осветлението в кухнята. Понеже ще правя солидна замазка и окачен таван, нивото ми ще се сниши с едно 15см, та за кухнята обмислям луни вместо пендели. Помещението ми е 9м2, като кухнята е на 2 от стените Г-образна.
Какви по размер лунички биха ми били достатъчни? Как точно да ги разпределя?
Понеже ме е страх да не предобря нещата и да стане прекалено светло, има ли опции луните да са димиращи?

# 603
  • Мнения: 6 359
относно осветлението в кухнята. Понеже ще правя солидна замазка и окачен таван, нивото ми ще се сниши с едно 15см, та за кухнята обмислям луни вместо пендели. Помещението ми е 9м2, като кухнята е на 2 от стените Г-образна.
Какви по размер лунички биха ми били достатъчни? Как точно да ги разпределя?
Понеже ме е страх да не предобря нещата и да стане прекалено светло, има ли опции луните да са димиращи?
Има и крушки и осветителни тела, но трябва да рърсите изрично да е упоменато. Ето едни например, които са готови за монтаж само ключ димиращ Ви трябва
https://bauhaus.bg/LED-luni-84mm-GU10-6W-dimeruemi-3broya

# 604
  • Мнения: 431
shadowman

спрях се на kandil санремо бронз като качество от 3 те марки kastamonu,  YILDIZ ENTEGRE, kaindl кое би избрал ?
На моята кухня долния ред е Сан ремо бронз много го харесвам, искам да си направя и секция за хола от него.

# 605
  • Мнения: 1 040
eivalin може ли снимка ако не е много нахално ? горен ред имаш ли и какъв. аз го комбинира с акрил глос 7045 ag на кроншпан   заради  плочки.

# 606
  • Мнения: 1 787
Аз да попитам къде си поставяте термоканите за вода?
Нашата е на плота и понеже се ползва много често ми прави впечатление, че парата, която се вдига стига до дъното на горния ред шкафове (стандартното 60 см разстояние). В старата кухня, не съм забелязала това, защото нямаше горен ред шкафове точно над шкафа, над който седеше каната.
Замислих се дали е проблем това често овлажняване с гореща пара?
Наистина се вдига много гореща пара и даже по-нагоре стига, не само до дъното на горните шкафове. Трябва да се внимава, според мен, аз моята кана я ползвам постоянно и я поставям на барплота (над него нямам шкафове), когато я включвам.

# 607
  • Мнения: 1 463
Аз нямам бар плот и се старая да поставям каната в по-външния край на плота, за да не бие парата направо нагоре към шкафовете. Горните ми шкафове са по-тесни от долните. Наистина, си е проблем тази пара.

# 608
  • Мнения: 2 257
В офиса имаме такава кана и там се ползва ежедневно. Не съм забелязала да има поражения по шкафа отгоре, а той е някакъв най-обикновен. Не е супер лукс кухня. Може би зависи от покритието на шкафа, не знам..

# 609
  • Пловдив
  • Мнения: 420
Здравейте,

 Аз имам един лаишки въпрос. Има ли някаква разлика между плоскостите, които се продават като "кухненски гърбове" и плотовете от които се правят шкафовете? Въпросът ми е подороден от това, че ни предстои обзавеждане на кухня, а при направата на старата, беше сложен гръб, който при почистване с препарат около котлоните, постоянно се "пенеше". Сякаш попиваше препарата и при всяко минаване с мокра гъба той излизаше. Беше изключително трудно да го почистя.

# 610
  • Раковски
  • Мнения: 2 174
Плота и гърба с различни покрития спрямо пдч-то с което се прави шкафовете, но сме монтирали и пдч за гръб.

# 611
  • Мнения: 4 215
Моя позната си монтира ламиниран паркет за гръб.

# 612
  • Пловдив
  • Мнения: 420
Плота и гърба с различни покрития спрямо пдч-то с което се прави шкафовете, но сме монтирали и пдч за гръб.

Предполагах такова нещо. Благодаря!

# 613
  • Мнения: 92
относно осветлението в кухнята. Понеже ще правя солидна замазка и окачен таван, нивото ми ще се сниши с едно 15см, та за кухнята обмислям луни вместо пендели. Помещението ми е 9м2, като кухнята е на 2 от стените Г-образна.
Какви по размер лунички биха ми били достатъчни? Как точно да ги разпределя?
Понеже ме е страх да не предобря нещата и да стане прекалено светло, има ли опции луните да са димиращи?
Има и крушки и осветителни тела, но трябва да рърсите изрично да е упоменато. Ето едни например, които са готови за монтаж само ключ димиращ Ви трябва
https://bauhaus.bg/LED-luni-84mm-GU10-6W-dimeruemi-3broya

Може би ще прозвуча лаишки, но какво се случва като изгорят? Може ли да се сменят лесно само диодите, или така да се смени луната, че да не се кърти. Харесах си не димиращи
https://bauhaus.bg/led-luna-12w-bqla-puralux

# 614
  • Мнения: 6 359
Изхвърлят се целите и показаните от мен димиращите, защото за такива питахте дали има и тези показани от Вас също. Но по принцип има и тела, които се разглобяват, т.е. с крушки които закупувате отделно.

Общи условия

Активация на акаунт