Съпруги на военнослужещи - 25

  • 61 811
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 8 412
Привет, военни момичета Hug
Взимам си от топлото и ароматно кафе на ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ и сядам за малко на раздумка. Вчера написах най-краткия пост Mr. Green та днес да направя коментар - много се зарадвах, като видях кафето на МИС Ю Hug
ДУНДИ, прочетох и за твоите банкови неволи. Гадна работа - колкото и пари да са ти източили. Все пак, добре е, че са малко. Истина е, че всяка заповед е предпоследна. Ние се бяхме засилили още на 2. октомври да тръгваме на лекции-нахъсани, ентусиазирани, та ни стопираха. Първо ни казаха, че ще започнем от 3, а на следващия ден изпратиха мейл, че ще стартираме от 10.октомври. Та ни дадоха още една седмица ваканция.
Ще се опитаме да съберем лекциите в два дни, та да могат работещите да имат 3 раб. дни. Почивните дни до края на ноември са заети с лекции - от 9.00 та до 19.00. Както ви се харесва е казал Шекспир Mr. Green
Прегръщам ви, милички. Гаджето прави чайна церемония, та ме е поканил Joy

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 29
Здравейте прекрасни момиченца-кокиченца!!!
Едва ли ме помните, но пък аз ви помня и още си пазя коледните картички... Stuck Out Tongue Winking Eye Kissing Heart
Та така, след промените с данните са ми изтрили стария профил, така че от Mama Roni станах Медузка Wink Нямам бележка за отсъствията и май ще трябва да повтарям някоя и друга година, но се надявам все още да съм добре дошла в блокчето ...
Връщам се да попреговоря материала и да видя кой до къде е стигнал, но отърване от мен скоро няма да имате. Надявам се да успея и за някоя от срещите да се класирам Wink
Хубав, хубав четвъртък ви желая!!!

# 677
  • София
  • Мнения: 8 412
МЕДУЗКЕ, а добре си се завърнала в блокчето. Опъваме червения килим, вдигаме плаката  welcome и ти поднасяме цветя bouquet А кажи сега. Има ли някъде толкова топъл прием?
Хайде от нас да мине, няма да те връщаме в първи клас. Стой си при нас, но с условие да не отсъстваш от вечерните проверки. 
 Embarassed с известна доза притеснение, аз да си призная не си те споВням. Може би си писала, когато аз все още не съм била в компанията. Напиши няколко думи с какво се занимаваш.
Благородно завиждам на Пловдивския гарнизон-втасвате като козуначено тесто.
Изчезвам, че руските ми приятели ме чакат за среща в Скайп.
Лека нощ! wavey

# 678
  • Мнения: 2 194
Добро утро,

Медузке, добре дошла, аз също се извинявам, но явно и аз не съм се била включила в темата, като си била ти..ще се радвам да разбера и аз повече за теб.. Blush

Момичета, слагам кафенце и ви пожелавам приятен ден и уикенд.. аз чакам гости тази седмица та ще е весел уикенд при мен.. Hug

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 29
Добро утро, девойчета!!!
Flo, как да не си била тук, мила. Ти си ми нарицателно за тази групичка Heart Eyes
Както и dundi, dimitrova, Дафинов лист и да не изпусна още някой, спирам с изброяването.
Бях mama Roni в стария профил, с Lady_ сме комшийки, на един етаж... И да не ме помните, няма нищо, то едно ли е. Важното е, че аз ви помня и отново съм тук Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart
Благодаря за топлото посрещане, наистина никъде няма такова. Иначе за мен какво да кажа - имам две щури диванета, милото военен, фен съм на любовните романи и обожавам да шия гоблени, но от 1-2г. не ми остава много време да се занимавам с това ми хоби.Flushed
Мис Ю, благодаря за кафенцето Kissing Heart
Да не ставам многословна, прекрасен петък ви желая и много позитивни емоции Gift Heart


П.П Ама, че съм голяма бяла птица... mama Roni ми е било потребителското. Подвизавах се като Miss Disney... Сега вече дали ще се сетите Wink

