Нашите second hand находки- Тема 40

  • 102 171
  • 770
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6
Относно якето на Tom Tailor, първоначално и на мен ми се стори като дефект, но гледам в интернет има и други и всичките са такива. Може би такъв е ефекта, който производителят е търсил...
https://www.denimdream.com/EU/en/product/jacket-3532504-tom-tailor_31208
http://www.newbrightwoodianblog.com/women-and-039-s-jacket-tom-t … eige-sgxfuoe.html

Просто още сайтове предлагат бракуваната партида. Писах в темата, за да не се подлъже още някой като мен. Да, в Ремикс може да се намерят много хубави, чисто нови дрехи с етикети и прочие, но тази специално е с дефект. Трябва да се види на живо. Неравномерно е, седи неестествено плюс, че в самото ателие ми обясниха, че е повредено при боядисването и да си искам парите обратно. Да не говорим, че си имаше код (на модела) под който не ми излезе никъде в нета и в тези две разцветки Tom Таilor просто не го предлага този модел. Има същото маслено зелено, което обаче не чернее/червенее по ръбовете. Правете сметка, че аз го купувах миналата година, още седи на сайта. Изчезва и пак се появява - това означава, че момичетата го връщат заради дефекта до една. Страшно некоректно от страна на Ремикс да не го опише в инфото за дрехата.

# 136
  • Мнения: 4 275
Или поне да не е отразено в цената...

# 137
  • София
  • Мнения: 5 547
Рядко пазарувам от Ремикса, но сега си взех този шал и страшно ми харесва: https://remixshop.com/bg/accessories-scarfs-liebeskind-pr9271470.html с код излезе прекрасна цена. А и сега имам модела и мога да си ушия колкото искам , без кожичките разбира се.

# 138
  • Sofia
  • Мнения: 26 446
Как се носи това нещо?
Прилича на недовършено изделие...

# 139
  • София
  • Мнения: 5 547
Как се носи това нещо?
Прилича на недовършено изделие...
https://www.amazon.co.uk/dp/B00EQWZCVU/?coliid=I23VK2ZX1O8W56&am … _=lv_ov_lig_dp_it Ето го на човек , малко по-стар модел.

# 140
  • София
  • Мнения: 2 402
находки от Мания-копринен топ, колан и шал
Скрит текст:



и от Ремикс-топ, още един копринен /много се чудя да оставя ли панделката/ и една рокличка
Скрит текст:


Нещата от Ремикс бяха по 3-4 лв. Имам и една чанта от там, но няма смисъл да я снимам, защото цената й изобщо не е като за находка Blush Направо се потрисам колко бързо се изкупуват кожените чанти ...

# 141
  • Мнения: 29 590
Всичките ви находки са хубави, но жълтичкото ми допада най-много.  Heart Eyes

# 142
  • Мнения: 2 156
Чудесни блузки. Моите летни блузи са предимно по тялото, но твоите находки, съчетани с дънки стоят чудесно Musical Note
Бих си преразгледала концепцията.

# 143
  • София
  • Мнения: 2 402
Благодаря, момичета  Hug

# 144
  • Мнения: 14 659
За първи път виждам такъв шал,по скоро аксесоар.Харесва ми. GrinningБих си взела такъв.

# 145
  • Мнения: 317
Здравейте,
искам да ви попитам дали знаете къде има точно такъв магазин?---> Преди 2г имаше в София на ул. Житница, но го затвориха заради строежа на метрото. Никъде не съм виждала вече такъв магазин. Имаше чудесни неща..

# 146
  • Мнения: 1 756
Здравейте,
искам да ви попитам дали знаете къде има точно такъв магазин?---> Преди 2г имаше в София на ул. Житница, но го затвориха заради строежа на метрото. Никъде не съм виждала вече такъв магазин. Имаше чудесни неща..

Този на ул.Черковна 25 ми е любим, въпреки че скоро не съм ходила Sad

В интернет като съм търсила сайт пише, че имало и още един на ул.Пиротска 17, но не знам дали реално съществува, защото никога не съм ходила.

# 147
  • Мнения: 317
Flowers Cherries
Здравейте,
искам да ви попитам дали знаете къде има точно такъв магазин?---> Преди 2г имаше в София на ул. Житница, но го затвориха заради строежа на метрото. Никъде не съм виждала вече такъв магазин. Имаше чудесни неща..

Този на ул.Черковна 25 ми е любим, въпреки че скоро не съм ходила Sad

В интернет като съм търсила сайт пише, че имало и още един на ул.Пиротска 17, но не знам дали реално съществува, защото никога не съм ходила.
Намерих им ФБ страницата- не са публикували нищо отдавна. В сряда имам ходене около ул. Пиротска и следобяд ще отскоча до този магазин да видя дали го има още.
Благодаря Flowers Cherry Blossom

# 148
  • Мнения: 1 148
Този на Пиротска мисля, че се пада към Женския пазар. А този на Черковна го гледам всеки път като минавам с трамвая, явно трябва някой път да го посетя.

# 149
  • София
  • Мнения: 5 547
Този на Пиротска мисля, че се пада към Женския пазар. А този на Черковна го гледам всеки път като минавам с трамвая, явно трябва някой път да го посетя.
Мен лично тоя на Черковна не ми харесва, до сега нищо не съм вземала от него, някакси ми е малък. Има един друг точно с/у спирката при гара Подуяне, от него имам много неща, но напоследък трудно ми харесва нещо, вдигнаха цените- ризките падат до 7 лв на брой- което за 2 у-ба ми се вижда много, след като стоят 2 седмици в магазина и никой не ги купува.
Освен това имам усещането че вече са прегледани и взети съответно хубавите неща, от цял магазин голям на 2 етажа в първи ден на зареждането - нищо да не ми хареса, странно ми се вижда. Цените не стават символични като на Кирков по 1-2 лв преди новото зареждане. Държат си ги високи и според мен ги пращат след това в друг магазин, а тука идват пак от някой- непродадените парцаля.

Общи условия

Активация на акаунт