Може ли стреса да доведе до преждевременно раждане?

  • 1 670
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 618
Не мисля,но все пак се пази!!!И те пожелавам да не ти се случва нищо неприятно!!!!  bouquet

# 16
спестявай се неприятните изживявания,защото определено могат да навредят на бебо или да родиш по-рано

# 17
  • Мнения: 382
Опитай се да си максимално спокойна, за каквото и да става дума. На мен баща ми почина като бях в 6-ти месец. Родих си на термин живо и здраво бебенце, но само аз си знам как съм се опитвала да запазя самообладание и "спокойствие"...

# 18
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Но по начина, по който задаваш въпроса съдя, че очакваш нещо лошо да се случи и се притесняваш дали това няма да навреди на бебето.

Да, точно така е! Sad
Много ви благодаря на всички- много сте мили!

На мен баща ми почина като бях в 6-ти месец. Родих си на термин живо и здраво бебенце, но само аз си знам как съм се опитвала да запазя самообладание и "спокойствие"...
Cry -може би е нещо подобно...

# 19
  • Мнения: 566
мисля, че не може. още повече, че си подготвена че може да се случи нещо лошо. аз карам доста стресова бременност и до сега не се е отразило /надявам се да е така и до края/. на мен ми олеква като си порева, ама ме държи самоп няколко дни и после пак. та няма нищо лошо да дадеш воля на емоциите и те да излязат навън.
иначе по отношение на стреса една съседка като беше бременна загуби мъжът си при нещастен инцидент, но роди хубаво и здраво бебе

# 20
  • Мнения: 911
Не може! Поне така четох наскоро. Все пак е хубаво да си осигуриш максималното възможно спокойствие.

# 21
  • Мнения: 63
Миличка незнам какво ти е но попринцип винаги има риск. Но недей да мислиш дали ще се случи това или онова. Попринцип може но то много неща могат да се случат. Така че не го мисли а гледай да не се присняваш много много като ти е напрегнато пии ментаглог и валериан на хапчета може да се пият питала съм лекар и спокойно.

 няма нищо да се случи нали???  просто трябва да си спокойна

 Поздрави

# 22
  • Мнения: 2 035
Миличка, днес моя док ми каза, че е желателно да избягвам стреса поради тази причина, но според мен всичко е Божа работа. Така, че ще се моля всичко покрай теб да се нареди  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт