Нашите кухни - 74

  • 94 293
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 463
Момичета, да споделя  новата  ни кухня:) Стана  такава, каквато  исках. Удобно  ми е и е на много  добра цена.
Всъщност приключихме с обзавеждането на новия ни апартамент  и почваме  да му се наслаждаваме Simple Smile
Благодаря  за вдъхновението, което черпих от вас.

Скрит текст:





Последна редакция: вт, 10 юли 2018, 17:34 от anichkaffm

# 706
  • Мнения: 797
Честито, много приятно сте скосили покрай хладилника. Приятна, свежа и с цветове по модата кухня. Да си я ползвате със здраве! Масата и столовете много отварят мястото!

# 707
  • Мнения: 2 236
Ехааа.. колко много шкафове! Със здраве да се ползва! Много е хубава!

# 708
  • Мнения: X
Много е хубава кухнята и много мой стил!
Икейска ли е? Помня, че гледах тази комбинация и се колебая да взема почти същата, но с бял гланц.

# 709
  • Мнения: 463
Момичета, благодаря за  хубавите  отзиви Simple Smile
Кухнята  и цялата  мебелировка са по поръчка, че не си личи  много,  но прав ъгъл нямаме. Холо-кухнята е под формата на трапец, а спалнята е многоъгълник  Sad
Та трябваше всичко  да е по поръчка, за да се "изправи" визуално.
Иначе  всички  шкафове са по мое хрумване, най-съм доволна  от крайните  колони -шкафове.  Идеални са за складиране  на неща, а визуално  са красив завършек  на кухнята. И като се влезе  от вратата  се избегна ефекта на  тунел (който  би се получил, ако в края бих оставила  хладилника, който е много  дълбок).

# 710
  • Мнения: 463
Много е хубава кухнята и много мой стил!
Икейска ли е? Помня, че гледах тази комбинация и се колебая да взема почти същата, но с бял гланц.
Благодаря ти Simple Smile
Всъщност  снимките  са с кофти качество  и не си личи , но кухнята  е с бял гланц.

# 711
  • Мнения: 2 236
Момичета, благодаря за  хубавите  отзиви Simple Smile
Кухнята  и цялата  мебелировка са по поръчка, че не си личи  много,  но прав ъгъл нямаме. Холо-кухнята е под формата на трапец, а спалнята е многоъгълник  Sad
Та трябваше всичко  да е по поръчка, за да се "изправи" визуално.
Иначе  всички  шкафове са по мое хрумване, най-съм доволна  от крайните  колони -шкафове.  Идеални са за складиране  на неща, а визуално  са красив завършек  на кухнята. И като се влезе  от вратата  се избегна ефекта на  тунел (който  би се получил, ако в края бих оставила  хладилника, който е много  дълбок).


Абсолютно ти съчувствам.. при нас е същото.. изключително криво е навсякъде. Най си личи на пода при преминаването от едната настилка в друга. И ние сме с кухня по поръчка, за да  убием визуално кривините.
А да попитам - хладилника какъв е?

# 712
  • Мнения: 463
Хладилникът е Бош: https://www.bosch-home.bg/productlist/fridges-freezers/fridge-fr … bottom/KGV58VL31S. С огромен  литраж: 600 л , май беше. Но е малко  по-голям 191 висок, 71 широк и 77 дълбок.

# 713
  • Мнения: 797
Тъкмо като ви гледам кухните и гениите които са ги създали знам че не само аз ги псувам. Навремето е било така, строиш, без образование. Wink

# 714
  • Мнения: 463
При  нас  апартамента  е на калкан до друга  кооперация и теренът  е бил  още от началото  крив. Строителят  ни е добър като цяло, но  много  възможности  е нямало.  Поне  Холо-кухнята е голяма  към 36 кв. и не личи  много, че  не са  прави  стените.

# 715
  • Мнения: 1 691
A anichkaffm, хубава е кухничката. Интересува ме смесителят какъв е, удобен ли е?

# 716
  • Мнения: 2 236
Нашата кухня-хол е във формата на трапец.. от вратата до комина има разлика от 13см..стената върви на една страна и нямаме един прав ъгъл.. майсторите, които шпакловаха се видяха в чудо. Колко гипс замина по тия стени.. Close

# 717
  • Мнения: 1 195
И аз се присъединявам към темата с кухните. Имам проект вече.

Скрит текст:

Абстрахирайте се от хладилника и дръжките (бях избрала други плоскости), както и от паркета, който излиза странно розов.

# 718
  • Мнения: 463
A anichkaffm, хубава е кухничката. Интересува ме смесителят какъв е, удобен ли е?
Смесителят е изключително  удобен  на Тека  с издърпваш чучур. https://www.geraka.com/smesitel-teka-ares-k-938
На мен такъв  тип смесител ми върши най-добра работа. Мога спокойно  да пълна по-високи  съдове, бутилки, каната  за вода, дори като е на плота. Супер  лесно се почиства  мивката  с него също.
Препоръчвам!

# 719
  • Мнения: 39 227
И аз се присъединявам към темата с кухните. Имам проект вече.

Скрит текст:

Абстрахирайте се от хладилника и дръжките (бях избрала други плоскости), както и от паркета, който излиза странно розов.
От последните показани кухни няма как да не кажа, че аз бих направила първия ред горни шкафове по- тесни и с вратички еднакви на вид като по- горните.

Общи условия

Активация на акаунт