Последна редакция: пт, 05 окт 2018, 09:11 от *JellyFish*

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 9 724
Добро утро
Сетихме се, как е гимнастичката? Продължава ли с тренировките?
Вчера на родителската среща се подписах точно един път. Доживях да се оплакват като цяло от този клас. До сега все ги хвалеха. Доживях класната на дзвера да каже, че я намира по-амбицирана тази година и да я похвали за представяне на някаква задача по някакво програмиране. Обаче тя е вече голяма, трябва да мисли с главата си, да си взима решенията и да си носи последствията.
Аз си мисля за есенната ваканция и чакам началото на свободните продажби. С шефа се разбрахме, той ще ходи в Турция в края на този месец, на мен ми дава седмица отпуска през ноември.
Довечера ще се опитам да стигна до банката. Ако ли не - утре. "Моят" клон е с удължено работно време и даже работи в събота. Но пък дерат яко с такси. Дръпнали са ми 31 лв от сметката гадовете. Сега се чудя кой от двата банкомата е бил хакнат. Ще питам в банката дали са разбрали какво става.
Лек ден на всички. При нас е слънчево. Сутрин хапе, но пък следобедните часове са прекрасни.

# 681
  • Мнения: 2 194
Аа, така се сетих и аз.. като прочетох съседка на Лейди и си викам - това ще да е Мис Дисни.. добре си се завърнала Simple Smile
Дунди, трябва да ме "светнеш" с тези зимните почивки, че и ние май ще имаме отпуски през Ноември.. може да се възползвам от нещо.. макар че моя шеф заминава за Китай в края на този месец и не го знам кога ще се върне.. ще трябва да видя и плануваната отпуска на ММ, че не съм го питала.. ех, пак се размечтах за почивка..Grinning

Изчезвам, че... имам насъбрани неща, а няма кой да ми ги свърши Grinning

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 6 644
Привет Simple Smile
Тук съм и си ви чета (е да ме прощават от БАН, МОН и прочие, ама не мога да свикна с промените им, та ще си пиша ви с малка буква, когато се отнася за множествено число)...
Та, чета си ви, но нямам никакво настроение за писане - все една и съща покрай нас Simple Smile
На 9 сме на линия с малкото Зло, голямата ще си ходи на училище Simple Smile Кофти е, като не е почивен ден Sad
Айде, отивам да нагледаме граха на котлона, че да не пристигне пожарната, да го доготви

# 683
  • Мнения: 1 605
Добро утро и от мен,
Мис Дисни добре си се завърнала
Аз по- рядко пиша, но ви чета редовно.Натиснаха ме презентациите и подготвянето на уроци за децата,очертава се в един ден за пробната практика да изнасям по БЕЛ, Математика и Околен свят в различни групи,та голямо мислене и писане пада.Но така е който иска да се разхожда из Лондон ще се наложи цялата работа наведнъж да я свърши.Другите колежки ще изнасят всеки предмет в различен ден
Приятни почивни дни, ние след голямото чакане ще оставим децата на село при баба и дядо и три дни ще сме младоженци така че няма да се явявам пред строя,но имам уважителна причина.

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 29
Dundi, гимнастичката вече е лекоатлетка. Разочаровахме се много от отношението на треньори и клубове и решихме да сменим спорта. Сега иска да е следващата Стефка Костадинова... Sunglasses
dimitrova, блазе ви! Хубаво да си прекарате младоженския уикенд Wink

# 685
  • София
  • Мнения: 8 412
Привет военни красавици!
Оооо МИС ДИСНИ, сега към посрещането прибавям и една прегръдка Hug
Желая успехи на лекоатлетката и да подобри именно тя рекорда на Стефка Костадинова. newsm10
ДУНДИ, Красавичката е умница ( като мама ) Ще се гордеем с нея!
ДИМИТРОВА, казваш, че нямаш време от уроци, те те били налегнали Wink Според мен друго те е налегнало. Наслаждавай се на младоженството luvbed Освобождаваме те от наряд и вечерна проверка!
МИС Ю, чакам една сутрин с кафето да ни кажеш, че всичко вече ти е наред. Щом ще посрещате гости, да се надявам, че си добре. Искрено ти го желая!!! spoko
МЪНИЧЕ, теб те мисля сега най-много! Какво изтри от лицето ти жизнерадостната ти усмивка? Каквото и да е, помни И това ще мине! Само да сте здрави! Изпращам ти чувал с прегръдки  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
За малко и при мен да дойде пожарната и да ми доготви супата Mr. Green
Отивам на тръстиката afwitch

ПП.
Пиша в този пост, понеже никоя от вас не е писала след мен. Да се мерна за малко на плаца. Да ми се зачете като присъствие, (като трудов стаж Mr. Green) hahaha Joy
Прибрах се от тръстиката, леко уморена, освирепяла от глад.
Гаджето ме чакаше, вечеряхме, сега вече всичко е наред, мога да си говоря с вас Simple Smile
На този ден преди 4 години за пръв път съм писала в темата. Имам празник, така да се каже Wink Радвам се, че ви намерих, че сме заедно вече толкова години. Някой казал ли ви е днес, че ви обича? Аз ви го казвам-спонтанно, искрено и лично. Обичам ви момичета! newsm51

Последна редакция: пт, 05 окт 2018, 22:09 от Flo 51

# 686
  • Мнения: 2 417
Съботно
Свежо
Усмихнато
Пъстро
Есенно
Хладно, но пък много слънчево Добро утро, щастливи хора!
Много красота да струи през деня, обичта да извира от сърцата ви, а щастливите усмивки да греят на лицата ви като малки слънца - пожелавам ви го от сърце!
Имайте своята прелестна Събота, изпълнена с моменти, които те карат да се чувстваш жив и за миг не те оставят да забравяш колко прекрасен е животът!

Добре дошла отново на Мис Дисни.  Аз няма какво ново да пиша - при мен е едно и също - работа и вкъщи.  Настроението е минорно, но както казва Фло - и това ще мине.
Чета ви и ви се радвам. Спокоен и усмихнат ден.

# 687
  • Мнения: 882
Добро утро, момичета.
След слънчевия пост на Дафинов лист и аз ви пожелава усмихната събота. В момента пека огретен и след това смятам да се отдам на разходки и разкрасителни процедури.
Мис Дисни, тук при нас винаги е уютно. Добре дошла отново!
Момичета, на всички ви желая спокоен ден. Знам, че трудностите ще отминат. Heart

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 6 644
Привет и от мен Simple Smile
Фло, гушкам те Kissing Heart

Днес е палачинков ден вкъщи - станала съм в 6, за да ги направя Simple Smile Мъж ми е дежурен, та може да спите спокойни Simple Smile
Имахме си и гостенчета - братче и сестриче, на възрастта на моите диваци - та пълна къща беше сутринта Simple Smile
Децата се налудуваха, а сега с ученика майсторим родословно дърво.

Изчезвам, че пак е моя ред с четката Simple Smile

# 689
  • Мнения: 2 417
Доброто утро!
Днес Вие сте слънцето!Бъдете добри,лъчезарни и позитивни!Желая Ви един прекрасен,удивителен и ненадминат ден .Нека денят бъде изпълнен с изобилие от блага за всички нас!Слънцето нежно се мъчи да пробие,топло и невинно,сякаш го прави за първи път...Чудото на деня е в неговото простичко спокойствие.
Тих, повтаряем, един от многото дни
със своите безброй уютни светлинки - в нас самите. Нека се насладим на утрото с чашка ароматно кафе!Усмихнат ден!Спокойно да Ви е!

"Утрото е по-мъдро от вечерта. Може би тъкмо в невинността се крие истинската мъдрост - всяко ново начало носи простота и утеха."

/из "Един след полунощ", Керана Ангелова/

Общи условия

Активация на акаунт