И аз започвам с опитите

  • 1 984
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте и от мен  Simple Smile Омъжих се преди 20 дена и решихме с мъжлето, че вече може би сме готови да дарим живот  Grinning  Този месец за първи път не се пазим. Благодарна съм на този форум -  вече съм доста информирана за процеса  Hug Надявам се скоро чудото да стане  baby_neutral Но както се казва - Божа работа! Пожелавам на всички по едно малко същество!   bouquet

# 16
  • Мнения: 107
Успех!

И аз имам нужда от него
 Hug

# 17
Успех. Дано скоро да се похвалиш, че чакаш бебче!

# 18
  • Мнения: 820
Благодаря на всички за пожвланията, да ви се връща двойно. Аз явно ще се пробвам пак следващият месец. Температурата ми взе да пада, а и коремче ме присвива, smile3518 амо то е прекалено да се надявам да стане от първия път (ще ми се де..) Успех на всички кандидат мами! smile3525

# 19
  • Мнения: 4 806
успех ти пожелавам

и много търпение и спокойствие

# 20
Zdravei Didi re6ih da napi6a tova koeto si pomislih v purviq moment - a to e 4e naprazno se pritesnqva6 ot godinite.Nai vajnoto e jelanieto.Az su6to se opitvam da zabremeneq no vse o6te nikakuv rezultat.Vajno e spokoistvieto.Nai iskrenno ti pojelavam skoro da zabremenee6 i da si ima6 zdravo i krasivo sukrovi6te.Uspeh

Пиши на кирилица!!!

Последна редакция: нд, 18 юни 2006, 11:53 от Хера

# 21
  • Мнения: 112
Здравейте и от мене, мили момичета!
От доста време се ровя във форума и чета вашите мнения и съвети, от които много неща научих.
Ние работим по въпроса за бебе от близо година. Всеки месец правя сметки и се надявам  Wink
Пожелавам ви успех и се радвам, че ви има!   bouquet   bouquet   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 143
Здравей, Дидка М
Много са ти хубави годините, не го мисли. Аз съм динозавър, ама много важно, не се отказвам, така че  - Успех! И на всички останали!

# 23
  • Мнения: 1 353
Нека всички които започват да имат търпение и ако не се получи веднага да не се отчайват. Само съветвам ако нищо не стане до 6-9 месец от началото на опитите да се посъветват със специалист.

Общи условия

Активация на акаунт