Съпруги на военнослужещи - 25

  • 61 277
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Листенце, радвам се, чевсичко се е наредило Simple Smile
Лек път му пожелавам.

Фло, разплака ме!

# 61
  • Мнения: 2 183
Добро утроо,

Димитрова, благодаря за кафенцето.. днес прочетох във фейса едно много хубаво послание... отправям го и към вас... Един добър ден винаги започва с три неща...усмивка, надежда... и кафе! Останалото ще дойде...
Листенце, радвам се, че всичко е наред.. не пускам палците аз, докато не кажеш че всичко е ок окончателно..Blush
Фло, добре съм... благодаря ти.. около 28ми пак ще съм Софиянка в повече Grinning
Ще видя как ще е положението и може да ти звънна да се видим.. ще се радвам... иначе ДА организираме среща, но като гледам никой друг не изяви желание... дано се случи, аз ще се радвам много.. Hug

Отивам на Метро да пазаря някои принадлежности за офиса, така че ви оставям и ви пожелавам приятен ден! Heart

# 62
  • Мнения: 1 605
Листенце и аз не пускам палчетата докато не кажеш,че е пристигнал и всичко е наред

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Здравейте, дами! Знаете ли дали могат да се сменят смените? Вчера взех карта, но се оказа, че сме в различни смени с приятелските семейства.

# 64
  • Мнения: 724
Здравейте и от мен! Усмихнат ден ви пожелавам. Фло браво за представлението - много хубави думи си ни постнала от него, ще си взема поука. честито на сдобилите се с карти. Ние тази година няма да почиваме с карта. Предстои ми записване на малката в първи клас и може би смяна "на гарнизона", най-сетне май се реших.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Добро утро ли е, добър ден ли е? Толкова е мрачно, че не можеш да разбереш.
Дафиново листенце, това са големи авиокомпании, а не нискотарифни превозвачи. Щом се е чекирал навреме за първия полет, от там нататък авиокомпанията има грижата да го "пренесе" от т. А до т. Z, минавайки през всички междинни точки. Е, ще се поизмори малко повече, но важното е да стигне. Ето, имал е хотел и храна. Лек път нататък. Пак ли на същото място отива? В гъстите гори на Северна Америка? Представям си езера, самолети, които излитат и кацат по водата...
МисЮ, ей така се работи, на Метро, пари да харчи. Joy
Мъниче, днес е детският рожден ден, какво ще ги правим 12 момиченца в две стаи, не ми е ясно. Всички планове за игри навън пропадат. Сега ще трябва да минем на тихи игри или на много шум с музика.
Фло, аз съм добре. Удължих болничния. Девойката е добре. Днес има участие някъде, награби униформата и тръгна. За сега е сигурно, че другата седмица ще ходят до Одрин, през юни до Черна гора. ЮАР за сега отпада.
Със сигурност на колегите ти им е харесала презентацията ти. Но причините твоите връстници да се чувстват по-различно от теб са много. Хората са живели различен живот и сега положението им не е леко. Сама виждаш каква е разликата между дружките ти в КГБ, колко различни съдби има. Дай Боже все повече хора да са с дух като твоя. И моята майка ти е набор. Не се е хванала да учи, че тя на времето не е учила, та сега ли. Joy Ама си намира разни занимания, най-вече сериали. Но без моята подкрепа трудно би могла да живее нормално. Та така...
Специално за сети
Скрит текст:
щом има стълба, трябва да се ползва за наблюдателница
човек да не си купи нова етажерка за терасата, веднага е окупирана

когато има слънце, се лигави така

Лек ден на всички.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Здравейте, дами! Знаете ли дали могат да се сменят смените? Вчера взех карта, но се оказа, че сме в различни смени с приятелските семейства.

За смяна не знам. Ако успееш да се свържеш, питай. Така или иначе не сте платили картата. Предполагам, че няма да е проблем, ако има свободни карти за смяната, която желаете.
Другият вариант е да не я платите и след седмица да видите дали няма нещо свободно за желания период.
Някои сега правят резервации, после не плащат. Може да се освободи някоя карта.
 

# 67
  • Мнения: 1 855
Здравейте, дами! Знаете ли дали могат да се сменят смените? Вчера взех карта, но се оказа, че сме в различни смени с приятелските семейства.

 Едва ли...Имате резервация с номер и срок за плащане...тя няма как да се анулира преди този срок...Вариантът го е казала Дунди-не плащаш и после нова...но едва ли ще има пък налично това , което искате....освен ако не говорим за септември  в Сарафово...
 
Дунди , това твоето коте ли е ?

  Ще се повторя след Дунди (ама нали сме и набори, и родители в сходна възраст...) Лесно е да кажеш, че живота в късна зряла възраст е прекрасен когато не си преживял катаклизми, другарчето е до теб, децата са ти здрави или  с две думи съдбата те е пожалила... Аз откривам разлика дори с моите връстници, които имат не само живи, а и здрави ,и активни родители, където не изискват грижи, а напротив помагат...И други, които от един филм (борба с рака с единия родител) преминават в друг( същата борба пак с рака  с другия родител)...Е, равнопоставени ли са ? И какво е виновен втория? Също образован , активен и деен човек? Ама съдбата му предлага друго...Така ,че приказките за  прекрасната зряла възраст имат смисъл само ако си от благодатната страна...всичко друго е Приказки под шипковия храст.... Laughing(а  да видим колко от темата ще се сетят за какво говоря....трябва да са по-зрели де.... Laughing)
 
Но да не забивам темата в посока, която не е  за петък  ...а да се върнем на море,бански, карти...т.е. на нашите си неща... Joy Joy Joy





# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Кати, това е нашият капризен крокодил в котешка козина. Трябваше да кача и клип как яде листа от ягоди. Joy
Сега се замислих да си купя и аз нов бански. Миналата година, докато се усетя, магазинчето, от което купувам, се беше поизпразнило откъм номерация. Ще взема да го посетя, за да видя дали вече е заредено.

# 69
  • Мнения: 3 046
Здравейте!
Дунди, много е готин котака! Благодя за снимките. На втората в първия момент въобще не видях къде е Rolling Eyes в тази връзка да кажа, че тази събота и неделя в музея Земята и хората ще има изложби на котки. Ние няма да участваме, но ще участва моето любимо котенце доли, което от две години има нови собственици и живее в Румъния и обира купите по тамошните изложби! Много искам да отида да си я видя, но още не знам със сигурност дали ще успея.
Албенка, голяма промяна явно ви предстои. Подкрепям решението ви. в тази връзка една мисъл на Опра Уинфри: "Получаваме от живота това, за което ни стиска куража да си поискаме".
Фло, ти си неизчерпаем извор - на мъдрост, на опит, пример си за достоен и стойностен човек. Аз съм сигурна, че и другите, пишещи в темата, също сте/сме Yum, но просто нямаме дар слово Joy
Аз планувам почивка на планина за седмица началото на юли, но още чакам едни приятели да кажат искат ли с нас, та още нищо не съм запазвала. После трябва и седмица на море, въпреки, че хич не ми се ходи, ама заради малкия ще отидем, живот и здраве.
В понеделник ще е първото тържество в яслата - за завършване на учебната година. Вълнувам се Simple Smile
айде чао за сега, че много работа имам....

# 70
  • Мнения: 2 183
Айй, колко хубавоо, отварям и достааа отговори непрочетени.. много ви обичам като сте активни да знаете Grinning
Отивам да прочета и да обядвам, че стана обедно време.. Blush

# 71
  • Мнения: 880
Дафиново листенце, знаем си ние, че ще се справи детето ти. Пък и гадже го чака там. Да пишеш като кацне!
 Аз свърших едната смяна. Сега ще почивам малко. Албенка, добре ще ви се отрази промяната. Дано сте заедно с ТМ.
 Слънчев ден, момичета!
 

# 72
  • София
  • Мнения: 8 372
Мили момичета, очаквах, че написаното ще предизвика коментар и много ви благодаря!
Започвайки представянето на Късната зряла възраст направих пред колегите уточнението, че това е моята гледна точка, от моята камбанария. Колкото са различни хората, толкова различни ще са и разказите. Моята презентация имаше за задача да покажа един начин на живот, (с уговорката, в добро физическо и психическо здраве), изпълнен с ангажименти, социални контакти, зареждащи позитивни емоции.
Прави сте ДУНДИ и КАТИВИТА, че понякога животът е много труден и сложен-това са част от предизвикателствата: появата на болести, намалените физически сили, загубата на социални контакти, близки хора, мисълта, че моето поколение си отива, че времевата перспектива се скъсява, намалените финансови възможности. Целта на презентацията беше да предложа някои стратегии за справяне с нелекия живот на третата възраст. Не всичко опира да средства за круизи напр. Но от голямо значение са топлите отношения със семейството, контактите с наборите, още по-добре - контакти с по-млади хора. (За това обаче би трябвало възрастните да имат такова поведение и държание, та да са интересни събеседници на младите). От особено значение е да си направят хората от късна "презряла"  Wink възраст равносметка - какво са постигнали, какво оставят след себе си, да виждат смисъла от извървения житейски път. Тогава не е толкова страшна тази наша възраст. Simple Smile
КАТИ, специално за това, което казваш-твоето поколение е в най-трудната позиция. Това е Средната зряла възраст от 40 до 60 години. Не случайно се казва "сандвич". От една страна децата, от другата - болните родители, а ти в средата. Никак не е лесно! Преживяла съм го.
Изчезвам, отивам на тръстиката afwitch
По-късно - преглед на печата Wink wavey

# 73
  • Мнения: 1 605
Дунди,много е красив вашия котак,много обичам котките като деца винаги сме имали котка.
Като се преместих в моята си къща от самото начало имам котка,първо шарен мъжкар,сега черна мадама
Сети,приготви си по-голям пакет носни кърпички,ще ти са нужни.За мен най-вълнуващо беше първото тържество на Джули в градината и последното когато ги изпращаха от градината.Доста сълзи пролях-от радост,от гордост и мъничко от мъка ососбено на последното.
Аз вече се замислят след като завърша и започна работа,какли ще се чувствам когато завършва първият ми випуск?

# 74
  • Мнения: 3 046
Пак съм аз Simple Smile в предния пост забравих да спомена, че стискам палци на момчето на Дафинов лист! Макар да те пропуснах в писаниците, те мислех.
И да напомня или да ви кажа, ако не знаете, че днес има 25% намаление на всичко в Хиполенд. Аз поръчах няколко подаръчета за 1-ви юни.

Общи условия

Активация на акаунт