Форевър Алоун или сама над 30-те, част N-та

  • 27 549
  • 438
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 24 839
В един момент вече не издържах след като ми се повдигна след няколко езика до гърлото........

На дърти години да науча, че можело да ти заврат език до гърлото! #Crazy
С извинение, в този момент, къде са вашите езици- гълтате ли си ги?
Щото, нямам спомен да не съм пресрещала " нашественика" и " давала отпор" на средата на пътя.  Simple Smile

# 406
  • Мнения: 2 049
Ето: мъжете само за секс пишат с плам и вдъхновение - двама са достатъчни и темата замина в секса.
Ами, всеки пише за и търси това, което му липсва... Кво да напраят момчетата Simple Smile

# 407
  • Мнения: X
Играят по струната "виж колко съм желан", влизай в състезанието.
Те са манипулатори, но жените, които им се връзват, са с огромни проблеми със самочувствието. Всъщност една жена, която наистина знае какво иска, подобен мъж просто го употребява. Той за друго не става. Ако мъжът е с достатъчно мозък, двамата се употребяват взаимно, с удоволствие и мярка и никой не се фука с вървежност, популярност или бройка - нямат нужда. Ама случаите като BCN са от оня тип, който не е твърде уверен и има нужда да се докаже, най-вече пред себе си.

# 408
  • Мнения: 15 619
Вярно, че се навъдиха и доста лесни кукленца, които сами се предлагат.  Но по правило мъжете, които все биват налазвани и канени от женички и го опосвестяват, са манипулатори.
Играят по струната "виж колко съм желан", влизай в състезанието.


По принцип е ясно какво се има предвид с "не/знае как да си иска", но зад употребяващите думите стои в повечето пъти една особена настройка, че жената трябва да се бори за мъжкото благоволение и да е искащата. Което кореспондира перфектно с първия абзац. Уловката е, че си кореспондира и с много други проявления в отношенията.
Че то това е супер смешно. Grinning  Гледаш един пуяк как се крули, крули... Мисиришки трагикомедии.

# 409
  • Мнения: 19 951
Скрит текст:
В един момент вече не издържах след като ми се повдигна след няколко езика до гърлото........

На дърти години да науча, че можело да ти заврат език до гърлото! #Crazy
С извинение, в този момент, къде са вашите езици- гълтате ли си ги?
Щото, нямам спомен да не съм пресрещала " нашественика" и " давала отпор" на средата на пътя.  Simple Smile
[/spoiler]
Посрещах, посрещах, ма то мускулна треска ме хвана на езика в един момент. А и онзи ме изненадваше. Много енергично момче, неслучайно явно беше състезател, да е жив и здрав. Отблъсквах го на няколко пъти мистериозно, за да мога да си забърша лицето. Ама той може да си е мислел, че ми харесва. И още по-ожесточено се нахвърляше. Laughing

Вярно, че се навъдиха и доста лесни кукленца, които сами се предлагат.  Но по правило мъжете, които все биват налазвани и канени от женички и го опосвестяват, са манипулатори.
Играят по струната "виж колко съм желан", влизай в състезанието.
По принцип е ясно какво се има предвид с "не/знае как да си иска", но зад употребяващите думите стои в повечето пъти една особена настройка, че жената трябва да се бори за мъжкото благоволение и да е искащата. Което кореспондира перфектно с първия абзац. Уловката е, че си кореспондира и с много други проявления в отношенията.
Напълно съгласна.

# 410
  • София
  • Мнения: 17 780
То може да е смешно, ама има и по- прикрити и съответно успешни сред неопитни или самотни момичета/жени. Или такива без самочувствие, както казва Гал, но аз лично ги слагам в графата неопитни.
Пробутват го между другото, не крещи така, както го превеждам Laughing

П.П. Състезател по водни спортове някакви, викаш Laughing

# 411
  • Мнения: 19 075
В един момент вече не издържах след като ми се повдигна след няколко езика до гърлото........

На дърти години да науча, че можело да ти заврат език до гърлото! #Crazy
С извинение, в този момент, къде са вашите езици- гълтате ли си ги?
Щото, нямам спомен да не съм пресрещала " нашественика" и " давала отпор" на средата на пътя.  Simple Smile

Може да го е правил нарочно, за да провери как са ѝ рефлексите за гълтане и повръщане. Някаква тестова прелюдия за евентуални други орални дейности. Втурва се с изненадваща атака на езика, за да си направи изводите.

# 412
  • Мнения: 6 965
Или е фетишист на сливици.
Има ги всякакви вече.

# 413
  • Мнения: 19 951
Ами, не. По-скоро беше неопитен младеж, а и не особено интелигентен. Ама така се създават легенди. После се носеха слухове, че е супер сваляч. Та, затова е и чудесната вметка на The Catcher in the Rye – тези, които твърде много говорят и държат да се знае какви са казанови, обикновено имат всъщност проблеми в любовното общуване.
Моят скромен опит през времето показва, че баш мъжете с големите жезли, увереност в мъжествеността си не претендират с нея. Те тихичко си вършат работата, когато имат цел и без да парадират не остават незабелязани.

# 414
  • Мнения: 1 206
аз смятам за голям проблем един човек(не пол) да тръгне със струната "виж колко съм желан/а" - бягам на секундата! Това са хора с комплекси, които си ги изливат в/у теб и постоянно трябва чудеса от храброст, за да им се доказваш като заслужил/а. Пълна загуба на нерви и емоции. Ако след 30г един човек не е разбрал, че отношения с Его не се градят е мн по-лошо, от колкото да го/я научиш какъв секс харесваш.

# 415
  • Мнения: X
В студентските години най - лесно се намираха гаджета по клубовете и купони.
Над 30те ако на работа нямате готини колеги, щом нямате и много приятели, които биха могли да ви запознаят.., според мен Интернет е решението.
Форуми по интереси, сайтове за запознанства, фейсбук.
Успех!

# 416
  • Мнения: 1 121
Докато основната мисъл на българката (и на българина естествено) е да не се мине случайно, ще има все повече самотници. И докато сексуалното общуване, което би трябвало да е удоволствие за практикуващите го се възприема като разменна монета. Защо е така? Много хора, поради различни причини смятат, че това е единственото нещо у тях, което има стойност и се опитват да го изтъргуват максимално скъпо. Иначе казано - стискат си ги. Да ги питаш за кога, за кого и за какво.
В текста на една песен на известен певец (не българин) се казва : защо се опитваме да търгуваме с това от което имаме толкова много за даване?
За обичта изобщо става дума, не единствено за интимната такава.
Което показва само, че проблема не единствено български

# 417
  • Мнения: 2 694
Да бе нали? Ако беше жена, щеше да даваш на всички Grinning
Един приятел така казваше "толкова обичам секса, че ако бях жена щях да съм ебаси курвата" хахах

# 418
  • Мнения: 1 770
Да бе нали? Ако беше жена, щеше да даваш на всички Grinning
Един приятел така казваше "толкова обичам секса, че ако бях жена щях да съм ебаси курвата" хахах

И аз обичам секса, но не заради самото упражнение, а заради чувството което изпитвам, правейки го с човека когото обичам.

# 419
  • Мнения: 6 965
Да бе нали? Ако беше жена, щеше да даваш на всички Grinning
Един приятел така казваше "толкова обичам секса, че ако бях жена щях да съм ебаси курвата" хахах
Като няма опция да докаже твърдението така ще си говори много ясно. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт