Нашите second hand находки- Тема 40

  • 101 983
  • 770
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 46 437
Момичета, време е за нова тема Simple Smile

# 766
  • Мнения: 2 179
Аз не мисля, че някой дава куп пари за износени или дефектни неща, само защото на етикета е написана някоя известна марка. Отскоро пазарувам от ВУ, така че не мога да сравнявам как е било преди, но не бих купила нещо овехтяло или с каквито и да било следи от носене.
Именно в това е проблема - вече цената е висока, а качетвото ниско!

ПС - това за дрехите, предназначени за дарения на ЧК е отвратително. Кой е въпросният магазин?
Шик шик уж...намира се под хотел Аквая (Велико Търново)

# 767
  • Мнения: 24 117
Днес в Хумана открих чисто нова кашмирен шапка за 4 лв.

# 768
  • Мнения: 35 069
Някой би ли направил нова тема?

# 769
  • Мнения: 980
Аз преди доста време пазарувах от Ремикс и в повечето случай бях много доволна от нещата въпреки че не бяха особено евтини си заслужаваха. Но последните пъти получавам някакви абсолютни боклуци - едно яке което беше скъсано отпред, ужким ново с етикет беше 60-70 лева. Последното беше една чанта вярно за 9 лева, но аз такъв боклук и за 50 стонинки не бих взела - малка от изкуствена кожа и  протъркана от носене. Голямо разочорование се оказа и продайте на ремикс - одобриха ми само 4 неща от общо 15. И ни виждам защо едните са одобрени, а други не.И тъй като поръчах не премиум услугата неодобрените дрехи си остават за тях и няма да се учудя ако след време да ги пуснат и тях за продажба.

Последна редакция: нд, 27 яну 2019, 18:35 от Serene__

# 770
  • Перник
  • Мнения: 4 859
Заповядайте в новата тема!
http://www.bg-mamma.com/?topic=1090341.new#new

Общи условия

Активация на акаунт